18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black-Sheep

2017-02-06, 20:35
k***a, jakie to jest przewidywalne, gimbokatolstwo dostaje tak zajebistego bólu dupy gdy ktoś skrytykuje księży i wasalność wobec watykanu naszej władzy. :roll:
Pogódźcie się z tym psy łańcuchowe kleru, rozprawimy się z wami tak jak sto lat temu rozprawili się Czesi. Pogonienie katabasów to jest absolutny warunek minimum dalszego rozwoju tego kraju.

Ciekawe jakie bonusy daje MB Energetyczna. :lol:


Zadi_

2017-02-06, 21:35
O, sadolowe lewactwo ma pożywkę. Szkalowanie drugiej strony, co by o pierwszej źle nie mówić. Jakże to tak wogle.

TB303

2017-02-06, 21:43
Zadi_ napisał/a:

O, sadolowe lewactwo ma pożywkę. Szkalowanie drugiej strony, co by o pierwszej źle nie mówić. Jakże to tak wogle.


Przecież obie strony tak robią - szkalują siebie wzajemnie. Wszyscy siebie warci... zmanipulowane barany.

Black-Sheep

2017-02-06, 22:08
Zadi_ napisał/a:

O, sadolowe lewactwo ma pożywkę. Szkalowanie drugiej strony, co by o pierwszej źle nie mówić. Jakże to tak wogle.



Pijany czy niespełna rozumu? Bo w tym wątku to poddaństwo watykanowi zostało pierwsze zeszkalowane, a w reakcji na to prawacy rzucili się robić Rejtana przed Kościołem i płakać że zła wyborcza, więc jest dokładnie odwrotnie jak piszesz.

ws...........33

2017-02-06, 22:13
Jejku niech mają tego Jezusa za króla, jakby kogoś to obchodziło, ale ch*j wszyscy chcą pokazać jacy modni z nich ateiści. Nie wierzycie w boga to ch*j, po co rozgrzebywać ten temat, nie rozumie tego? Ja nie wnikam...

Orlock

2017-02-06, 22:45
@up

Bo we łbie mi się nie mieści, że w XXI wieku osoby, które powinny sterować rozwojem (przecież na intronizacji były szychy PiSu) tego kraju biorą udział w gusłach i z największymi honorami oraz powagą obwieszczają, że królem naszego kraju jest... No k***a, czy ja muszę naprawdę o tym pisać? Widzieliście aby władze, np. Australii walczyły o ustanowienie Aragorna królem? Nie? Bo to właśnie k***a taka skala. Na głupotę się reaguje, a tumany walą pierdy o gimbo ateuszach. Po prostu płakać mi się chce jak skarleliśmy umysłowo jako Polacy... Ot rządy PiS - troglodyci zaczęli wychodzić z jaskiń, bo usłyszeli, że teraz ich czas. Nagle w necie więcej pojawiło się oszołomów wierzących w cuda i diabły. Nawet teoria płaskiej Ziemi zdobyła szybko wśród wielu uznanie... No, czekam aż któryś zaraz jebnie: ale bez PiSu byśmy mieli arabów, ale bez PiSu ateiści by nam gender wprowadzili i wepchnęli ku*asy do mordy, ola boga.

Komunikat: Nie mam nic do tego czy ktoś wierzy czy nie, ale gdy wpie**alasz swoje wierzenia w przestrzeń życiową innych ludzi to przygotuj się na pojedynek dupy z batem. Wiara to wiara i to TYLKO twoja sprawa, a jak mieszasz to z polityką i chcesz by każdy wierzył w te same bajki co ty (bo inaczej wprowadza tylko wątpliwości do twojej cudownej krainy baśni) to nie różnisz się niczym od brudasa, który przybywa krzewić religię pokoju. On myśli tak samo jak ty, że trzeba naprawiać świat.

ws...........33

2017-02-07, 09:27
Ta ale ktoś ich wpuścił, wszyscy z prawej i z lewej, ateiści i wierzący są tak samo zmanipulowani. Dlatego śmieszy mnie to kiedy jedni i drudzy przekrzykują się kto ma większego.

Andre1945

2017-02-07, 12:44
Cytat:

Ateiści nie zabijają za swój brak wiary



Mhm. Sami wierzący wymordowali 60 mln ludzi w ZSRR, 70 mln w Chinach, 10 mln w Kambodży, Wietnamie i Korei.
Tak, to niewątpliwie byli religijni fanatycy. Tak.

ws...........33

2017-02-07, 15:09
Czyli komunizm stał się oficjalnie religią? Bolszewicy nie byli przypadkiem ateistami, hmm? Wszyscy mogą mieć nasrane niezależnie od tego czy wierzysz czy nie.

Zygmundo

2017-02-07, 17:22
Króluj nam Chryste!
To religia chrześcijańska stworzyła cywilizacje najbliższą człowiekowi.

Ale jest nadzieja dla naszych słodkich ateistów - wiara w marksizm to też jakiś rodzaj wiary :P .

Andre1945

2017-02-07, 17:58
Cytat:

Czyli komunizm stał się oficjalnie religią? Bolszewicy nie byli przypadkiem ateistami, hmm? Wszyscy mogą mieć nasrane niezależnie od tego czy wierzysz czy nie.



Czytałeś, do czego się odnosiłem?

Jeszcze raz, pomalutku:

Cytat:

Ateiści nie zabijają za swój brak wiary


Black-Sheep

2017-02-07, 20:10
Andre1945 napisał/a:



Mhm. Sami wierzący wymordowali 60 mln ludzi w ZSRR, 70 mln w Chinach, 10 mln w Kambodży, Wietnamie i Korei.
Tak, to niewątpliwie byli religijni fanatycy. Tak.



Ofiary stalinizmu to raczej kilkanaście milionów a nie połowa ludności kraju, ofiary Mao to jakieś 40 milionów, ale podsumowywanie tego nie ma sensu, bo nie chodziło tu o religię.

Zygmundo napisał/a:

Króluj nam Chryste!
To religia chrześcijańska stworzyła cywilizacje najbliższą człowiekowi.

Ale jest nadzieja dla naszych słodkich ateistów - wiara w marksizm to też jakiś rodzaj wiary :P .



Religia chrześcijańska odegrała już swoją historyczną rolę. Zakończyła się ona jakieś 500 lat temu, dzisiaj jest wsteczniackim zabytkiem dawnych czasów i najwyższa pora posłać ją do lamusa razem ze wszystkimi innymi zabobonami.

Zygmundo

2017-02-07, 21:15
Żeby ją posłać do lamusa to trzeba najpierw coś zaproponować w zamian - puki co takiego fundamentu na horyzoncie nie widać.

ws...........33

2017-02-07, 23:03
"Ateiści nie zabijają za swój brak wiary" - ale mogą zabijać za "nie brak wiary". Wierzysz, że boga nie ma, a ktoś wierzy, że jest jeśli masz dostatecznie nasrane to możesz go zaj***ć. Ja to bym chciał żeby ultrakatole i superateiści się pozabijali wzajemnie świat byłby piękniejszy. Mówicie, ze nie narzucacie nikomu swoich poglądów ile razy słyszałem dziwną pogardę w głosie i komentarze na temat tego, ze ktoś chodzi do kościoła. Zresztą u was też występuje cholerna ignorancja, wystarczy, że zapytacie kogoś czy wierzy w boga i on odpowiada wam, że tak. Od razu pojawia się dziwne równanie "Wierzy=katol=prokościelny=idiota albo pisowiec".