18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał nie dla madek z dzieckiem...

Halman • 2020-08-24, 10:36

ukochany Brajnek wymyka się spod smartfonowej kontroli kochającej madce... tak nie mam dzieci, to nie wiem nic o życiu.

~Beny

2020-08-24, 10:41
Wielka ucieczka 'bombelka' :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-24, 10:53
Mogli wolniej jechać... to by usłyszeli od madki...

Beny napisał/a:

Wielka ucieczka 'bombelka'



Może mądrzejszy od madki i uznał, że od debilki jak najdalej??

Eknen

2020-08-24, 11:00
Ho ho w niektórych krajach europejskich np w Norwegii za taki incydent mogą odebrać prawa do opieki nad dzieckiem.

nwonigers

2020-08-24, 11:01
swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.

maderfakermen

2020-08-24, 11:02
Eknen napisał/a:

Ho ho w niektórych krajach europejskich np w Norwegii za taki incydent mogą odebrać prawa do opieki nad dzieckiem.



I oddać ciapatym pedofilom.

Payan

2020-08-24, 11:04
Kilka madek już dostało zawału, po obejrzeniu filmu.

Halman

2020-08-24, 11:05
Pajan napisał/a:

Kilka madek już dostało zawału, po obejrzeniu filmu.


myślę że więcej ojcuf...

Eknen

2020-08-24, 11:16
zeozwatyelektryk napisał/a:

I oddać ciapatym pedofilom.




Problem , który poruszyłeś dotyczy Niemiec. W Norwegii jest na odwrót, kraj jest podejrzewany o celowe odbieranie dzieci migrantów w celu germanizacji.

swampman

2020-08-24, 11:50
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



no po ch*ju widac. 1m wzrostu i zlewa sie z chodnikiem na tle ktorego wybiega.
ni to kot ni to ch*j wie co a niespodziewal bys sie dzieciaka wpie**alajacego sie na ulice jak madka po zasilek

nwonigers

2020-08-24, 12:39
swampman napisał/a:

no po ch*ju widac. 1m wzrostu i zlewa sie z chodnikiem na tle ktorego wybiega.
ni to kot ni to ch*j wie co a niespodziewal bys sie dzieciaka wpie**alajacego sie na ulice jak madka po zasilek



kiedy jezdze, patrze na droge chodnik wszystko. uwazam co sie dzieje i mysle co sie moze stac. mozesz mowic ze to dlatego ze mam prawko od paru miechow ale ja nie spowoduje przynajmniej zagrozenia , bo rozprasza mnie komorka albo pasazer...

Tranquillum

2020-08-24, 13:21
nwonigers napisał/a:

kiedy jezdze, patrze na droge chodnik wszystko. uwazam co sie dzieje i mysle co sie moze stac. mozesz mowic ze to dlatego ze mam prawko od paru miechow ale ja nie spowoduje przynajmniej zagrozenia , bo rozprasza mnie komorka albo pasazer...



Pojeździsz trochę i się pie**olniesz w łeb jak przeczytasz swój komentarz.. Możesz być skupiony jak chcesz, a siegniesz na moment, żeby radio ściszyć i wycierasz pieszym asfalt.. Nie jesteś doskonały, bo pamietasz jeszcze wszystko z kursów.. Pogadamy jak będziesz jeździł z 5 lat, bo posiadanie prawka nie czyni z ciebie Hołowczyca

nwonigers

2020-08-24, 14:07
Tranquillum napisał/a:

Pojeździsz trochę i się pie**olniesz w łeb jak przeczytasz swój komentarz.. Możesz być skupiony jak chcesz, a siegniesz na moment, żeby radio ściszyć i wycierasz pieszym asfalt.. Nie jesteś doskonały, bo pamietasz jeszcze wszystko z kursów.. Pogadamy jak będziesz jeździł z 5 lat, bo posiadanie prawka nie czyni z ciebie Hołowczyca



doskonale to wiem. ch*jowy ze mnie kierowca.

pudel82x

2020-08-24, 15:29
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



Co ty pie**olisz, ja się tutaj czegoś spodziewałem a i tak zauważyłem bombelka dopiero w momencie hamowania.

nano50

2020-08-24, 16:44
nwonigers napisał/a:

doskonale to wiem. ch*jowy ze mnie kierowca.



No ch*jowy.