18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max mówi jak jest

contowsky • 2013-10-16, 17:47
Najnowszy Max i nowy sposób walki z terroryzmem


McMenel

2013-10-16, 18:00
Program walki z terrorem ... Tia a w Syrii wspierają ciapaków aby rozwalili rządy alawity al-Assada. I przez ciapaków mam na myśli szyitów i sunnitów. Reszta islamistów jest w miarę normalna tylko te dwa odłamy mają poj***ne w łbach od j***nia kóz.

Go...........cy

2013-10-16, 18:12

HariDee

2013-10-16, 20:18
McMenel napisał/a:

Program walki z terrorem ... Tia a w Syrii wspierają ciapaków aby rozwalili rządy alawity al-Assada. I przez ciapaków mam na myśli szyitów i sunnitów. Reszta islamistów jest w miarę normalna tylko te dwa odłamy mają poj***ne w łbach od j***nia kóz.



Nie ma takiego czegos jak 'normalni' szmatloglowi. Wszyscy sa tak samo poj***ni, i piachu warci.

n1troo

2013-10-16, 20:53
skąd on to wszystko niby wie?

McMenel

2013-10-16, 21:03
HariDee napisał/a:



Nie ma takiego czegos jak 'normalni' szmatloglowi. Wszyscy sa tak samo poj***ni, i piachu warci.


Nie. Poczytaj doucz się i wróć.

WolferZmc

2013-10-16, 22:04
"Wsiadaj,jedziemy na glówną"
-nie chciało mi się zdjęci wklejać

NieWiemZeWiem

2013-10-16, 22:55
@Mcmenel
jakim cudem ten ciapaty ma jeszcze tutaj konto?!

Po drugie każdy odłam islamu jest poj***ny...ale jeśli mamy się spierac to chyba alawici są tacy normalni(nie uznają szariatu czy cuś) ale i tak moze im odj***ć.

I tak będzie w europie wojna za 15-25 lat na tle religijnym więc k***a lepiej zacznijcie ćwiczyć,biegać i strzelać na strzelnicy

McMenel

2013-10-17, 09:54
NieWiemZeWiem napisał/a:

@Mcmenel
jakim cudem ten ciapaty ma jeszcze tutaj konto?!

Po drugie każdy odłam islamu jest poj***ny...ale jeśli mamy się spierac to chyba alawici są tacy normalni(nie uznają szariatu czy cuś) ale i tak moze im odj***ć.

I tak będzie w europie wojna za 15-25 lat na tle religijnym więc k***a lepiej zacznijcie ćwiczyć,biegać i strzelać na strzelnicy


Ciapaty jesteś co najwyżej ty że żyjesz w swoim własnym świecie nie potrafiąc ogarnąć tego iż ktoś inaczej myśli niż ty. To jest czysty ciapatyzm.

Fa...........um

2013-10-17, 11:51
@McMenel

Zanim napiszesz kolejny debilny post zapoznaj się choćby z wikipedią.

Szyici i sunnici to dwa największe odłamy islamu. Reszta to plankton. Więc spokojnie można uznać że cały islam nadaje się tylko do pieca. I niestety to jest jedyna metoda aby wygrać wojnę z terrorem - eksterminować nie jednostki, a całe grupy które są bazą dla terrorystów. Bez ludobójstwa zawsze się z tym ścierwem przegra. Ale jeśli my im tego nie zrobimy to oni nam, wiec nie ma co się gryźć.

Ale niestety USA obecnie nie maja prezydenta, tylko czarna p*zdę, dla której najważniejsze jest to, aby menelski elektorat dostał darmowa opiekę medyczną i dorzyl następnych wyborów.

twisternh

2013-10-17, 12:12
nie było tego wczoraj na głównej ?

contowsky

2013-10-17, 13:53
@up nie, wstawiłem 8 minut po pojawieniu się na youtube i jeszcze nigdzie nie było ;-)

LiquidKaczor

2013-10-17, 16:28
twisternh, było, ale nie to :P tamto było o talibach w Iraku i prezydencie.

masz 20 i leć na główną.

satan696

2013-10-17, 16:35
@McMenel z tym nie wygrasz, ci ludzie maja takie gówno w łbach że mają problem się douczyć ;> Obejrzą filmik z yt, od kolegów trochę info i idą wojować z islamem. :>

solight

2013-10-17, 16:45
Jebac maksa golonke. Wystarczy kliknac sobie subskrybuje na yt -_-