18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka z synem w faveli karani

fantastico • 2018-02-28, 12:04
Matka i syn karani w São Matheus za dokonanie kradzieży, podczas której zostali złapani. Okrzyki matki dosadnie przekonują nas o słuszności kary.


Essent

2018-02-28, 17:46
Mi jak złodziej wj***ł się do kawalerki to później okazało się, że zostawił mi kasę na remont :krejzi:

Argeusz

2018-02-28, 17:56
Nic nie ukradli, spóźnili się ze spłatą pożyczki o 2 dni. Polecam uczyć się tego języka.

StaryIdiota

2018-02-28, 19:26
orisuniek napisał/a:

Mi jak złodziej wj***ł się do kawalerki to później okazało się, że zostawił mi kasę na remont :krejzi:



Co to za "bankowiec" był, pewnie chwilówki?

kampton

2018-02-28, 21:28
Jestem za ucinaniem łap, z daleka było by widać kto jest złodziejem.
Niech zaczną od polityków i samorządowców.

Xagan

2018-02-28, 21:34
Samosądy są złe dlatego, że bardzo łatwo może oberwać przez nie niewinny. I bardzo łatwo kogoś w coś wrobić, a potem skatować rękami innych osób które będą myślały, że to złodziej albo gwałciciel.

dmnunited

2018-02-28, 21:36
pomijając fakt, że każdy złodziej powinien dostać w p*zdę, to tracę resztkę szacunku do mieszkańców państw Ameryki Łacińskiej, bo niczym nie różnią się oni od brudasów z ISIS, są tak samo zdziczali i bezwzględni, a więc j***ć ich w dupy.

ellsworth

2018-02-28, 22:19
Velture napisał/a:

Tylko czekać na zlot pie**olących jak zwykle w takich tematach, że samosądy są złe dlatego tamtego siamtego sramtego.

Każda osoba której coś złodziej ukradł zgodzi się ze mną, że taki wpie**ol jest o niebo lepszy niżeli jakieś śmieszne wyroki "dwa lata w zawieszeniu" oznaczające, że ktoś defacto nie ponosi żadnej kary.

Ktoś pracuje ciężko aby się dorobić i coś mieć a tu przychodzi śmieć co ci się włamie aby ukraść.
k***a mać pie**olcie mnie ale uważam, że prymitywna i pradawna kara ucinania łapska za kradzież była całkiem sprawiedliwa, odpowiednia i miała właściwy przekaz dla potencjalnego innego złodzieja.


Gdybyś miał rację, przestępczość w Brazylii byłaby niższa niż w krajach Europy. Więcej pisać, chyba nie muszę...

HiroTailo

2018-02-28, 23:57
A te downy, dalej kradno.

Nert

2018-03-01, 00:47
@ellsworth tu nie chodzi o brak kradzieży, bo te były i będą. Tylko o zwykła sprawiedliwość i ukaranie. Ja się z Velture zgadzam w 100% jak Cię k***a nie okradną to nie zrozumiesz, łapy ucinać, żadnych zasiłków, jak go nie nakarmią niech zdycha z głodu. Jeszcze na czole powinien mieć wytatuowane "złodziej"

Slatojesos

2018-03-01, 06:23
Kiedykolwiek oglądam filmy z Ameryki Płd. opatrzone tytułem "Kara za ....",myślę sobie,jakie tam mają praworządne i sprawiedliwe społeczeństwo i serce me raduje się
P.s. Ową "matkę" z filmiku i tak bym wyr*chał

Kamil10923

2018-03-01, 10:54
Cara_Al_Sol napisał/a:



Też chciałbym mieć możliwość napie**olenia złodzieja, gwałciciela czy fana disco-polo.
Jednak żyjemy w państwie prawa i samosądy to oznaka jego wadliwości. Gdy obywatel bierze sprawiedliwość we własne ręce, coś jest nie tak.
Udanego dnia na sadistic.pl! ;-)



Panstwo prawa to upada wtedy kiedy przestepcy nie sa karani za swoje czyny co ma miejsce w tej chwili w calej lewackiej europie.

kuba7575

2018-03-01, 14:43
po co bic?
Kazac matce obciagnac synowi, siniaki przeminą, ale niesmak w ustach pozostanie.

Kamil10923

2018-03-01, 16:59
@up juz widze jak z pokora zrozumieniem i godnoscia przyjmujesz wyrok na bydlaku ktory z kolegami skopal Ci bliska osobe robiac z niej wazywo dostaja w zawiasach 2 lata bo sad tak to sobie zinterpretowal ze nie chce im niszczyc mlodego zycia duzym wyrokiem bo pewnie nie wiedzieli ze kopiac lezacego po glowie moga go zabic i przypial im pobicie ze skutkiem 1 czy dwum a reszta to prace spoleczne nie zycze ale zastanow sie czy aby na pewno samosady w panstwie w ktorym prawo jest tylko dla przestepsow nie jest czyms dobrym

RurZ

2018-03-02, 12:07
wszystko spoko, ale mógł chociaż osłonić matkę własnym ciałem