18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka z synem w faveli karani

fantastico • 2018-02-28, 12:04
Matka i syn karani w São Matheus za dokonanie kradzieży, podczas której zostali złapani. Okrzyki matki dosadnie przekonują nas o słuszności kary.


~Velture

2018-02-28, 12:14
Tylko czekać na zlot pie**olących jak zwykle w takich tematach, że samosądy są złe dlatego tamtego siamtego sramtego.

Każda osoba której coś złodziej ukradł zgodzi się ze mną, że taki wpie**ol jest o niebo lepszy niżeli jakieś śmieszne wyroki "dwa lata w zawieszeniu" oznaczające, że ktoś defacto nie ponosi żadnej kary.

Ktoś pracuje ciężko aby się dorobić i coś mieć a tu przychodzi śmieć co ci się włamie aby ukraść.
k***a mać pie**olcie mnie ale uważam, że prymitywna i pradawna kara ucinania łapska za kradzież była całkiem sprawiedliwa, odpowiednia i miała właściwy przekaz dla potencjalnego innego złodzieja.

nowynick

2018-02-28, 12:21
Velture napisał/a:

Tylko czekać na zlot pie**olących jak zwykle w takich tematach, że samosądy są złe dlatego tamtego siamtego sramtego.

Każda osoba której coś złodziej ukradł zgodzi się ze mną, że taki wpie**ol jest o niebo lepszy niżeli jakieś śmieszne wyroki "dwa lata w zawieszeniu" oznaczające, że ktoś defacto nie ponosi żadnej kary.

Ktoś pracuje ciężko aby się dorobić i coś mieć a tu przychodzi śmieć co ci się włamie aby ukraść.
k***a mać pie**olcie mnie ale uważam, że prymitywna i pradawna kara ucinania łapska za kradzież była całkiem sprawiedliwa, odpowiednia i miała właściwy przekaz dla potencjalnego innego złodzieja.



2 lata w zawieszeniu? My żyjemy w kraju gdzie karą za kradzież do tysiąca złotych jest mandat i pouczenie od funkcjonariusza :homer: . W Polsce ludzie kradną na potęgę. Mam dostęp do danych kilku ogólnopolskich sieci. I nie twierdzę, że tylko klienci, pracownicy lecą dyscyplinarnie niemal codziennie..

~Velture

2018-02-28, 12:32
Cara_Al_Sol napisał/a:

Velture, Obrazek


Ile macie tam w rodzinie wyroków w zawiasach za włamania i kradzieże?

Cara_Al_Sol

2018-02-28, 12:38
Velture, 'My to panie na wiosce tylko matka moja i syn mleczaża nie karane.
Wszystkie inne to za kradziesze, rozbojie i picie alkocholu pod pżemysłowym...'
Teraz poważnie:
'Ucinanie łap' to powrót do średniowiecza.
Pozdrawiam.

~Velture

2018-02-28, 12:52
Cara_Al_Sol napisał/a:


Teraz poważnie:
'Ucinanie łap' to powrót do średniowiecza.
Pozdrawiam.


Teraz na poważnie:
Zapie**alaj jak dzik aby się dorobić i jakaś k***a ci się włamie do domu i ukradnie cały dorobek życia i dostanie zawiasy i jakąś śmieszną karę grzywny albo zadośćuczynienia i będzie ci się w pysk śmiała.
'Ucinanie łap' to łagodna kara dla takiego śmiecia.

Jak ci się włamią do chaty i okradną to zrozumiesz.
Mi okradziono rodzinę na ponad bańkę. Mogła poza rodziną wiedzieć to tylko osoba która wiedziała gdzie co jest i zupełnym przypadkiem włamywacze ukradli wszystkie wartościowe przedmioty i nie wchodzi nawet do pokoi w których nic nie było łatwego do opie**olenia.

Przypadkiem też rodzina wynajęła sprzątaczkę miesiąc wcześniej na porządki wiosenne i przypadkiem jej bracia (jak się później okazało) byli karani za włamania i kradzieże i przypadkiem ci bracia mieszkali w miejscowości w której znaleziono portfel mojego ojca i przypadkiem zupełnym nie były nawet ruszone szuflady gdzie nie było wartościowych przedmiotów.
I to jeszcze byli tacy kretyni co ukradli kolekcję zegarków a szufladę niżej mieli do nich certyfikaty więc ukradli bez certyfikatów i oj***li pewnie za grosze.
I znów kolejnym przypadkiem w ich zaj***nej piździelskiej lepiance nagle k***a zrobili sobie remont, nową bramę automatyczną, dwa samochody i kilka pierdół.

Więc tak. Jestem za tym aby złodziejowi odcinać łapę a nawet dwie.
Poczujesz to zrozumiesz.

Cara_Al_Sol

2018-02-28, 13:11
Velture, To zabawne, ale kiedyś w mieszkaniu moich rodziców było włamanie.
Szczęściem w nieszczęsciu było to, że złodziej tylko ukradł parę rzeczy, a nie zdemolował mieszkania, jak to często bywa.
Straty małe, a lekcja duża - Mam ubezpieczenie od włamania i poniesionych strat, solidne drzwi i okna, a oszczędności (za dużo napisanie) trzymam w banku.

Też chciałbym mieć możliwość napie**olenia złodzieja, gwałciciela czy fana disco-polo.
Jednak żyjemy w państwie prawa i samosądy to oznaka jego wadliwości. Gdy obywatel bierze sprawiedliwość we własne ręce, coś jest nie tak.
Udanego dnia na sadistic.pl! ;-)

fantastico

2018-02-28, 13:18
Cara_Al_Sol napisał/a:


Jednak żyjemy w państwie prawa



Poleciane na grubo ;D

nowynick

2018-02-28, 13:20
@Velture

no i widzisz gdyby Ci dali taką możliwość to upie**oliłbyś od razu cztery ręce (wliczając sprzątaczkę), a może na włam poszło dwóch czy jeden? Potem ten powiedzmy jeden co się nie włamał pokazałby zaświadczenie, że był w tym czasie w szpitalu i zbulwersowana niesłusznym okaleczeniem okolica powiesiła by cię na gałęzi. Pobłażliwość jest ch*jowa, ale samosądy mogą mieć niebezpieczne konsekwencje...

Loaloa

2018-02-28, 13:29
Brazole to podludzie, nawet jak na katoli. Za to materiały z ich ojczyzny są zwykle pierwszej jakości. Zwykle, bo ten to jak na brazolskie standardy to było raczej głaskanie, a nie kara.

saves

2018-02-28, 14:12
Oni tam w dniu urodzin dostają w prezencie "niebieską kartę".

BKKWK

2018-02-28, 15:22
Upie**alanie łap złodziejom nie jest dobrym pomysłem, bo będzie siedział na zasiłku do końca życia. Lepiej takiego zmusić do najpodlejszej pracy za połowę minimalnej krajowej, aż odpracuje równowartość tego, co ukradł. Jak dla mnie powinien kible czyścić, byleby coś robił. Bo darmozjada - złodzieja z łapami, jak i darmozjada - byłego złodzieja bez łap nie mam zamiaru utrzymywać.

Gymnorhinus

2018-02-28, 16:01
@Velture

Pieerdolisz, powinno być tak, że złodziej albo oddaje 150% tego ile wydałeś na ten przedmiot czy ki ch*j (przy małych gównach) albo zapie**ala dla Ciebie jako niewolnik przez przynajmniej 200% czasu jaki potrzebowałeś żeby go kupić/zdobyć, ale nie krócej dopóki nie zarobi tych 150%, a jak się stawia to możemy się bawić w ucinanie kończyn albo czapa i ch*j.