18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matko bosko gówno ożyło

~Sgs • 2023-09-19, 13:15
Czyli to nie dowcip, ze murzynka robi kupsko 9 miesięcy. Tu.widac ze ostatnia raczka sie dopiero formuje


HiroTailo

2023-09-19, 18:12
CharlesMrudock napisał/a:

Nabijanie się z kalekiego dziecka ... ja wiem, że na sadolu trudno się spodziewać jakiegokoliwek poziomu w komentarzach, ale to już naprawdę samo dno i kilka metrów pod mułem.
Oby Ci na łeb coś ciężkiego spadło tępa szczoto.



nie zesraj się cipciu :D

kawior2007

2023-09-19, 19:13
PIs napisał/a:

Oha, tatuś się odezwał



Raczej jakaś lewacka k***a

:->

JazdazruSS

2023-09-19, 20:20
CharlesMrudock napisał/a:

Nabijanie się z kalekiego dziecka ... ja wiem, że na sadolu trudno się spodziewać jakiegokoliwek poziomu w komentarzach, ale to już naprawdę samo dno i kilka metrów pod mułem.
Oby Ci na łeb coś ciężkiego spadło tępa szczoto.



Nie ma sensu im tego tlumaczyc, przeciez 99% osob tutuaj to zjeby mentalne pracujaca na swojego nana na umowe o prace. Dlatego sa tacy sfrustrowani. Masa bilogiczna zyjaca tylko w jednym celu.

Wrazliwa_Zuzia

2023-09-19, 20:25
CharlesMrudock napisał/a:

Nabijanie się z kalekiego dziecka ... ja wiem, że na sadolu trudno się spodziewać jakiegokoliwek poziomu w komentarzach, ale to już naprawdę samo dno i kilka metrów pod mułem.
Oby Ci na łeb coś ciężkiego spadło tępa szczoto.



a najbardziej mnie smuci, że takie właśnie komentarze ludzi dobrych, którzy mają resztki empatii i jakiegoś człowieczeństwa są wyśmiewane i dlatego 'najlepszym komentarzem', było wyśmianie ( mem z synem Ferdka Kiepskiego), zamiast jakieś uznanie, że ktoś nie ma prymitywnego 'poczucia humoru'. Ja dlatego co raz bardziej wycofuje się z komentarzami na sadolu, bo po czasie doszłam do wniosku, że tutaj jest więcej obrażania, krytykowania, a jakieś komentarze z sensem, empatią czy broniącą kogoś są wyśmiewane, czy nawet dochodzi do mowy nienawiści. Dużo dobrego dla Ciebie, miło mi, że nie wszyscy są tutaj znieczuleni na wszystko co jest publikowane. Pozdrawiam ;) ps. Ja jak kiedyś coś skomentowałam tutaj, to ktoś mi napisał, żebym się zabiła i tutaj to nagrała na sadola, super...

tigerqaz

2023-09-19, 20:27
Ale się wylało hejtu na sk***ysynka, który uważa że czarna istota to człowiek.
Bardzo dobrze, chcesz bronić murzynków?
To wypie**alanto na Afrykańskie bagna, zamieszkaj sobie w domku z gówna i zdechnij na aids.

Wrazliwa_Zuzia

2023-09-19, 20:28
kawior2007 napisał/a:

Raczej jakaś lewacka k***a



Jak ktoś o poglądach 'lewackich' Cię skrzywdził lub uraził, radzę się udać do dobrego terapeuty, który Ci pomoże, a nie wszystkich wrzucać do jednego worka i obrażać. Powodzenia w niebyciu chamem i prostakiem.

teleimpact

2023-09-19, 20:52
CharlesMrudock napisał/a:

Nabijanie się z kalekiego dziecka ... ja wiem, że na sadolu trudno się spodziewać jakiegokoliwek poziomu w komentarzach, ale to już naprawdę samo dno i kilka metrów pod mułem.
Oby Ci na łeb coś ciężkiego spadło tępa szczoto.



Odpieluszkowe zapalenie mózgu jest gorsze u facetów niż u kobiet XDDDD

mauser

2023-09-19, 21:12
pierw wpie**olą czarnego kalekę na reklame a potem zdziwieni ze coś tu jednak nie gra
lewactwo to rak ludzkości

Anonim777

2023-09-19, 21:55
I co? zabiłaś się?

Wrazliwa_Zuzia

2023-09-19, 22:17
Anonim777 napisał/a:

I co? zabiłaś się?



Jeszcze nie, chodzę na terapie i próbuje się nie podłamać takimi ludźmi jak Ty. Uważaj na słowa bo nigdy nie wiesz jak wielką krzywdę możesz komuś wyrządzić w pewnym momencie. Karma wraca.

CharlesMrudock

2023-09-19, 23:59
tigerqaz napisał/a:

Ale się wylało hejtu na sk***ysynka, który uważa że czarna istota to człowiek.
Bardzo dobrze, chcesz bronić murzynków?
To wypie**alanto na Afrykańskie bagna, zamieszkaj sobie w domku z gówna i zdechnij na aids.



Zeby sie jeszcze tym hejtem przejąć, to by trzeba najpierw uważać autorów tych komentarzy za cokolwiek więcej niż niedor*chane i tępe ludzkie ameby, dzięki którym w Polsce rządzi PiSowisko i inne zjeby ;)
Bawcie się dobrze w swoim prawilnym szambie ;)

Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

a najbardziej mnie smuci, że takie właśnie komentarze ludzi dobrych, którzy mają resztki empatii i jakiegoś człowieczeństwa są wyśmiewane i dlatego 'najlepszym komentarzem', było wyśmianie ( mem z synem Ferdka Kiepskiego), zamiast jakieś uznanie, że ktoś nie ma prymitywnego 'poczucia humoru'. Ja dlatego co raz bardziej wycofuje się z komentarzami na sadolu, bo po czasie doszłam do wniosku, że tutaj jest więcej obrażania, krytykowania, a jakieś komentarze z sensem, empatią czy broniącą kogoś są wyśmiewane, czy nawet dochodzi do mowy nienawiści. Dużo dobrego dla Ciebie, miło mi, że nie wszyscy są tutaj znieczuleni na wszystko co jest publikowane. Pozdrawiam ps. Ja jak kiedyś coś skomentowałam tutaj, to ktoś mi napisał, żebym się zabiła i tutaj to nagrała na sadola, super...



Bardzo gorąco również pozdrawiam. Zamiłowanie do czarnego humoru lub fascynacja różnymi tematami poruszanymi na sadolu nie musi oznaczać małpiego rozumu i dobrze widzieć inne tego przykłady ;)

maarek69

2023-09-20, 00:29
CharlesMrudock napisał/a:

Nabijanie się z kalekiego dziecka ... ja wiem, że na sadolu trudno się spodziewać jakiegokoliwek poziomu w komentarzach, ale to już naprawdę samo dno i kilka metrów pod mułem.
Oby Ci na łeb coś ciężkiego spadło tępa szczoto.



Sami się wystawili z takim materiałem, a jak Ci się to podoba to zwijaj się w podskokach bo nic normalnego w takiej reklamie nie ma. Na ch*j mi widok kikuta? A gdzie tu logika? Po co mu długi rękaw? Chcą się amputalsom przypodobać to niech zaprojektują koszulkę z jednym długim rękawem, a jednym krótkim i zaślepionym.

Zaraz PR pozbiera wszystko na reklamę swetra - ślepego transa, czarnego, rudego ale albinosa, najlepiej otyłego, na wózku, głuchego, homo, bez ręki, bipolarnego, głuchoniemego, drugi raz transowatego i na dodatek lewaka i kuca w jednym.
Zapomniałem dodać, że mu matka umarła jak jeszcze była normlana ale powiedziała: "Córciu, kiedyś staniesz się sławny, rób wszystko.".

kakalos

2023-09-20, 02:10
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Jeszcze nie, chodzę na terapie i próbuje się nie podłamać takimi ludźmi jak Ty. Uważaj na słowa bo nigdy nie wiesz jak wielką krzywdę możesz komuś wyrządzić w pewnym momencie. Karma wraca.



ej wrażliwa ! to nie miejsce do ciebie !

0dbytBiskupa

2023-09-20, 07:05
KrwawyEric napisał/a:

To sadol nie kwejk, tutaj czarnego gówna skaczącego po głowach nie tolerujemy. W tym przypadku akurat są plusy, bo czarne gówno nawet jak wyrośnie nie będzie aż takim zagrożeniem z racji na brak jednej z kończyn. Łatwiej będzie go zagonić do klatki


A białe gówno? Na Sadolu go pełno, lubi komentować, szczególnie gdy można się pośmiać z czarnej kaleki.

Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

a najbardziej mnie smuci, że takie właśnie komentarze ludzi dobrych, którzy mają resztki empatii i jakiegoś człowieczeństwa są wyśmiewane i dlatego 'najlepszym komentarzem', było wyśmianie ( mem z synem Ferdka Kiepskiego), zamiast jakieś uznanie, że ktoś nie ma prymitywnego 'poczucia humoru'. Ja dlatego co raz bardziej wycofuje się z komentarzami na sadolu, bo po czasie doszłam do wniosku, że tutaj jest więcej obrażania, krytykowania, a jakieś komentarze z sensem, empatią czy broniącą kogoś są wyśmiewane, czy nawet dochodzi do mowy nienawiści. Dużo dobrego dla Ciebie, miło mi, że nie wszyscy są tutaj znieczuleni na wszystko co jest publikowane. Pozdrawiam ps. Ja jak kiedyś coś skomentowałam tutaj, to ktoś mi napisał, żebym się zabiła i tutaj to nagrała na sadola, super...


To są p*zdusie, mocni tylko na Sadolu bo jest ich wielu. Klub przegrywa sobie tu zrobili i czują się bezpieczni hejtując murzynów i urojonych lewaków bo inni nieudacznicy poklepują ich za to po plecach. A jeśli na ich mowę nienawiści odpowiedzieć tym samym, wtedy okazuje się, jakie to c**y. k***ica ich strzela i płaczą "gdzie jest moderator? Nas Polaków obrażają i nasze wartości!"
ch*j im wszystkim w dupę, byle gruby i twardy.

tigerqaz napisał/a:

Ale się wylało hejtu na sk***ysynka, który uważa że czarna istota to człowiek.


A ty naprawdę myślisz, że jesteś od czarnego lepszy, bo biały, żałosny dupku? :lol:

Pierre_Dolec

2023-09-20, 08:49
Wrazliwa_Zuzia,

Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Jeszcze nie, chodzę na terapie i próbuje się nie podłamać takimi ludźmi jak Ty. Uważaj na słowa bo nigdy nie wiesz jak wielką krzywdę możesz komuś wyrządzić w pewnym momencie. Karma wraca.



To nie miejsce dla Ciebie i nie mówię tego złośliwie. Mając problemy powinnaś odciąć się od treści które można tutaj znaleźć, już o komentarzach nie wspomnę. Nie chodzi mi o to że masz wypie**alać albo się zabijać, ale sama krzywdzisz się jeszcze bardziej katując się taką stroną jak sadol i nie pomagasz tym w pracy terapeucie. Nie traktuj zresztą wszystkiego w internecie dosłownie i poważnie. Trzymaj się tam i zdrowiej