18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gibonnn

2011-05-13, 23:51
- w ilu miejscach przecinają się dwie prostopadłe linie ?
- w 2 chyba ?

chyba to ty jesteś idiotą

Alooooo

2011-05-14, 11:12
mi tam się MTB podoba...ciągle podziwiam debilizm ludzi,którzy mnie otaczają

Slepson

2011-05-14, 23:42
@sherman, wielki erudyto - po skrócie "mgr" kropki się nie stawia. Tępy ch*j.

st...........ry

2011-05-15, 15:33
czemu Slepson dostal ostrzezenie czyzby sherman byl znajomym jakiego moderatora ?? skoro sie k***a ktos wysila i spina do tego pisze wywod jakis o tym co on tam sobie w glowce wymysli i jebnie sie w takim prostym skrocie to sprawa ma sie jasno ze jest TĘPYM ch*jEM bo jak chce sie cos madrego powiedziec wypadalo by pokazac sie z jak najlepszej strony a nie robic bledy na poziomie gimbusow :) wiec popieram Slepsona :)

barszczzuszkami

2011-05-15, 16:41
Mi się wydaje, że oni pytają różnych ludzi aż znajdą kilku kretynów i potem ich pokazują, nie wierzę w to, że ludzie są aż takimi ignorantami, żeby tak podstawowych rzeczy nie wiedzieć.

BlackGandalf

2011-05-15, 17:04
@up
To wiadomo, że wybierają idiotów... problemem jest to jak długo ich muszą szukać.

W zasadzie 'akcja' 3-4 razy zmienia miejsce, wiec można mieć skrytą nadzieję, że muszą się namęczyć.

PartySebus

2011-05-15, 21:18
@spiepszaj_dzbanie to bardzo proste weź sobie globus i stwórz trójkąt z południka 0*, równika i 90* jak sam wiesz kąt między równikiem a południkiem wynosi 90*, a więc masz już 2 kąty proste i trzeci to ten między południkami 0* a 90* :)

MrPink

2011-05-15, 23:18
sherman napisał/a:

Ja osobiście uważam to za zajebisty pomysł bo po prostu NIE KAŻDY nadaje się na studia. Żal mi dupę ściska jak widzę "mgr." przy nazwisku debila który nie ogarnia matmy/polskiego/angielskiego czy czegokolwiek na poziomie gimnazjum.


A sam dajesz kropkę po skrócie od "magister"... :homer:
Zanim zacznie Ci żal dupę ściskać za innych - niech najpierw lepiej ściśnie Twoją dupę tak po prostu za Ciebie i podszkol się trochę, magistrze.

voldemort

2011-05-16, 00:55
@sherman
Ale co do poziomu ludzi z tytułem ma matura? Problem jest inny - ludzie którzy mają maturę jej mieć nie powinni. Powinni być już blokowani na poziomie licealnym, bez matury bo nie są wystarczająco wyszkoleni. A co do ludzi z tytułami - problem leży w tym, że na studentach dobrze się zarabia. Im więcej, tym lepiej. Tytuł przez to potem nic nie znaczy.

A naiwni ludzie myślą że jak dostaną tytuł to są kimś... Sam tytuł to nic, ważna jest szkoła, oraz własne zaangażowanie.

Go...........ti

2011-05-16, 18:32
@sherman
@Jeszua, oni chcą udowodnić, że matura, w takiej postaci w jakiej jest teraz zupełnie nie odzwierciedla twojej rzeczywistej wiedzy i starają się o wprowadzenie egzaminów na uczelnie. Ja osobiście uważam to za zajebisty pomysł bo po prostu NIE KAŻDY nadaje się na studia. Żal mi dupę ściska jak widzę "mgr." przy nazwisku debila który nie ogarnia matmy/polskiego/angielskiego czy czegokolwiek na poziomie gimnazjum. Wszystko obecnie stanęło na głowie bo liczy się to, że masz skończone studia, nieważne z czego. Za 30 lat będziemy mieli społeczeństwo gdzie połowa będzie bezrobotnymi doktorami po zarządzaniu, bankowości, psychologii i innych kierunkach na, które większość ludzi idzie tylko i wyłącznie dlatego, że akurat tam się dostali, nie mając tak naprawdę ku temu żadnych predyspozycji. Potem do głupiej fizycznej pracy będziemy musieli ściągać Ukraińców :D

magister sie pisze mgr bez kropki, takich rzeczy nie wiesz a ty mówisz o egzaminach na studia.

typczan

2011-05-16, 20:30
@up
No i poza tym, jeżeli piszesz "na które", to przecinek stawiasz przed, a nie pomiędzy. Podczas czytania wytrąciło mnie to z równowagi bardziej, niż nie jeden byk ortograficzny :D

st...........ry

2011-05-19, 15:58
no prosze prosze jakych mymay wykształconych sadoli :) az duma mnie rozpiera a teraz drodzy uzytkownicy proponowalbym revolte :) wyciqc w pien obecny rzad i zajac jego miejsce by odbudowac nowa i silna polske w ktorej bedzie sie zyc pieknie i dostanie a drogi beda rowne niczym stol :) itp