18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka i dziecko giną w wypadku

Pantilion • 2018-09-21, 11:50
Kobieta kierująca ładą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w prost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Ona i jej trzymiesięczne dziecko zginęli na miejscu



licho_nie_spi

2018-09-22, 16:14
Pan_Cernik napisał/a:

licho_nie_spi


Człowieku ja pie**ole, nie wiem co Ty bierzesz, ale to nieźle Ciebie w czerep jebie.
Kacapy nie chcą konfliktu? Ruskie nigdy nie wybaczą nam rozpadu bloku komunistycznego. A atak na Ukrainę co to było jak nie test jak Europa zareaguje na atak ruskich? Ostatnie manewry Wostok 2018 i gadki ruskich że sa do wojny gotowi? Otruwanie ludzi poza granicami kacapolandii? Ruskie się nigdy nie zmieną. Są gównem i ch*j.

Jesteśmy śmieciem Europy? Bo rudy i jego złodziejska spółka pozwolili na to żeby Polską i Polakami pomiatano.

Opinię nadal podtrzymuje, jebnij się czymś ciężkim w łeb, bo pie**olisz bzdury.

Nie wiem jaki mam tam wiek wpisany, dawno to było. Nie pamiętam, a sprawdzać mi się nie chcę.





ojjoj... Nie wiem ile tam mam wpisane... :samoboj:


Nic nie wiesz....kołtunie....nic....kompletne zero....taki jest zasób Twojej wiedzy. Są gotowi do walki bo to poważny kraj z poważnym przywódcą, który nie pie**oli się w tańcu i nie mówi,że Polaków trzeba nienawidzieć/rozj***ć bo w 1610r. zajeliśmy Moskwę i to na 2 lata, tylko wiesz co robią? jest to ich święto narodowe jełopie......tylko taki pojeb jak Ty uważa ,że uwolnienie Rusków z rąk sk***iałych upaińców to akt zbrodni. Lecz się na ku*asa bo na głowę już za późno.


Gdybyś cokolwiek wiedział to nie pisałbyś o rudym...tylko zacząłbyś od bieruta...a na dudzie skończyłbyś… ale nie, judaduda to Twój bożek....jebnij sobie jego foto na suficie tam gdzie śpisz i napie**alaj se konia pod niego.

Pan_Cernik

2018-09-22, 16:44
licho_nie_spi


"... poważny kraj z poważnym przywódcą," wiesz co? Szkoda mojego czasu na Ciebie, bo Ty po prostu za głupi jesteś na dyskusję o historii i polityce. Wiem, że uważasz się za inteligenta, ale niestety jesteś debilem. A teraz Ci wyjaśnię dlaczego.
Poważny przywódca dba o swój kraj i naród. Putin, dba tylko o siebie i kumpli. Swój naród ma głęboko w dupie. Gdyby nie sfałszowane ostatnie wybory i posadzenie opozycji, to by teraz raczej tak nie rządził. Putin nie jest "poważnym przywódcą" tylko dyktatorem, a właściwie to mordercą. Mordercą, który nawet własny naród krwi utopi żeby władzy nie stracić.

Poza tym ruskie myślą że ich wódz rządzi światem. A to kundel bez zębów, który szczeka, ale nie może ugryźć. Bombki? Nie tylko on ma. Armia? Duża, sprzęt stary i ch*jowy. Wiem, wiem, na pokaz to mają super najnowszy.

Wiem że i tak tego nie zrozumiesz boś za głupi, ale ruskie "wyzwalanie" mają we krwi. "Wyzwalają" kogo się da od ok 1918 roku. I jeśli nadal tego tłuku nie rozumiesz to czytaj, nie ważne kto tam k***a mieszka, ruskie, ukraincy czy mongołowie. Ten j***ny morderca najechał na suwerenny kraj i ch*j. Te tereny zostały przez ruskich oddane Ukrainie po rozpadzie ZSRR i koniec. To tereny Ukrainy. Jeśli nadal nie łapiesz głąbie to już k***a nie wiem.

licho_nie_spi

2018-09-22, 19:07
Pan_Cernik napisał/a:

licho_nie_spi


"... poważny kraj z poważnym przywódcą," wiesz co? Szkoda mojego czasu na Ciebie, bo Ty po prostu za głupi jesteś na dyskusję o historii i polityce. Wiem, że uważasz się za inteligenta, ale niestety jesteś debilem. A teraz Ci wyjaśnię dlaczego.
Poważny przywódca dba o swój kraj i naród. Putin, dba tylko o siebie i kumpli. Swój naród ma głęboko w dupie. Gdyby nie sfałszowane ostatnie wybory i posadzenie opozycji, to by teraz raczej tak nie rządził. Putin nie jest "poważnym przywódcą" tylko dyktatorem, a właściwie to mordercą. Mordercą, który nawet własny naród krwi utopi żeby władzy nie stracić.

Poza tym ruskie myślą że ich wódz rządzi światem. A to kundel bez zębów, który szczeka, ale nie może ugryźć. Bombki? Nie tylko on ma. Armia? Duża, sprzęt stary i ch*jowy. Wiem, wiem, na pokaz to mają super najnowszy.

Wiem że i tak tego nie zrozumiesz boś za głupi, ale ruskie "wyzwalanie" mają we krwi. "Wyzwalają" kogo się da od ok 1918 roku. I jeśli nadal tego tłuku nie rozumiesz to czytaj, nie ważne kto tam k***a mieszka, ruskie, ukraincy czy mongołowie. Ten j***ny morderca najechał na suwerenny kraj i ch*j. Te tereny zostały przez ruskich oddane Ukrainie po rozpadzie ZSRR i koniec. To tereny Ukrainy. Jeśli nadal nie łapiesz głąbie to już k***a nie wiem.




No właśnie Ty tuku zasrany tvn-owskim gównem, pie**olisz jak niedoj***ny. Jakie sfałszowane wybory? bo kto tak Ci powiedział tvn? nie? Jesteś pie**olnięty....80% Rusków popiera Putina zjebie....zobacz jak teraz Moskwa wygląda niedoj***ny człowieku... w Donbasie było referendum przeprowadzone i większość tam mieszkających chciało odłączenia od Ukrainy śmierdzącej cwe*ami z Galizien SS... ale skąd taki pomiot jak Ty może to wiedzieć? przecież w tvn-ie o tym nie mówili.

Gdyby Polin był rządzony przez normalną Polską władzę to Lwów i Kalingrad dawno są na terenach RP. Ale taki śmieć jak Ty co może o tym wiedzieć....? w dupie był , gówno widział, nic nie przeczytał ale będzie się wymądrzał nieuk, smutny człowiek.

żmij

2018-09-22, 20:07
Pan_Cernik napisał/a:

Do debili, którzy nie potrafią czytać za zrozumieniem. tj : licho_nie_spi, alexandrus, Daimler1916 i brauza.


brauza, wiemy, wiemy. Na Polskę napadli naziści i sowieci a nie niemcy i ruskie.


Kiedyś na takich jak wy lewackie mendy, strugało się pale. Szkoda że te czasy mineły, bo był by niezły materiał na sadola.



Niemcy to naród a sowieci to zlepek, ciulu. Nie można obarczać winą tylko Ruskich, bo termin "sowieci" jest szerszy. To tak, jakbyś napisał, że Łodzianie zajęli Zaolzie, żałosny debilu.

gagatek690

2018-09-22, 23:10
Rebeliant_ZPF- sp***ajal ku*asie. twoje komentarze nie są ani mądre ani zabawne.

Daimler1916

2018-09-22, 23:58
@Pan_Cernik
Jak wcześniej pisałem nie masz pojęcia o polityce a tym bardziej o historii. Sowieci to nie byli tylko Rosjanie. Wiec skończ pie**olic.

CCCP

2018-09-24, 00:36
Rebeliant ty j***ny przygłupie...

Najpierw piszesz:

I to lubię! Kacapka zdechła razem ze swym pomiotem. Trzeba się cieszyć bardziej niż zwykle, bo kacapka warta 5x więcej punktów niż zdechły kacap, bo kacapka może mnożyć liczebność tego ścierwa ;)

A potem:

P.S.: Zauważ, że nie mam nic do Rosjan, nienawidzę tylko kacapów i ich zapijaczonych i tępych mord. Ten 1% kacapowa to Rosjanie, uczciwi, mądrzy, pomocni i zniewoleni we własnym kraju.[/quote]

Zatem skąd wiesz, czy to była "kacapka" czy "rosjanka", że taki uradowany byłeś z tego wypadku? Już sam zacząłeś się gubić w tych debilizmach, które piszesz.

lucilla

2018-09-24, 10:32
"A moim zdaniem kacapy są naszymi wrogami, zawsze byli i zawsze trzeba z nimi tak samo, czyli jak z wrogiem - życzyć im śmierci w męczarniach i cieszyć się z faktu, że giną. "

Nie liczy się na rodowość tylko człowiek. Jesteś debilem.

mrkuchar

2018-09-24, 12:48
Pantilion napisał/a:

kuchar do kogo kierujesz to pytanie, bo nie bardzo wiadomo?


ellsworth napisał/a:

Przecież to jest jedna wielka ściema. Testy odbywają się w warunkach i prędkościach zupełnie nieprzystających do rzeczywistości. Najlepszym hitem jest to, że kolizję ze słupem bada się przy prędkości (uwaga!) 29 km/h. To nie żart! To jest prędkość odpowiednia do testowania bezpieczeństwa roweru, a nie samochodu, który takie prędkości to rozwija ale na osiedlowej uliczce usianej progami zwalniającymi!
No i sam fakt, że obecnie gwiazdki dostaje się za jakieś bzdurne systemy elektroniczne jak np. ostrzeganie o zmianie pasa ruchu a nie za same wyniki zderzeniowe jest ostatnim gwoździem do trumny NCAP.


pisałem prześmiewczo o tym białym cudzie techniki :amused: