18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matko bosko gówno ożyło

~Sgs • 2023-09-19, 13:15
Czyli to nie dowcip, ze murzynka robi kupsko 9 miesięcy. Tu.widac ze ostatnia raczka sie dopiero formuje


gabriel0

2023-09-21, 03:59
CharlesMrudock napisał/a:

Nabijanie się z kalekiego dziecka ... ja wiem, że na sadolu trudno się spodziewać jakiegokoliwek poziomu w komentarzach, ale to już naprawdę samo dno i kilka metrów pod mułem.
Oby Ci na łeb coś ciężkiego spadło tępa szczoto.



Jak już pół sadistica zacytowało i zhejtowało, to ja też.

Hejt.

Pozdrawiam.

iLike

2023-09-23, 00:00
przynajmniej prawą nic nie zapie**oli

WeldAttack

2023-10-05, 16:35
Ty k***o j***na,to dziecko bardzo cierpi,masz szczęście że to internet bo danwo byłbyś mój!!!,btw jak się widzi kalectwo wrodzone i to jeszcze dziecka to łzy same do oczu napływają,tumanie zaj***ny ;)

Caanonierka

2023-12-17, 10:46
Dziecko to dorosły z opóżnionym zapłonem!Bez przesady...L-)

Zasysacz

2024-01-01, 06:48
On to kupsko trzyma właśnie xD

Caanonierka

2024-04-16, 15:22
CharlesMrudock napisał/a:

Nabijanie się z kalekiego dziecka ... ja wiem, że na sadolu trudno się spodziewać jakiegokoliwek poziomu w komentarzach, ale to już naprawdę samo dno i kilka metrów pod mułem.
Oby Ci na łeb coś ciężkiego spadło tępa szczoto.



Dziecko to dorosły z opóźnionym zapłonem i nie ma się co mazać nad faktem że to dziecko!Wedle zasad bezstresowego wychowania i "róbta co chceta"kaszojady,vel gówniaki-są zupełnie niewychowane,co jest niezwykle irytujące,zwłaszcza w przestrzeni publicznej!Drą te ryje,a madki..na klęczkach je proszą by się uspokoiły!A już debilowate powiedzenie takiej samicy,która,owszem,wie jak się dać zapłodnić-ale jak to potem wychować-to ne-ne-powiedzenie takiej ameby mózgowej "przecież to dziecko!"-doprowadza mnie do białej gorączki!