18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz problem to sie zabij...

Halman • 2020-05-15, 10:27

Mam wrażenie ze koleś jest psychicznym sadystą i doprowadził powoli ale systematycznie laskę do granicy wytrzymałości...
ot taki toksyczny związek jakich wiele w zaciszach czterech ścian... :kawa:

Rozjebie

2020-05-15, 21:22
To laska na niego wyskoczyła z nożem. Na filmie koleś mówi "where is your knife now?" i podrzuca jej go mówiąc, ze atak tez jest nagrany. Mówi tez, ze zrywa z nią, bo takie akcje odpie**ala od 1,5 roku czy tam 2,5 roku i ma nadzieje ze policja zaraz przyjedzie. A potem laska sama zaczyna się dźgać

Marianset

2020-05-15, 23:13
W dupie byliście małego fiuta widzieliście .... byłem w zwiazku 10 lat z taką sp***oliną ... na skypie my wykrzyczała ze zabije siebie i dziecko.. reki w zyciu na k***e nie podniosłem a wookół smarowała mi dupe ze ja przesladuje przeszukuje ze zainteresowania brak i tym inne gówna ..
Wszystkim którzy mi pie**olną że wzruszyła ich historia ch*j wam w dupe ..
Żaden z was nie wie co to mieszkać z takim pie**olcem ..

Adae

2020-05-15, 23:19
Bialorycerze, zycze wam zwiazku z taka osoba, chociaz w waszym przypadku bedzie idealnie. Jedyna obrona jest wlasnie kamera, a bezsilnosc wynikajaca z braku mozliwosci przerwania tego chorego cyklu krecenia afer i bezsensownych wojenek objawia sie wlasnie tym, ze recytuje sie monologi.


edmund

2020-05-16, 04:30
zazwyczaj ofiarami przemocy psychicznej są mężczyźni a fizycznej są kobiety, ale co się odpierdziela na filmie tego nie widać,
choć kobieta przyjmuje postawę obronną,
więc tutaj może być odwrotnie, albo też, może mieć głęboką depresję

MyNameAlice

2020-05-16, 11:12
darayavahus napisał/a:

Trzymamy za słowo. Ale nie nagrywaj starą nokią, znalezioną w szafie.



No wiadomo :D

ProVVe napisał/a:

Pamiętaj tylko, że raz a porządnie... Wiesz, żebyś zyskała chociaż szacunek na sam koniec



Hahahaa dobry tekst :D