18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2017-02-08, 19:47
wsp233 napisał/a:

"Ateiści nie zabijają za swój brak wiary" - ale mogą zabijać za "nie brak wiary". Wierzysz, że boga nie ma, a ktoś wierzy, że jest jeśli masz dostatecznie nasrane to możesz go zaj***ć. Ja to bym chciał żeby ultrakatole i superateiści się pozabijali wzajemnie świat byłby piękniejszy. Mówicie, ze nie narzucacie nikomu swoich poglądów ile razy słyszałem dziwną pogardę w głosie i komentarze na temat tego, ze ktoś chodzi do kościoła. Zresztą u was też występuje cholerna ignorancja, wystarczy, że zapytacie kogoś czy wierzy w boga i on odpowiada wam, że tak. Od razu pojawia się dziwne równanie "Wierzy=katol=prokościelny=idiota albo pisowiec".


Jesteś popie**olony czy udajesz? ateiści nigdy nikogo nie zabili za swoje przekonania o braku boga.
Ja katolików pie**olę i wyśmiewam ich głupotę. Zabijać nikogo nie mam zamiaru. W moich przekonaniach niedopuszczalna jest jakakolwiek przemoc, czy atakowanie kogoś za cokolwiek. Dopuszczam tylko przemoc w obronie.
Żądam poszanowania Konstytucji RP w części o rozdziale religii od państwa i równouprawnieniu wszystkich mitologii.
Tylko ludzie obłąkani religią są zdolni do przemocy a ja i wszyscy inni ateiści nie zniżamy się do poziomu ludzi wierzących.

ws...........33

2017-02-10, 10:24
Zgadzam się z tobą w 80% ale wg twojego rozumowania uważasz jakby ateista nie mógł zabić kogoś, a zabijanie przeznaczone zostało wyłącznie dla wierzących. Zabić może każdy człowiek, za wszystko i ateiści nie są wyjątkiem, bo wystarczy dołożyć do ateizmu trochę propagandy np o tym, że wierzący są gorsi od innych.
"Tylko ludzie obłąkani religią są zdolni do przemocy a ja i wszyscy inni ateiści nie zniżamy się do poziomu ludzi wierzących. "

Tylko ludzie niewierzący są zdolni do przemocy a ja i inny wierzący nie zniżamy się do poziomu ludzi niewierzących - można usłyszeć wyłącznie u ciapatych.
Taka trochę hipokryzja