18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

arkanoid

2011-05-13, 10:45
Para z 1:31 i dalej pasuje do siebie. Jeden głupszy od drugiego.

Jeszua

2011-05-13, 10:59
ten program jest tak kiczowy ... , kazdy chyba wie że matura jest przydatna w życiu , ... oczywiście nie jest najważniejsza ale to zawsze jakiś plus ...

BoomShakaLaka

2011-05-13, 11:51
Ja pie**ole.... Przekątna łączy 2 kąty... No brawo...

sherman

2011-05-13, 11:54
@Jeszua, oni chcą udowodnić, że matura, w takiej postaci w jakiej jest teraz zupełnie nie odzwierciedla twojej rzeczywistej wiedzy i starają się o wprowadzenie egzaminów na uczelnie. Ja osobiście uważam to za zajebisty pomysł bo po prostu NIE KAŻDY nadaje się na studia. Żal mi dupę ściska jak widzę "mgr." przy nazwisku debila który nie ogarnia matmy/polskiego/angielskiego czy czegokolwiek na poziomie gimnazjum. Wszystko obecnie stanęło na głowie bo liczy się to, że masz skończone studia, nieważne z czego. Za 30 lat będziemy mieli społeczeństwo gdzie połowa będzie bezrobotnymi doktorami po zarządzaniu, bankowości, psychologii i innych kierunkach na, które większość ludzi idzie tylko i wyłącznie dlatego, że akurat tam się dostali, nie mając tak naprawdę ku temu żadnych predyspozycji. Potem do głupiej fizycznej pracy będziemy musieli ściągać Ukraińców :D :D

dwakilo

2011-05-13, 11:58
No cóż wątpię by prowadzący posiadał maturę...

Bananek

2011-05-13, 12:00
Przekątna trójkąta jest jednocześnie jego bokiem, tumany. czyli ma przekątną.

ValvePlsFix

2011-05-13, 12:01
No co za idioci, ja pie**ole! On zadawał pytania ze szkoły podstawowej, a ludzie zachowywali się jakby pierwszy raz słyszeli o przekątnej czy trapezie. Każde pytanie było banalne dla mnie mimo że miałem 3 z matmy. Czasami mam ochotę wskoczyć w ekran, pozarzynać te wszystkie głupie c**y i je zgwałcić.

TiGo

2011-05-13, 12:05
k***a kto to wogole jeszcze oglada?

koopa

2011-05-13, 12:09
1:35 Tak masz racje :homer:


Czipsy

2011-05-13, 12:09
Co to są k***a 2 linie? 2 PROSTE! Prowadzący jak zwykle pokazał na przykładzie że matura to bzdura i bez niej można robić karierę w internecie.

@sherman, a co reprezentuje taka matura? Gówno! Obowiązkowa matura z matmy obniżyła jedynie jej poziom do żenująco prostego i w ogóle nie przydatnego na studiach bo to poziom gimnazjum. A widząc Mgr inż. elektronika który nie zna literatury polskiej ale wymiata w zawodzie to składam ukłony bo to chodzi, żeby uczyć się w tym co się będzie robić przez resztę życia. Egzaminy na studia to genialny pomysł. Do dobrych szkół nie przyjmie się byle kto i będzie zarabiał ponad średnią krajową, a do wyższych szkół płacenia czesnego pójdą debile i kretyni, którzy się dostaną bez problemu i zapewnią sobie pracę w kfc do końca życia. Obecnie nie liczy się kto ma magistra a kto nie, tylko kto jaką szkołę skończył i co potrafi. Nie bój się. Puki co ma kto kopać rowy i system edukacji dba żeby tak było dalej tylko przygotowanie na studia które mają przynieść pracę jest do dupy.

BoomShakaLaka

2011-05-13, 12:12
Bananek napisał/a:

Przekątna trójkąta jest jednocześnie jego bokiem, tumany. czyli ma przekątną.



Ja pie**ole...

Przekątna to odcinek łączący dowolne dwa wierzchołki wielokąta lub wielościanu, które nie leżą na jednym boku wielokąta (przekątna wielokąta) lub na jednej ścianie wielościanu (przekątna wielościanu).

Mishon

2011-05-13, 12:12
Banan,żeby nie było,że lansuje bo ledwo tydzień minął od matematyki:P
by Wiki: Przekątna to odcinek łączący dowolne dwa wierzchołki wielokąta lub wielościanu, które nie leżą na jednym boku wielokąta(...)
Chyba nie zdałeś synek;D

Aspyre

2011-05-13, 12:41
Dali by sobie siana z tym programem, robi sie już powoli nudny
a to, że 3/4 polskiego społeczeństwa to debile już nam wystarczająca uswiadomili poprzednimi odcinkami

marcelik

2011-05-13, 13:00
Pan z 1;15 zostaje uznany za debila odcinku !