18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Damage

3m • 2012-06-22, 22:58
Mała wariacja na temat opowiadanka ze strony piekielni.pl

ł...........na

2012-06-23, 15:48
@mloodzian No to zapraszam na onet :brawo:

Farmerx

2012-06-23, 15:49
Prawdziwy człowiek sadola, jestem taki dumny :)

esswain

2012-06-23, 15:54
dawno sie tak nie usmiałem :D

Gienek1989

2012-06-23, 16:03
jak się ta gra nazywa co jest skrin zrobiony ?

shin69

2012-06-23, 16:09
@up k***a, jak można nie znać najbardziej samochodowo-sadystycznej gry wszechczasów?? :shock:

Podpowiedź: Carmageddon 2 i zaraz brać się za nadrabianie takiej zaległości! :idea:

Loaloa

2012-06-23, 16:10
Tak zwykle kończą sierściuchy na kursie kolizyjnym z samochodami.

silentgringo

2012-06-23, 16:17
Na bank zostało mu jeszcze kilka żyć.

Liton

2012-06-23, 17:31
Zabijanie dla frajdy.. gnoja należałoby wykastrować gorącymi obcęgami.

Uprzedzając: może i portal się nazywa sadistic, ale uczucia wyższe (do których należy współczucie) odróżniają nas w naszym mniemaniu od reszty zwierząt. Jeśli wg. kogoś kot przebiegający przez ulicę nie ma prawa żyć - taka osoba jest dla mnie zwykłą szmatą, a nie człowiekiem. Pozdrawiam.

bo0ze

2012-06-23, 19:27
Liton napisał/a:

Zabijanie dla frajdy.. gnoja należałoby wykastrować gorącymi obcęgami.

Uprzedzając: może i portal się nazywa sadistic, ale uczucia wyższe (do których należy współczucie) odróżniają nas w naszym mniemaniu od reszty zwierząt. Jeśli wg. kogoś kot przebiegający przez ulicę nie ma prawa żyć - taka osoba jest dla mnie zwykłą szmatą, a nie człowiekiem. Pozdrawiam.



Co ty to k***a jego mać pie**olisz?! Spakuj plecak i szykuj się do szkoły na poniedziałek bo to raczej miejsce dla starszych

Necromantic

2012-06-23, 20:29
@up
Jak ktoś Ci matkę przejedzie to też będziesz przyklaskiwał jak fan Maćka z klanu?

ray19

2012-06-23, 21:19
Jak was martwy kotek boli, to zmieńcie portal. Jak nie teraz to jutro co za różnica...

@necromantic
Nasi rodzice nie wbiegają pod koła, a jak tak, to się należy.

shin69

2012-06-23, 22:06
Liton napisał/a:

Zabijanie dla frajdy.. gnoja należałoby wykastrować gorącymi obcęgami.

Uprzedzając: może i portal się nazywa sadistic, ale uczucia wyższe (do których należy współczucie) odróżniają nas w naszym mniemaniu od reszty zwierząt. Jeśli wg. kogoś kot przebiegający przez ulicę nie ma prawa żyć - taka osoba jest dla mnie zwykłą szmatą, a nie człowiekiem. Pozdrawiam.


Skoro przebiega przez ulicę, nawet nie przekręcając swojego głupiego łba na lewo i prawo - niech ginie. Co kogo k***a obchodzi jakiś bezmózgi zwierzak, którego pobratymcy w podobny sposób giną, a sam nie potrafi wyciągać choćby najprostszego wniosku. Zresztą, miały całe 2 miliony lat, by rozwinąć swój intelekt tak jak człowiek, nie wykorzystały tego, niech giną, wpie**alając się na pędzącego tira. :hitler:

Dakkar

2012-06-23, 23:04
@up Miałeś 80 tyś lat na rozwój i przepie**oliłeś swoją szanse. Dawaj adres i czekaj na kulkę w głowie.

Liton

2012-06-23, 23:59
@ shin69 spodziewałem się ignorancji, ale takiej głupoty - nie. Nie będę ci tłumaczyć, że ewolucja wymaga czasu, bo nie rokujesz w moich oczach na kogoś kto to pojmie. Wiedz tylko, że pokazałeś dno mentalne - pewnie to dla ciebie komplement, ale trudno, muszę to powiedzieć.

Co do reszty - boli tylko, że część tu obecnych nie rozróżnia humoru od życia. Homo heidelbergensis grzebał bliskich wierząc w coś więcej niż życie tylko tu i teraz.. 600 tys lat później jak widać ewolucja w przypadku niektórych to tylko kartka papieru, którą można dupę podetrzeć. Śmieją się z filmików na mental zero, a sami nie lepsi. EOT z mojej strony.

bravoteampolska

2012-06-24, 00:16
bo0ze napisał/a:



Co ty to k***a jego mać pie**olisz?! Spakuj plecak i szykuj się do szkoły na poniedziałek bo to raczej miejsce dla starszych



Starszych młodszych co za k***a różnica , ale nie pojebów .
Oby się kozak znalazł i wziął cię tak na koło , do bezbronnego zwierzęcia jesteś w stanie skoczyć , ale jakby doszło do bójki to pierwszy z płaczem byś sp***alał przed siebie .
Wk***iają mnie takie kozaczki , pie**olone życiowe niedołęgi .
Masz pajacu agresje , to weź młotek do ręki i jebnij się porządnie po ch*ju .