18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maszynista - zimna krew

ZjaranyZbyszek • 2016-05-12, 14:09
wygląda niegroźnie ale mógł się wykoleić, i kogoś mogło nieźle uszkodzić przy oknie...



Maszynista wybiega z kabiny i krzyczy: na podłogę!



spoiler

zonk

2016-05-12, 16:53
Ale pie**olicie. To jest normalna procedura. Wiem bo jestem ekspertem i pracuję na kolei.

mazin

2016-05-12, 16:54
W nowoczesnym szynobusie mógłby się katapultować.

Hochsztapler

2016-05-12, 16:56
Spodziewałem się jakichś scen rodem z 2012, a tu takie coś. Dobrze że nie salwował się ucieczką z pociągu przez drzwi z tyłu składu... Jak sam zauważył - na torach była wyłącznie część naczepy ciężarówki, więc raczej jasne było, że skład po prostu się przez to lekko przebije i pogna dalej. Rozumiem wyjście z kabiny, ale ucieczka w popłochu do kolejnego wagonu to już chyba lekka przesada.

Pewnie do dzisiaj opowiada przy niedzielnym schabowym o tym, jak to wyszarpnął swoje życie z zaciskającej się wokół niego ręki Tanatosa. :krejzi:

MIhau_

2016-05-12, 17:42
Hochsztapler napisał/a:

Rozumiem wyjście z kabiny, ale ucieczka w popłochu do kolejnego wagonu to już chyba lekka przesada.

Pewnie do dzisiaj opowiada przy niedzielnym schabowym o tym, jak to wyszarpnął swoje życie z zaciskającej się wokół niego ręki Tanatosa. :krejzi:


Ty byś w ciągu milisekundy obliczył siłę i kąt uderzenia, potem porównał to z przewidywaną trasą pociągu i po skomplikowanych obliczeniach uznałbyś, że wystarczy przesunąć się o 34,5 cm w prawo i przeżyjesz. Każdy by na jego miejscu sp***alał.

olo1990pl

2016-05-12, 17:45
@Hochsztapler - zauważyłeś, że na dodatkowym ujęciu w spowolnieniu jest pokazane, że część desek z naczepy wbija się w siedzenie pasażera? Może pobiegł dalej by innym też powiedzieć by padli na ziemię.

p0lybius

2016-05-12, 17:47
@ktoś tam wyżej

Zauważ deklu, że na przybliżeniu masz zaznaczony wycinek kadru, w którym dechy wpie**alają się w okno na wysokości głowy pasażera. Gdyby nie poszedł na podłogę, to dostałby w ryj i trafił do szpitala, ba, nawet mógłby zaliczyć zgona albo stracić wzrok czy być okaleczonym na całe życie.

Miał 3 sekundy, więc nie mógł krzyknąć żeby jedna część uważała a reszta mogła mieć wyj***ne i siedzieć bez stresu. Lepiej dmuchać na zimne, krzyknął i już widać na filmie, że PRZYNAJMNIEJ jednej osobie uratował być może nawet życie.

Takie pierdoły powodują najwięcej tragedii, przypomnij sobie teraz filmy z sadola, gdzie spanikowana kobita myli w samochodzie hamulec z gazem, bieg wsteczny z normalnym albo puszcza kierownicę, zasłania oczy rękoma i drze japę na pełnej k***ie, nie wpadając nawet na to, żeby wcisnąć hamulec. Efekty czasami widać na hardzie.

Dobrze typ zrobił, Ty byś się na rowerze wyj***ł to obsrałbyś się w gacie i wrzucił na harda 40 zdjęć wybitego palca.

De...........sz

2016-05-12, 18:10
Żałuję że to badziewie obejrzałem, w dodatku ten nudny, nie śmieszny człowiek dostanie za to hajsy....

mrthebenek

2016-05-12, 18:10
To nie tak ze frajer, maszynista zrobił to co musiał.. Zaciąga hamulec i sp***ala jak najdalej..

De...........sz

2016-05-12, 18:10
k***a, nie tu to miałem napisać...

kokos_123

2016-05-12, 18:23
Dla wszystkich hejterów, to jest pociąg, pociąg jedzie po szynach, nie skręca. Jak zauważy przeszkodę, to może jedynie włączyć awaryjne hamowanie i tyle ( nie ma znaczenia czy zostanie w kabinie czy nie i tak nic więcej zrobić nie może ( oprócz zginięcia ), a tu jeszcze zdołał ostrzec pasażerów. :shock:

teken

2016-05-12, 18:32
Ale bym obsrał gacie jak bym zobaczył biegnącego w tył pociągu maszynistę :D

Heathen

2016-05-12, 19:06
Zajebią mu roczna premie za opuszczenie stanowiska pracy

Ti...........ch

2016-05-12, 19:49
mazin napisał/a:

W nowoczesnym szynobusie mógłby się katapultować.



Ta, k***a, teleportować... a ciężarówkę zdezintegrować promieniem alfa.

Quthruc

2016-05-12, 19:56
Ciekawe co krzyknął... ja stawiam "na ziemię k***a!" :D

Ma...........ff

2016-05-12, 20:12
Przez tego ch*ja spóźnił mi się pociąg ;P