18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał własny. Ręka i nóż.

rabitt22 • 2022-11-30, 00:17
Pewnego dnia tak byłem zdenerwowany i pijany ze zamiast trafić nożem w deskę kuchenną trafiłem prosto w rękę. Samego momentu wbicia noża nie pamiętam. Nóż wbił mi się w kość, uszkodzone ścięgno i prawie na wylot.








baronturbina

2022-11-30, 00:31
Mogłeś przy okazji wyciąć ten ch*jowy tatuaż.

buczkog

2022-11-30, 00:38
Naj***ny nie naj***ny. Ale filmik umiałeś se nakręcić.

maxkulczyk

2022-11-30, 00:42
No i to się nazywa iloczyn inteligencji :D

co ty chleb kroiłeś ze taki nóż ? z reguły tylko pół downy sięgają po nóż jak są wk***ieni ....

baronturbina

2022-11-30, 00:53
maxkulczyk napisał/a:

No i to się nazywa iloczyn inteligencji
co ty chleb kroiłeś ze taki nóż ? z reguły tylko pół downy sięgają po nóż jak są wk***ieni ....


Alkohol nie jest dla każdego… noże z reszta też nie. Za pijacką głupotę SOR i opieka medyczna powinny być pełnopłatne.

Bqesiivasqesii

2022-11-30, 01:00
Zajebisty tatuaż. Kolejny idiota który ma trochę mięśni i pomalował się na pisankę zali się na sadolu jaki to on biedny.

Parkometr

2022-11-30, 01:15
Chwalić się w internecie swoją głupotą oznacza, że ma się spory dystans do siebie, albo jest się jeszcze głupszym niż społeczeństwo zakłada.

"Pewnego dnia byłem tak zdenerwowany i pijany" - typowe dla patologii. Pewnie awanturowałeś się w żabce, bo jakaś studentka przy kasie nie poleciała na twoją bajerę, gdy kupowałeś alkohol w swoich zasranych dresach, więc musiałeś dać upust swoim emocjom. Rozumiem.

Jak będziesz szedł do urny wyborczej to weź tam dopisz, żeby twój głos policzyli jako 1/10, albo zrób coś innego pożytecznego, nie wiem.

rabitt22

2022-11-30, 01:22
Ale widać inteligentnych to mało jednak tutaj od razu besztać z błotem. Po pierwsze bylem po prostu wk***iony a nie będę się tłumaczyć dlaczego i pod wpływem % po drugie dla wiadomości tatuaż ma znaczenie sentymentalne bo to odnośnie mojej córki a po trzecie wypadek w nerwach i to wszystko. Dodałem to nie dla hejtów a raczej jako ostrzeżenie. Patoo żadnym też nie jestem. Masakra....

Sewcio1561

2022-11-30, 01:32
Wszyscy hejtują ch*j wie za co, a ja szanuje za materiał własny i chęć nagrania oraz zrobienia paru fotek, leci piwo :-D

Parkometr

2022-11-30, 01:46
Jako ostrzeżenie? Przed czym? Mnie przed niczym taki filmik nie ostrzega. Możesz mi nie wierzyć, ale nie walę nożem na oślep, gdy jestem wk***iony.

Mniejsza o to. Raczej na pewno zbyt szybko i zbyt pochopnie oceniłem.

Materiał jest? Jest. Chyba każdy człowiek był bliski zrobienia głupoty i czasem cudem jej uniknął. Także jeśli nie jesteś tym patusem to wychowaj dobrze córeczkę, wracaj do zdrowia i żyj swoim życiem, byle nie uprzykając życia innym

A co do hejtów, to racja, jest ich za dużo.

Więc łap piwko jako rekompensata za to poprzednie posty

na...........pl

2022-11-30, 02:34
Nerwy są dla kobiet, mężczyzna powinien potrafić opanować emocje.

pyskatyyy

2022-11-30, 02:41
rabitt22 napisał/a:

Ale widać inteligentnych to mało jednak tutaj od razu besztać z błotem. Po pierwsze bylem po prostu wk***iony a nie będę się tłumaczyć dlaczego i pod wpływem % po drugie dla wiadomości tatuaż ma znaczenie sentymentalne bo to odnośnie mojej córki a po trzecie wypadek w nerwach i to wszystko. Dodałem to nie dla hejtów a raczej jako ostrzeżenie. Patoo żadnym też nie jestem. Masakra....



Wypadkiem to Ty jesteś, dzbanie. To żaden wypadek, tylko konsekwencja tego, że jesteś przyj***ny. Masz córkę i latasz naj***ny, bawiąc sie przy tym nożem bo byłeś wk***iony. Zrób przysługę temu dziecku i zniknij z jego życia, lepiej żyć bez ojca niż wśród umysłowej biedoty i patologii.

baronturbina

2022-11-30, 02:44
rabitt22 napisał/a:

Ale widać inteligentnych to mało jednak tutaj od razu besztać z błotem. Po pierwsze bylem po prostu wk***iony a nie będę się tłumaczyć dlaczego i pod wpływem % po drugie dla wiadomości tatuaż ma znaczenie sentymentalne bo to odnośnie mojej córki a po trzecie wypadek w nerwach i to wszystko. Dodałem to nie dla hejtów a raczej jako ostrzeżenie. Patoo żadnym też nie jestem. Masakra....


Właśnie przekroczyłeś granice, gdzie lepiej by było jak byś więcej nie pisał. Możesz nie być pato, ale żeby w nerwach wbijać sobie nóż, czy to w dłoń czy deskę? To się kwalifikuje do leczenia. Ze specjalistów to polecam ci Dr Oetkera.

tatko

2022-11-30, 04:57
Szkoda, że sobie w czoło nie wbiłeś. Ulga dla ciebie, ulga dla społeczeństwa. I dobry materiał na sadola.
A tak ch*jowy filmik - najebus po wódzie się skaleczył. Żenujące.

OrbitalAcid

2022-11-30, 05:24
To nie są nerwy, czy alkohol -ty jesteś z deczka upośledzony chyba :D