18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz problem to sie zabij...

Halman • 2020-05-15, 10:27

Mam wrażenie ze koleś jest psychicznym sadystą i doprowadził powoli ale systematycznie laskę do granicy wytrzymałości...
ot taki toksyczny związek jakich wiele w zaciszach czterech ścian... :kawa:

Erqti

2020-05-15, 14:11
z kobietą która niedawno urodziła, i wychowuje bąbelka trzeba w ch*j ostrożnie! kupa karmienie kupa karmienie.. i tak bez konca może wykończyc każdego twardziela. a jebniety koleś ma to w dupie i każe jej byc ta samą zdzirą co rozkładała z usmiechem nogi jeszcze jakiś czas temu.

or...........ok

2020-05-15, 14:47
Erqti napisał/a:

z kobietą która niedawno urodziła, i wychowuje bąbelka trzeba w ch*j ostrożnie! kupa karmienie kupa karmienie.. i tak bez konca może wykończyc każdego twardziela. a jebniety koleś ma to w dupie i każe jej byc ta samą zdzirą co rozkładała z usmiechem nogi jeszcze jakiś czas temu.



Dokładnie, laska ma objawy ostrej depresji poporodowej a ten ch*j jeszcze ja prowokuje:/

Cryo

2020-05-15, 14:59
Byłem kiedyś z pie**olniętą laską. Ładna, ale totalnie popie**olona. Teraz już wiem, że przed takimi tylko sp***alać.

sa...........os

2020-05-15, 15:07
Co za żałosny, irytujący ch*jek z typa. Przynajmniej uwiecznił swoje sp***olenie.
Depresja poporodowa plus troglodyta pod dachem i babce przepaliło styki.

apacz93

2020-05-15, 15:11
Normalny zdrowy zwiazek jakich pełno. Sam tak mam codziennie.

nono12

2020-05-15, 15:14
orok napisał/a:

Dokładnie, laska ma objawy ostrej depresji poporodowej a ten ch*j jeszcze ja prowokuje:/



Nasze matki i babki nie miały żadnych depresji po porodowych. Robiły to co trzeba. A obecne mamuśki, p*zdy co to im się nic nie chce, wymyślają idiotyzmy typu depresję poporodowe. Jesteś leniwą p*zdą i nie chce Ci się umyć dupy gowniakowi? Zwal na depresję.

sa...........os

2020-05-15, 15:26
Cytat:


Nasze matki i babki nie miały żadnych depresji po porodowych. Robiły to co trzeba.



Ale nie żyjemy na wsi we wczesnym socjalizmie, gdzie jak problem był nie wygodny, to się mówiło że go nie ma.
Kiedyś "normalne" też było topienie szczeniaków i przywiązywanie psa za łapę do budy sznurem od snopowiązałki, albo wydawanie 18-letniej córki za 50-letniego faceta, by majątek w rodzinie został.
Takie pie**olenie, jakby kiedyś matki nie mordowały noworodków i nie popełniały samobójstw. Mentalność k***a jak z Konopielki...

Guziec_123

2020-05-15, 15:58
nono12 napisał/a:

Nasze matki i babki nie miały żadnych depresji po porodowych. Robiły to co trzeba. A obecne mamuśki, p*zdy co to im się nic nie chce, wymyślają idiotyzmy typu depresję poporodowe. Jesteś leniwą p*zdą i nie chce Ci się umyć dupy gowniakowi? Zwal na depresję.



Miały. Tylko nie wiedziały co to jest dokladnie i bały się o tym mówic,żeby nie skazac się na ostracyzm. Prawdopodobnie na depresję poporodową cierpiała królowa Wiktoria.
Wspólcześnie o temacie mówi sie szerzej ale i tak znajdą się c**y ktore będą jechać po kobiecie z tą chorobą. To te same tępe c**y które nie uznają cesarskiego cięcia i atakują matki po cesarce( "cesarka to nie poród", " nie mów urodziny tylko wydobyciny") oraz kobiety które nie mogą/nie chcą mieć dzieci

sanctusdiavolos napisał/a:

Co za żałosny, irytujący ch*jek z typa. Przynajmniej uwiecznił swoje sp***olenie.
Depresja poporodowa plus troglodyta pod dachem i babce przepaliło styki.




A laska jak się uspokoi to dalej bedzie kochać misiaczka...

ProVVe

2020-05-15, 16:06
MyNameAlice napisał/a:

Gdy w końcu odważę się wreszcie się pochlastać to też się z Wami podzielę



Pamiętaj tylko, że raz a porządnie... Wiesz, żebyś zyskała chociaż szacunek na sam koniec

gumstg

2020-05-15, 18:10
Chiasm napisał/a:

Przynajmniej siedziała tam gdzie jej miejsce



Zamknij ta morde szowinisto pie**olony. Idz dalej klepac niemca po helmie bo z takim podejsciem dalej bedziesz siedzial w piwnicy. Ze rodzice takiego imbecyla wychowali.

Lolekmko11

2020-05-15, 18:19
pie**olnieta baba uspokoiła się pewnie dopiero jak zaczol nagrywać. Niech się huśtnie zanim zrobi małemu krzywdę a potem sobie

gumstg

2020-05-15, 18:28
Lolekmko11 napisał/a:

pie**olnieta baba uspokoiła się pewnie dopiero jak zaczol nagrywać. Niech się huśtnie zanim zrobi małemu krzywdę a potem sobie



k***a kolejny zjeb który nie zna polskiego. Co to znaczy zaczołć???? Weź słownik. A skąd masz pewność ze to ona jest popie**olona możne to facet jest tępym h*jem i pokazuje jaki on to nie jest męski i znęca się nad kobieta. Ale tacy debile jak twoja osoba do dzisiaj pewnie wali konia

Karboksylator

2020-05-15, 18:55
powinien ubezpieczyć ją i wyjechać z dzieckiem na dwa tygodnie

Lolekmko11

2020-05-15, 19:30
gumstg napisał/a:

k***a kolejny zjeb który nie zna polskiego. Co to znaczy zaczołć???? Weź słownik. A skąd masz pewność ze to ona jest popie**olona możne to facet jest tępym h*jem i pokazuje jaki on to nie jest męski i znęca się nad kobieta. Ale tacy debile jak twoja osoba do dzisiaj pewnie wali konia



Jakoś tempaku to on ma dziecko na rękach nie matka. Dobra matka wzięła by dziecko i wyszła z domu a nie jak szaman siedziała na podłodze i j***ła się widelcem naplecie

Mors_Nigra

2020-05-15, 20:48
"Mam wrażenie ze koleś jest psychicznym sadystą i doprowadził powoli ale systematycznie laskę do granicy wytrzymałości...
ot taki toksyczny związek jakich wiele w zaciszach czterech ścian... " gość jasno mówi, co wyprawiała wcześniej, jasno mówi o tym co NAGRAŁ, i ona o tym wie i to ona jest świrniętym controll freakiem i TO doprowadziło ją do szału, że jej bajeczka, że jej kłamstwa, że jej manipulacje są teraz gówno warte, to była wściekłość, ludzie nie reagują tak na znęcanie się psychiczne, tak reagują, jak ich własne psychozy i skrzętnie ułożone plany sypią się w ruinę. A ty jesteś nikim za to co napisałeś, obyś trafił na taką.

I przyjrzyj się jak złapała nóż i z jaką siłą się dźgała lmao! To kolejna próba szantażu emocjonalnego i manipulacji, mam nadzieję, że ostatnia. Nawet krew jej nie poleciała z brzucha hahahha. Ty słaba jednostko, rycerzyku. Tfu!