18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał nie dla madek z dzieckiem...

Halman • 2020-08-24, 10:36

ukochany Brajnek wymyka się spod smartfonowej kontroli kochającej madce... tak nie mam dzieci, to nie wiem nic o życiu.

Pedofilek

2020-08-24, 17:11
Ciekawe dlaczego pierwsze wideo które się pojawiło na Sadistic znikło.

Slow_Sheep

2020-08-24, 17:25
nwonigers napisał/a:

kiedy jezdze, patrze na droge chodnik wszystko. uwazam co sie dzieje i mysle co sie moze stac. mozesz mowic ze to dlatego ze mam prawko od paru miechow ale ja nie spowoduje przynajmniej zagrozenia , bo rozprasza mnie komorka albo pasazer...


Człowiek ma tak, że z czasem gdy już pojawia się rutyna i przyzwyczajenie, że za każdym razem nic się nie dzieje przez dłuższy czas to pojawia się złudne poczucie kontroli, natomiast udział świadomego pełnego skupienia powoli ustępuje podświadomości. Jako świeży kierowca dobrze, że jeździsz czujnie, ale dobrze mieć tą świadomość że wkrótce pojawi się złudne poczucie kontroli.

tadek899

2020-08-24, 17:27
nie jebnie, nie oglądać

nieubezpieczony

2020-08-24, 17:36
Niewiele brakło i musiałaby chować bombelka na indiańskim smętarzu dla zwierzaków.

Arathnmor

2020-08-24, 18:11
To było wtargnięcie!! Nie uczyli w żłobku że na jezdnię się nie wbiega?!

pieckamm

2020-08-24, 19:56
MaTTTTTTTka sie pisze aaaUUUUUU!!!!! gdzie szkola barany.. jaki wstyd

C0ld

2020-08-24, 20:45
Jak jedziesz to obserwujesz drogę i pobocze, jesteś gotowy na wszystko, jak tego nie ogarniasz to oddaj prawko.

Skurax

2020-08-25, 00:22
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



Zahamowane tak jak trzeba, dziecko się przestraszyło i sp***oliło, może się nauczy nie wbiegać na jezdnie. Szczerze samochód jechał na bank przepisowo, zatrzymał się w 10 metrów wiec nawet 50km/h nie miał.

Pyro25

2020-08-25, 00:28
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



No tak. Bo k***a kierowca samochodu trafia na zwierzęta (tak, porównałem gówniarza do zwierzęcia) wychodzące na ulice przynajmniej 5 razy dziennie. Więc oczywiście każdy kierowca powinien takich sytuacji się spodziewać z wyprzedzeniem.

PS: nie posiadam samochodu, ale to co napisałeś to czysty debilizm

dejwdawidowicz

2020-08-25, 02:20
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



Ty to byś pewno zauważył to jak już z oczu madki znikł.
;-)

yoyobart

2020-08-25, 05:40
gówniak przeżył-nie ma piwa

T3RMINATOR

2020-08-25, 07:46
Gdzie ona tam. Jezusa zobaczyła, że niby to dziecko!?

Destroyer_20

2020-08-25, 11:46
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



Może kierowca z sadola i chciał mieć materiał własny

qmaverickq

2020-08-29, 05:50
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja k***a nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



zdajesz sobie sprawę, że kamera ustawiona przy dachu widzi więcej?