18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mazurek i Świrski

voidinfinity • 2017-09-18, 12:47
Świrski opowiada o tym jak pisiory przekręcają kasę publiczną ;-)

Skrótówka: pis robi kampanię propagandową, przekazuje 10mln na fundację założoną pośpiesznie i dziwnym zbiegiem okoliczności w zarządzie jest 3/3 pisiorków ;-)

Jednocześnie pan Świrski pokazuje, gdzie ma obywateli wykazując się niespotykaną butą.



ps. Z tych 800 mln co pożyczono na TVP, wydano już 200 mln. Mimo to TVP zalicza stratę 29mln ;-)

masonski-cyklista

2017-09-18, 13:23
kolego dobre miejsce żebyś wyrażał swoje poglądy polityczne. To był ironia, wole uściślić gdybyś miał problemy ze zrozumieniem.

~Velture

2017-09-18, 13:29
Nie odpalam, nie wk***iam się.

Czekam na komentarze bo będzie dobra gównoburza między zj***nymi kodziarzami a poj***nymi pisiorami.

voidinfinity

2017-09-18, 13:52
masonski-cyklista napisał/a:

kolego dobre miejsce żebyś wyrażał swoje poglądy polityczne



Kremówkuj z tym ;-)

Al...........go

2017-09-18, 19:04
Velture napisał/a:

Nie odpalam, nie wk***iam się.

Czekam na komentarze bo będzie dobra gównoburza między zj***nymi kodziarzami a poj***nymi pisiorami.



Sam nieraz przyznałeś się do bycia pisiorem, za co obraziłeś się na prezesa?

Wiewór

2017-09-19, 09:40
Velture napisał/a:

Nie odpalam, nie wk***iam się.

Czekam na komentarze bo będzie dobra gównoburza między zj***nymi kodziarzami a poj***nymi pisiorami.


Przecież ty jesteś pisiorem. Chyba nie zostawisz swoich bez pomocy i nie pozwolisz szkalować jarosława, męża stanu? :D

Ork.Fajny

2017-09-21, 18:54
No i co mośki? :amused:
Przekręt na przekręcie ale jak Polacy cebulacy patrzą na was to wolą głosować na pisiorów. Daję wam 10\10 za skuteczność. Pozdrawiam.

voidinfinity

2017-09-21, 20:36
@up

Aj waj. No cóż, będziemy z tym musieli jakoś żyć :krejzi:

Ork.Fajny

2017-09-24, 11:52
voidinfinity, jesteś pewny? Już dzisiaj walczycie w sieci jak szaleni i atakujecie wszystkich. Po następnych wybrach zaczniecie się wysadzać chyba :amused:

voidinfinity

2017-09-24, 13:25
@up

Tak ziomuś. Nie każdy jest pie**olnięty jak ty ;-)

Ork.Fajny

2017-09-24, 15:37
Ja? To nie ja chodzę po sieci jak jakaś internetowa p*zda i nie narzekam na niszowym forum o czarnym humorze, w niszowym dziale na Kaczora i nie żebrze piwo-lajków od innych podobnym mi pip.

voidinfinity

2017-09-24, 16:45
@up

Mniej więcej. Pozostaje tylko pytanie, czemu cię o to tak dupa boli - rzekomy przeciwniku pisu i socjalizmu?

Bo wiesz, ostatecznie chodzisz po tym samym forum, po tym samym dziale i wojujesz z tymi co brzydko o karakanie mówią :amused:

Jeżeli ja jestem p*zdą, to ty jesteś czarną dziurą wśród p*zd.

Ork.Fajny

2017-09-24, 18:41
Bo mnie bawi ta duża grupa pacanów takich jak Ty co się nagle uaktywnili po tym jak Kaczka wygrała wybory. Nagle kurde socjalizm zły się okazał, nagle jednak komuniści i ludzie związani z komunistami są w polityce, etc.
To żaden ból dupy, mam po prostu z was bekę. No i trochę jest mi smutno, bo walka z PiSem to dobra rzecz ale takie kretyny jak Ty i Twoi kumple z tego działu tylko i wyłącznie generują większą ilość głosów dla PiS, bo jak ludzie na was patrzą bo im ręce opadają i mówią sobie "to ja wolę Kaczora od tej bandy hejtujących kretynów atakujących wszystkich dookoła". Nawet k***a Korwinowców i narodowców od siebie odpychacie... Dwie grupy które od chyba lat 90-tych nienawidzą się z każdym kto brał udział w Magdalence.

voidinfinity

2017-09-24, 19:14
@up

1. Zawsze krytykowałem każdą władzę - a to że zauważyłeś dopiero jak twojego ukochanego prezesa pojechałem, to inna historia :lol:

2. Mówisz chyba o jakimś swoim odczuciu. A jak uważasz, że faktycznie naganiam tabuny (na niszowym portalu :lol: ) głosów, to jakieś dowody ;-)

3. No tak jest, jak się przedstawia swoje zdanie, zamiast powtarzać po dowolnym fanklubie. Uważam, że wszyscy (fankluby) w takim czy innym punkcie się mylą. A ponieważ nie jestem politykiem, nie żyje z przychylności żadnego fanklubu - to mam wolność, której nie ma żadna gadająca głowa.

Ork.Fajny

2017-09-24, 19:40
Wmawiania sobie że ktoś jest elektoratem PiSu tylko dlatego że się z Tobą nie zgadza źle wpływa na kondycję intelektualną.