18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maszynista - zimna krew

ZjaranyZbyszek • 2016-05-12, 14:09
wygląda niegroźnie ale mógł się wykoleić, i kogoś mogło nieźle uszkodzić przy oknie...



Maszynista wybiega z kabiny i krzyczy: na podłogę!



spoiler

kubasx4

2016-05-12, 21:15
Cały dzień napie**alają w tv ... to jeszcze tu .... k***a ołtarzyk mu postawcie !

dybomayday

2016-05-12, 21:32
Podobno krzyczał " Allahu akbar!!!"

Polemon

2016-05-12, 21:35
Niech ktoś zrobi gifa "fuck this, I'm out" , ja dzisiaj spuszczałem wode w kiblu :lol: :mrgreen:

kokos_123

2016-05-12, 22:03
mazin napisał/a:

W nowoczesnym szynobusie mógłby się katapultować.


Prosto w trakcję... ta :samoboj:

BigMrBlack

2016-05-12, 23:07
Wyobrażacie sobie zaskoczenie i emocje osób w pierwszym rzędzie? Maszynista sp***ala z prędkością światła a Ty jesteś w pierwszej lini impaktu. Time to die.
Osobiście bym się posrał.

nerusss

2016-05-13, 08:19
To się nazywa rozrywka.

Wiewór

2016-05-13, 08:39
bohater. Mógł krzyknąć, że ma atak biegunki i biegnie się wysrać a kazał się ludziom położyć!

mardan

2016-05-13, 17:10
Najlepsze jest to, że właściciel tej ciężarówki pozwał do sądu PKP PLK oraz maszynistę... :D
tvn24. pl/maszynista-ostrzegl-pasazerow-wlasciciel-auta-oskarza-maszyniste,643356,s. html

* musicie usunąć spacje z linku, bo mam ograniczenia odnośnie linkowania -_-

Dot

2016-05-13, 18:46
Ahmeden napisał/a:



To co napisałeś jest po prostu debilne. Niby w jaki sposób miał zaryzykować? Moim zdaniem podjął najlepszą z możliwych decyzji i chwała mu za to. Miał siedzieć w "szoferce" i ryzykować śmierć? Fuck logic.



jak zwykle znajdzie sie cebula :D czyli jak np kierowca autobusu zobaczy ze w najbrzszych sekundach dojdzie do wypadku to zamiast hamowac zacznie skakac przez okno, taka wybral prace i ma na swojej odpowiedzialnosci czyjes, a nie tylko swoje zycie, whatever

marcin1414

2016-05-13, 23:29
Dot napisał/a:



jak zwykle znajdzie sie cebula :D czyli jak np kierowca autobusu zobaczy ze w najbrzszych sekundach dojdzie do wypadku to zamiast hamowac zacznie skakac przez okno, taka wybral prace i ma na swojej odpowiedzialnosci czyjes, a nie tylko swoje zycie, whatever


Ty j***ny niedorozwoju :facepalm:

Ti...........ch

2016-05-14, 09:57
Dot, ty k***a niedouczony kmiotku. Najpierw doczytaj się jaka jest różnica pomiędzy obsługą hamulca w pojazdach kolejowych i drogowych. Koleś ustawił kran hamulca (lub ewentualnie wcisnął guzik - nie wiem czym jest taka opcja w tych szynobusach) na nagłe hamowanie. Zrzuciło całe powietrze z cylindrów hamulcowych i zaczyna hamować z pełną mocą. To czy siedzi w kabinie czy biegnie do przedziału pasażerskiego nic juz nie zmienia.

Jesteś identyczny debil jak właściciel ciężarówki.

zonk

2016-05-14, 13:03
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Zrzuciło całe powietrze z cylindrów hamulcowych i zaczyna hamować z pełną mocą.



Kolego dla ścisłości, zrzuciło powietrze z przewodu głównego przez co cylindry zostały napełnione powietrzem ze zbiorników dodatkowych ;)

Ti...........ch

2016-05-14, 15:07
SQT, no. Nie ma ludzi wszystko wiedzących. Dzięki za uściślenie.

c3zar

2016-05-15, 23:46
Dot napisał/a:



jak zwykle znajdzie sie cebula :D czyli jak np kierowca autobusu zobaczy ze w najbrzszych sekundach dojdzie do wypadku to zamiast hamowac zacznie skakac przez okno, taka wybral prace i ma na swojej odpowiedzialnosci czyjes, a nie tylko swoje zycie, whatever



Ja pie**ole :facepalm: w obliczu takich zjebów to byłbym skłonny na całkowitą inwigilację internetu żeby odławiać i utylizować takie ludzkie odpady.

Pyro25

2016-05-16, 19:53
Moja wiara w ludzkość została odnowiona. Gość zachował się zajebiście