18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mdlejąca pielęgniarka od szczepionki na COV19

AdamBrown • 2020-12-18, 22:10


Szczepionka na COVID bezpieczna, przecież widać że bezpieczna. :D

Zawulon

2020-12-20, 09:03
andrzejrobert75 napisał/a:

W Polin na glowie staniesz i nikt Ci NOP nie uzna,a lekarz az się zapluje jak to zasugerujesz.



Taa, a 3000 odnotowanych i udokumentowanych rocznie NOP w Polsce pisze się samo, bo przecież nie przez lekarzy. ch*j, że 95% NOP to świąd i lekko podniesiona temperatura. A zapaść czy ogólnie zagrożenie zdrowia i życia to ok 1:1000000. Większą szansę masz na krwotok wewnętrzny po apapie.


Jak zawsze takimi k***a bzdurami zagadywane jest ważniejsze zagadnienie. Czy sczepionki produkowane na biegu, bez kilku lat testowania są równie bezpieczne, powinny być wdrażane i firmy farmaceutyczne powinny brać za nie odpowiedzialność czy nie.
Czy system w którym żyjemy, gdzie prywatna firma farmaceutyczna robi wszystko tylko i wyłącznie dla zysku, jest systemem wystarczającym aby nas zapewnić, że obluzowanie kontroli (jak przy szczepionce na covid) nie skończy się większą ilością niepożądanych reakcji na szczepionkę.

Ale nie, nie można rozmawiać o realnych konkretach, BO k***A NWO, CHCOM NAS ZABIĆ GRAŻYNA! NAWET WE PAŚCIE JEZD FLUOR A JA CZYTAUEM O FLUOROZIE, GRAŻYNA ZABIJOM NAS. - im więcej ludzi skrajnie jebniętych, tym będzie więcej kampanii/propagandy proszczepiennej bezrefleksyjnej. W skrajności z obu stron.

Ja się na tego COVIDA szczepnę, ale za parę miesięcy. Może rok. Ale nie dlatego, że szczepienia zabijajooo11o1o1. Tylko dlatego, że szalona procedura akurat tej jednej szczepionki zupełnie mnie nie przekonuje. (Tak mam komplet pozostałych szczepień, obowiązkowych i nie obowiązkowych)

szinigami

2020-12-20, 11:00
Niezwyciężony napisał/a:

Myślę że mają wyj***ne, bo na każdego z nich czeka respirator z VIPowską obsługą w szpitalu MSW. Więc w razie czego nie będą się bujać w karetce w poszukiwaniu miejsca. A ty będziesz, a jak się nie znajdzie dla ciebie miejsce to zdechniesz i nikogo to nie będzie obchodziło, skończysz jako numerek w statystyce.
Więc nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków z zachowania tych idiotów



Myślę, że to nie będzie konieczne, wystarczy że przyjmą szczepionkę. Najlepiej na oczach kamer, żeby dać narodowi przykład. Podobno Mateusz już wypisał się z imprezy.

Sajmon1978

2020-12-20, 14:10
Ktoś może potwierdzić bo chodzą słuchy ze jest już u aniolkow

polakwrocek

2020-12-20, 15:55
Ja sobie poczekam ze szczepieniem...
Zaszczepią całą służbę zdrowia...
zachorują...
będą ich weterynarze z ukrainy leczyć...
zaszczepią weterynarzy ...
może wtedy robotę znajdę ...

Ni...........ny

2020-12-20, 21:07
BoloLolo napisał/a:

Podobno nie żyje, pod linkiem więcej info, jakieś wyciągi zgonów z hrabstwa w którym mieszkała. Podobno rodzina i znajomi są zastraszani żeby za dużo nie mówili.
ł



Tak twierdzą na szurskiej stronie :kawa:

BoloLolo

2020-12-20, 21:12
Niezwyciężony napisał/a:

Tak twierdzą na szurskiej stronie



Podobno rodzina umieściła post pożegnalny w mediach społecznościowych, ale to już z innego źródła info.

adasko224

2020-12-20, 21:53
pazuzu napisał/a:

Jak byś nie był takim ignorantem w tej dziedzicie to byś wiedział że to normalna procedura bo to nie oni potwierdzaja jej bezpieczeństwo i działanie. Takimi rzeczami zajmują się niezależne ośrodki badawcze i monitorujące badania kliniczne takie jak SMO, CRO które podlegają rygorystycznym wymaganiom prawnym. Tak więc to nie firma produkująca robi badania i nie ona dopuszcza szczepionkę do obrotu. Czyli ona nie ponosi odpowiedzialności



O czym Ty pier......?
Poczytaj sobie co to jest gwarancją co to są reklamacje...
W tym wypadku jest a bynajmniej powinno być to samo jak w przypadku innych szczepionek które były wcześniej. Zawsze producent jest odpowiedzialny za wady swojego produktu. A agencje kontrolujące moga jedynie wykryć bądź też nie jeśli produkt ma niedoskonałości. W tym wypadku brak testów na wielu płaszczyznach. Ale sam Pfizer przyznaje się że testy zakończą się w kwietniu 2023r.
Przypomnę Ci że w samym sprawozdaniu Pfizer's jest umieszczona suma kilkaset miliardów odszkodowań które wypłacił z powodu NOP.....

Heliar napisał/a:

A ja poczekam na efekty u jednego, drugiego i tysięcznego egzemplarza testowego, poczekam na wersję v3.11, albo i kolejną wtedy się dopiero zastanowię. Najlepsza była by ruska, tą na ludziach najlepiej przetestowali, no ale w UE to od obcych mocarstw brać nie wolno.



Poczytaj. Podobno żydzi dofinansowali sputnika w połowie kosztów. Dołożyli swoją chyba najbardziej zaawansowana wiedzę. I sami się tym szczepią. Nie zdziwił bym się jeśli okaże się za kilka lat że ten sputnik to będzie jedyne co działa i jest bezpieczne..

yippe_ki_yay

2020-12-21, 02:30
@Up
Chyba lubisz czytać między wierszami, tak bardzo, że nie mogę się rozwinąć, bo coś innego z tego wyczytasz. Owacje na stojąco.

kruszymordziec

2020-12-21, 11:42
Tu k***a chodzi o pieniądze! Można by zrobić lek który daje się chorym ale jest ich mało, wiec jest szczepionka podawana bez żadnej odpowiedzialności zdrowym a tu mamy prawie całą populację ziemi, rozumiecie teraz co znaczy biznes? Nie chcesz, to nie ale niedługo zmuszą nas bo będziemy traktowani jak trędowaci i h*ja załatwisz, z pracy wyjebią i kto wie co jeszcze to staniemy w kolejce!

A tak nie całkiem serio może to szczepionka przeciw cowid21 i tylko zaszczepieni przeżyją jak wyjebią następnego zmutowanego wirusa? I tylko te masy widzów z przed tv przeżyją? Bo ludźmi którzy nie zadają trudnych pytań i nie myślą to łatwiej nimi sterować???

Tu k***a chodzi o pieniądze! Można by zrobić lek który daje się chorym ale jest ich mało, wiec jest szczepionka podawana bez żadnej odpowiedzialności zdrowym a tu mamy prawie całą populację ziemi, rozumiecie teraz co znaczy biznes? Nie chcesz, to nie ale niedługo zmuszą nas bo będziemy traktowani jak trędowaci i h*ja załatwisz, z pracy wyjebią i kto wie co jeszcze to staniemy w kolejce!

A tak nie całkiem serio może to szczepionka przeciw cowid21 i tylko zaszczepieni widzowie tv przeżyją jak wyjebią następnego zmutowanego wirusa? Bo ludźmi którzy nie zadają trudnych pytań i nie myślą to łatwiej nimi sterować???

AdamBrown

2020-12-21, 16:09
tachicom666 napisał/a:

Sam jesteś odczyn. Nie czekając, odrzut jesteś. Nie wiem na jakim foliarskim forum to przeczytałeś ale wyjmij sobie te informacje z dupy, bo nie będzie miejsca na chipa. Nie szczep się, jeden przygłup mniej przy odrobinie szczęście



przy odrobinie szczęścia statystyczna smiertelność CORONY to jakies 3% więc ma 97% szans przezycia.
Łatwiej mu będzie zginąć w wypadku samochodowym, na raka, zawał serca, albo utonąc.
Ale procentu zmarłych po szczepieniach jeszcze nie znamy, i nie poznamy, bo cały swiat chce zaszczepić wszystkich na Huraaa. więc nie będzie grupy porównawczej.
Ale nie ma problemu, skoro od roku wpisuje sie kowida wszystkim którzy umarli, to tak będzie dalej i moze w końcu da sie tą śmiertelnośc podnieść do upragnionych 15%
A w akcie zgonu szczepień sie nie wpisuje już od dawna, bo łątwo by było zrobić zestawienie.
Aż mi sie foliowa czapeczka przekrzywiła z wrazenia :D

pazuzu napisał/a:

Masz do tego prawo, tylko uważaj żebyś nie spadł z płaskiej ziemi



Problem polega na tym że nie mam do tego prawa, i jest mi ono kazdego dnia coraz bardziej ograniczane. Ja nikomu nie zabraniam się szczepić, ale musi tu być jakaś równowaga. A nie szturm " Szurii" maseczkowo szczepionkowej na cały świat pod sztandarem Pfizera.

paul000

2020-12-21, 21:12
Bourbonable napisał/a:

Każde pogorszenie zdrowia w okresie do 40 dni od podania szczepionki powinno być zakwalifikowane jak j***nym odczyn poszczepienny. Co za tym idzie sam jesteś debilem deklu.



Oglądałeś dalszą część filmu gdzie wyjaśniała przyczyny swojego omdlenia? Czy tylko jesteś j***nym plaskoziemcem i antyszczepem któremu wystarcza okadzanie się oregano czy szałwią? W ch*j więcej ludzi umarło z powodu wirusa niż umrze od tej j***nej szczepionki, ale takie dekle jak ty braun i socha dalej się będą brandzlować przy j***nych fantazjach o Big Pharmie. Nara zjebie.

Bourbonable

2020-12-22, 17:44
paul000 napisał/a:

Oglądałeś dalszą część filmu gdzie wyjaśniała przyczyny swojego omdlenia? Czy tylko jesteś j***nym plaskoziemcem i antyszczepem któremu wystarcza okadzanie się oregano czy szałwią? W ch*j więcej ludzi umarło z powodu wirusa niż umrze od tej j***nej szczepionki, ale takie dekle jak ty braun i socha dalej się będą brandzlować przy j***nych fantazjach o Big Pharmie. Nara zjebie.



ahahahha dobry jesteś klaun trzeba przyznać. Oregano Ci w oko i szałwia w pupe.

yippe_ki_yay

2020-12-25, 01:22
@Stołndzisz
Cytat:


https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/



Szurski tekst na szurskim portalu.
Ten profesor jakiś czas temu udzielił wywiadu na temat testów PCR, tu masz sprostowanie ichniej wiedzy:
https://fakehunter.pap.pl/raport/a20b1f42-84f2-478f-b3ac-c21e528a7132

A tu masz wyjaśnienie pseudo apelu, o którym ten profesor wspomina w pierwszych wypowiedziach wywiadu z twojego linku:
https://fakenews.pl/zdrowie/apel-naukowcow-i-lekarzy-o-obowiazku-szczepien-sprawdzamy/

Więcej nie chce mi się szukać.