18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mazurek i Świrski

voidinfinity • 2017-09-18, 12:47
Świrski opowiada o tym jak pisiory przekręcają kasę publiczną ;-)

Skrótówka: pis robi kampanię propagandową, przekazuje 10mln na fundację założoną pośpiesznie i dziwnym zbiegiem okoliczności w zarządzie jest 3/3 pisiorków ;-)

Jednocześnie pan Świrski pokazuje, gdzie ma obywateli wykazując się niespotykaną butą.



ps. Z tych 800 mln co pożyczono na TVP, wydano już 200 mln. Mimo to TVP zalicza stratę 29mln ;-)

lesiot

2017-09-24, 19:41
Ork.Fajny napisał/a:

Nawet k***a Korwinowców i narodowców od siebie odpychacie



Ty patrz... a sam Korwin jakoś w wielu tematach (biurokracja, gospodarka, zmiany w sądownictwie też) jedzie po PiSiorach i nie ogląda się czy opozycja takie same ma poglądy czy inne. Ja (quasi Korwinista) podobnie robię i mam gdzieś, że średni rozgarnięty chłystek, który przyrównuje się do Sokratesa wmawia sobie, że jestem kodziarzem - naprawdę mi to lata, co akurat Ty o mnie myślisz.

Więc powiedzmy sobie szczerze... Korwiniiści i wszelkiej maści "wolnościowcy" zawsze i zdecydowanie będą mieli swoje poglądy i będą one w 100% niezależne od tego co gadają inni, więc przestań głupoty opowiadać.
Korwinistami sobie mordy nie wycieraj, bo nawet nie byłeś obok miejsca gdzie spluwamy.

Swoją drogą... jakież musisz mieć smutne życie, że wyciągasz jakiś spadający już wątek, żeby napisać cokolwiek byle mieć do czego konia walić. Pewnie na Hardzie nic dla siebie nie znalazłeś, to w Polityce i Religi postanwiłeś coś napisać, żeby móc sobie ulżyć i ciśnienie z jajek spuścić.
No żebyś chociaż coś merytorycznego wniósł do dyskusji... ale nie... napisałeś cokolwiek i czekałeś z wackiem w ręku, aż ktoś odpisze.
Do sondaży już nie walisz, już Ci się znudziły?
Serio... przykry żywot wiedziesz.

PS. Tak spodziewam się, że czytając tego posta też, masz ręce pełne roboty...

Ork.Fajny

2017-09-26, 10:39
Tak, tak. Nagle sami Korwinowcy i fani wolnego rynku na sadisticu się znaleźli :amused:

A z tym Sokratesem to muszę Ci powiedzieć że nieźle przyj***ny jesteś :D W rozmowie z jakimś idiotą opisałem na czym polega jego filozofie i że już tysiące lat temu opracowano metodę dyskusji przez pytanie a Ty w ramach swojej kampanii trollowania teraz pie**olisz jakieś głupoty :D

Ten dział się robi smutny. Już czarek00 ze swoim komunizmem był kurde bystrzejszy od was. A Jarek dalej pikuje w górę w sondażach. Serce. IksDe.

voidinfinity

2017-09-26, 11:50
Ork.Fajny napisał/a:

A Jarek dalej pikuje w górę w sondażach.



Jako wyborca krula, powinieneś wiedzieć że społeczeństwo to głupi motłoch, który zawsze wybierze źle :amused:

A co do wmawiania bycia wyborcą pisu - może nie jesteś - może po prostu zakochałeś się w jarosławie :krejzi: Moim zdaniem masz jakieś skrzywienie na punkcie ideologii katolickiej i po prostu podnieca cię ten krzyż w zębach na tyle - żeby uznać że to jednak jest coś innego niż zwykły socjalizm.

ps. co do pikowania, nie bardzo wiem jak można lecieć pionowo w dół, ale w górę :lol:

Ork.Fajny

2017-09-28, 07:00
I jak Wy chcecie przekonać do siebie kogoś innego poza gimbazjalistami i bandą lewaków, rzucając takimi tekstami o ideologii katolickiej i podnieceniu od krzyża? Chyba kurde nie liczysz na nikogo innego no nie? Smutny jesteś.

voidinfinity

2017-09-28, 11:28
@up

Ja tam nikogo przekonywać nie chce - bo to nie jest praca tylko rozrywka :lol: Ale widzę, że o ile nie gorąco z tym krzyżem w zębach to przyjemniej ciepło ;-)

Ork.Fajny

2017-09-28, 11:37
Masz wyjątkowo smutne sposoby na rozrywkę :amused:

voidinfinity

2017-09-28, 11:47
@up

Przyganiał kocioł garnkowi :amused:

Ork.Fajny

2017-09-28, 13:29
Dla mnie 3/4 moich postów nie jest rozrywką. Rozrywką to jest dział obrazków a nie ciągłe i bezsensowne reagowanie na idiotów x tego działu co ostali się jako ostatni na placu boju negatywnej selekcji.

poligon6

2017-09-28, 13:42
Bleee znowu polityka i portalowy hunwejbin z kaczym bólem dupy. Leć na miesiecznice to sie wyszalejesz, a po wszystkim mozesz sobie z krzyża spuscic na Jarka.

TB303

2017-09-28, 14:19
poligon6 napisał/a:

Bleee znowu polityka i portalowy hunwejbin z kaczym bólem dupy. Leć na miesiecznice to sie wyszalejesz, a po wszystkim mozesz sobie z krzyża spuscic na Jarka.


Masz zajebistą rację. Ork jest naprawdę żałosny i wcale niefajny za jakiego się uważa :amused:

poligon6

2017-09-28, 14:30
TB303 napisał/a:


Masz zajebistą rację. Ork jest naprawdę żałosny i wcale niefajny za jakiego się uważa :amused:



Kolejny z kaczym bólem dupy

TB303

2017-09-28, 14:42
poligon6 napisał/a:



Kolejny z kaczym bólem dupy


Jedynie kto ma tutaj ból dupy to ty i "Ork", bo "Jareczka obrażajo!" :amused:

No jak można krytykować tego męża stanu?! :cry:

Dobra, idę sobie...

poligon6

2017-09-28, 14:53
TB303 napisał/a:


Jedynie kto ma tutaj ból dupy to ty i "Ork", bo "Jareczka obrażajo!" :amused:

No jak można krytykować tego męża stanu?! :cry:

Dobra, idę sobie...



Nikt tu nie wrzuca tylu politycznych wklejek co wy towarzysze, widac chcecie zrobić bagno jak na wiocha.pl gdzie pełno tego badziewia. Chcecie się popisać to idzcie na miesiecznice i zróbcie burde z moherami wtedy bedzie materiał na sadistica.

voidinfinity

2017-09-28, 15:39
@up

To po ch*j wchodzisz do działu polityka i religia? Czego się tutaj spodziewałeś? :amused:

Boli was dupa, że nie wszyscy chcą chapać dzidę jarkowi jak wy i tyle.

Musieliście zejść do jednego najbardziej ukrytych działów na tym portalu, tylko żeby sobie trochę ulżyć :amused:

Co za przegrywy...

poligon6

2017-09-28, 15:49
Wchodze po nowych postach, bo nóź coś się ciekawego trafi, a tu jak zwykle forumowi hunwejbini i ich ból dupy. I żeby to jeszcze było z polotem, a tu albo wklejki z wiochy, albo codzienna kronika. Nie dziwne że ludzie tak reaguja na ten szajs.