18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka i dziecko giną w wypadku

Pantilion • 2018-09-21, 11:50
Kobieta kierująca ładą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w prost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Ona i jej trzymiesięczne dziecko zginęli na miejscu



mrkuchar

2018-09-21, 12:26
No i gdzie teraz jest twoje 5 gwiazdek NCAP?

Pantilion

2018-09-21, 12:41
mrkuchar napisał/a:

No i gdzie teraz jest twoje 5 gwiazdek NCAP?



kuchar do kogo kierujesz to pytanie, bo nie bardzo wiadomo?

longlong7

2018-09-21, 12:58
łada i 5 gwiazdek;D
jednak mają coś wspólnego, jedziesz ładą i trafiasz do gwiazd;p

czerczil

2018-09-21, 15:24
5 gwizadek to mial ale ten uaz dlatego kierowca wyszedl bez szwanku :krejzi:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-21, 17:30
W kuchnii groziło jej co najwyżej poparzenie...

mattheo

2018-09-21, 17:58


Nie chciałbym w tym wyj***ć dzwona. Zobaczcie ze to jest 64km/h.

Masakra.

Pantilion

2018-09-21, 18:21
Rebeliant_ZPF napisał/a:

I to lubię! Kacapka zdechła razem ze swym pomiotem. Trzeba się cieszyć bardziej niż zwykle, bo kacapka warta 5x więcej punktów niż zdechły kacap, bo kacapka może mnożyć liczebność tego ścierwa ;)



A moim zdaniem za ten komentarz powinieneś zebrać solidnie po pysku. Jeśli chodzi o postrzeganie naszego narodu przez Rosjan to jesteśmy jednym z bardziej szanowanych przez nich narodów. Mamy swoje wojny i zawiłości historyczne, ale zapytaj Rosjanina o Polaka to większość odpowie z sympatią i uśmiechem. Tylko jeżeli ktoś ogląda tylko media Kim Dzong Kaczki to nigdy tego nie zobaczy. Zwykli Rosjanie lubią Polaków, bo nasze narody są bardzo podobne. Zresztą... nie wiem czy masz dzieci, ale jeśli masz to żeby Cię ch*j strzelił za ten komentarz. Przemyśl sobie i może dojdziesz do wniosku, że nie każdy Rosjanin to ch*j i nie każdy Polak to prawy człowiek. Jeszcze jedno jeśli ktoś pisze w ten sposób o dziecku, które w chwili wypadku nawet nie miało pojęcia kim jest i skąd pochodzi, a robi to ze zwykłej złości jest skończonym sk***ysynem

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-21, 19:26
Pantilion napisał/a:



...nie każdy Rosjanin to ch*j...



Ja tam ich lubię za to, że dają wpie**ol upaińcom... :mrgreen:

(edek... nie odbieram Ci prawa do tej opinii, moja jest taka, że Upaina jest bardziej wrogiem Polski niż Rosja)

edek.bajzel

2018-09-21, 19:31
łada to ma jedną gwiazdkę , choć i tak dlatego, bo putin groził sankcjami niemcom że nie położy drugiej nitki gazociągu

Hranipex
z ch*jem na mózg zamieniłeś się chyba

Ca...........on

2018-09-21, 20:08
Ja mam poważny problem teraz, bo komentarz Pantillona mi odpowiada, a Rebelianta lubiłem i wydaje mi się, że mógł palnąć, bo ten jego komentarz nie pasuje mi do dotychczas prezentowanej mentalności. Może coś tam się stało u niego, że ma dziś gorszy humor? A może przy piąteczku się napił i dlatego tak napisał? W każdym razie mam poważny problem, bo nie wiem, komu kibicować... Stanąłbym po środku, ale wtedy pewnie obaj próbowaliby mi przypie**olić, a to by się skończyło lelum polelum dla obu ;)

Tak że... panowie, dajcie sobie po razie i dogadajcie się, bo wam bramę otworzę.

AN...........or

2018-09-21, 20:23
skoro mamuśkę stać tylko na taki cud techniki było, to może i lepiej że to dziecko umarło, bo by miało ciężkie życie mając rodziców nieudaczników

Pantilion

2018-09-21, 20:30
conderus napisał/a:

skoro mamuśkę stać tylko na taki cud techniki było, to może i lepiej że to dziecko umarło, bo by miało ciężkie życie mając rodziców nieudaczników



Dałem piwo żebyś się ch*ju zapił i skończył pie**olić takie śmieci :plzdie: Kurestwo w najczystszej postaci

ellsworth

2018-09-21, 20:46
mrkuchar napisał/a:

No i gdzie teraz jest twoje 5 gwiazdek NCAP?


Przecież to jest jedna wielka ściema. Testy odbywają się w warunkach i prędkościach zupełnie nieprzystających do rzeczywistości. Najlepszym hitem jest to, że kolizję ze słupem bada się przy prędkości (uwaga!) 29 km/h. To nie żart! To jest prędkość odpowiednia do testowania bezpieczeństwa roweru, a nie samochodu, który takie prędkości to rozwija ale na osiedlowej uliczce usianej progami zwalniającymi!
No i sam fakt, że obecnie gwiazdki dostaje się za jakieś bzdurne systemy elektroniczne jak np. ostrzeganie o zmianie pasa ruchu a nie za same wyniki zderzeniowe jest ostatnim gwoździem do trumny NCAP.

se...........ed

2018-09-21, 21:45
Rebeliant_ZPF

Obyś nie musiał usłyszeć takich bredni o sobie .