18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max mówi jak jest

contowsky • 2013-10-16, 17:47
Najnowszy Max i nowy sposób walki z terroryzmem


gwauro

2013-10-17, 16:51
Ja już napisałem o Maxie, tyle w temacie.

azdaazda

2013-10-17, 16:55
Dla tego pana piwko w ciemno!

Suub

2013-10-17, 17:00
Oglądam maxa więc wiem co to prawda dz**ko. - z takimi ludźmi nie da się polemizować. Takie mohery tylko trochę inne.

JezTuptajacyNoca

2013-10-17, 17:00
Jedyne co mnie wk***ia, to ten Maksiu Wasz k***a co chwile na glownej, co chwile nowy odcinek, wlaczylem na chwile, sam jego glos mnie wk***ia. Ale ok, jebie mnie to, moze byc Waszym bogiem, ale czy k***a jestescie takimi kalekami, ze musicie go tutaj wrzucac, zeby go obejrzec? Przeciez filmiki wrzuca na YT, trzepie hajs na biedakach i ch*j, niech ma dobrze, skoro tak sie nim jaracie i spuszczacie sie, jakby Wam laska pierwszy raz loda robila. Do tego pod kazdym takim tematem zj***ny gif WSIADAJ JEDZIEMY NA GLOWNA, gdzie zawsze jakis pojeb mysli, ze wrzuci, to dostanie mase piw. Ja pie**ole, my god.

A Panu z subskrypcja wielkie, k***a, j***ne piwo za to, ze juz przedemna pragnal uswiadomic Was w Waszym kalectwie (kliknijcie sobie sub na yt i dajcie nam spokoj z tym k***a).

Li...........66

2013-10-17, 17:06
SUPER!! Znowu na sadolu człowiek który wie wszystko i zna wszystkich. Panowie i ewentualnie Panie powiedzcie mi proszę skąd on ma informacje które podobno są super tajne??

Zbawiciel

2013-10-17, 17:07
i znowu ten naćpany pajac...

wino666

2013-10-17, 17:12
max czyta duzo sci-fi, stad jego informacje

pi...........ta

2013-10-17, 17:17
Brakuje mi Busha i Tomahawków.

oc...........an

2013-10-17, 17:46
DEJ piniondze na mój kanał! Mieszkam w USA już 25 lat i koszt produkcji jednego filmiku kosztuje mniej niż butelka wody, ale i tak płaćcie mi kasę bo te wasze pieniądze bardzo mi pomagają... ups, chciałem powiedzieć: bardzo pomagają w "rozwoju" kanału.


McMenel napisał/a:

Program walki z terrorem ... Tia a w Syrii wspierają ciapaków aby rozwalili rządy alawity al-Assada. I przez ciapaków mam na myśli szyitów i sunnitów. Reszta islamistów jest w miarę normalna tylko te dwa odłamy mają poj***ne w łbach od j***nia kóz.



Najbardziej przyj***ni są wahabici i to oni finansują meczety na świecie. Pozdrawiam!

shemre

2013-10-17, 18:55
Nie ma normalnych ciapaków? No pewnie, że nie ma.
@Mcmenel @ satan696
Jeśli uważasz, że poznałeś normalnego ciapaka to tylko dlatego, że nie poznałeś go naprawdę takim jak jest. Dzisiaj obiecuje swojej przyszłej żonie nie wiadomo co w Polsce, że zostaną tu na zawsze a rok później ją morduje i wywozi ich dziecko do Ciapakolandii. Dzisiaj mówi, Polska to wspaniały kraj chcę tu żyć, a z rok z kałachem w ręku żąda wprowadzenia Koranu jako prawa najwyższego. Cicha woda brzegi rwie. A jeśli naprawdę znajdzie się normalny człowiek wyznający islam to ma tyle wspólnego z ciapatymi co Hitler z żydami. Za normalnych można uważać np. tatarów którzy osiedlili się w Polsce kilkaset lat temu, i jedyne co ich łączy z ciapatymi to ciut kultury bliskiego wschodu a od ich debilnych dżihadów odcięli się już dawno temu.

Ciapaty jest jaki jest bo w 95% to analfabeci z wiedzą ogólną na poziomie Polskiego 5-cio latka, a wiadomo że głupim narodem rządzi się najłatwiej i można mu wmówić wszystko.

MateuszMmz

2013-10-17, 19:43
Alawici mają z ciapatymi (islamistami) mało wspólnego - obchodzą Boże Narodzenie i Wielkanoc, niektórzy noszą chrześcijańskie imiona, nie uznają szariatu i pielgrzymek do Mekki, wierzą w reinkarnacje. No i od 1971r. sprawują władze w Syrii i chyba dobrze im idzie, bo kozojebcy próbujący wprowadzić tam szariat nie są tolerowani tylko wsadzani do więzień, przez co Syria rzekomo łamie prawa człowieka

POW667

2013-10-17, 20:21
Non stop ciapaci... Oceńcie materiał w końcu.
Moim zdaniem pan Kolonko w niektórych sprawach jest wybitnie nieobietktywny, a przynajmniej taka tendencja w jego nagraniach zaczyna dominować. Czyli uwiódł ludzi swoim obiektywizmem (przekazywał informacje, a później przekazywał swoje zdanie), a gdy miał już stałą publiczność wrócił do retoryki pozostałych mediów, czyli mieszanie osobitej opinii z faktami, a nawet zmyślając niektóre informacje. Szkoda.

be...........ur

2013-10-17, 21:38
tak słucham tego typa i sobie myślę co on pie**oli?? lepiej jebnąć tomahowkiem i rozwalić pół dzielnicy z cywilami dla jednego terrorysty niż wysłać gości którzy liczą się z tym że mogą zginąć i pojmać tego jakiegoś abdula z minimalnym marginesem strat w ludności cywilnej

zielak300

2013-10-17, 22:27
Tabernak napisał/a:

@McMenel

Zanim napiszesz kolejny debilny post zapoznaj się choćby z wikipedią.

Szyici i sunnici to dwa największe odłamy islamu. Reszta to plankton. Więc spokojnie można uznać że cały islam nadaje się tylko do pieca. I niestety to jest jedyna metoda aby wygrać wojnę z terrorem - eksterminować nie jednostki, a całe grupy które są bazą dla terrorystów. Bez ludobójstwa zawsze się z tym ścierwem przegra. Ale jeśli my im tego nie zrobimy to oni nam, wiec nie ma co się gryźć.

Ale niestety USA obecnie nie maja prezydenta, tylko czarna p*zdę, dla której najważniejsze jest to, aby menelski elektorat dostał darmowa opiekę medyczną i dorzyl następnych wyborów.




tranzystor

2013-10-18, 22:19
Mariusz coraz bardziej się podnieca swoją super ameryką. Tych, których jego wpaniali chłopcy wyciągają z lepianek można stawiać przed sądem, bo to pionki. Tym, którzy nimi dowodzą Mariusz mówi na ulicy "dzień dobry".