18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz dosyć marudzenia?

banerr • 2017-12-28, 20:01
Taką ciekawą ofertę trafiłem na jednym z gdańskich portali.


krasnal_hałabała

2017-12-29, 14:00
shokobons napisał/a:

ch*jowatość polek nie zna granic polaczki wola juz lalki r*chać niż te "najpiękniejszekobiety" męczennice mearyjne




W sumie to wolę polki- męczennice od żydówek, są tak brzydkie że patykiem bym ich nie tknął, no chyba że zapłaciły krocie za operacje ale i tak nie zdzierżę tych rybich gąb z zębami jak u piranii.

Tryper

2017-12-29, 20:13
W końcu jakaś alternatywa dla większości użytkowników Sadistic :D

Putikonto

2017-12-30, 01:06
daje strategiczny komentarz

greony12

2017-12-30, 01:48
@up, przebija się przez obronne

kondzio63221

2017-12-30, 02:09
krasnal_hałabała napisał/a:

Zapłacić stówkę za dymanie lalki? ręka mniej bierze ale mimo wszystko dobry biznes, popieram, dz**ki będą miały konkurencje i stanieją a te chamskie żaden alfons nie zatrudni już nie mówiąc o tym jak będą musiały zmienić się normalne kobiety, teraz już nie tylko mężczyzna będzie musiał walczyć o kobietę ale kobieta o mężczyznę, nie wystarczy że będzie ładna, będzie musiała teraz być miła, przyjazna, dobra, już pal licho czy inteligentna ale obyta i też będzie musiała się starać a nie tylko wyglądać, często jest tak że kobieta jest nie tylko głupia i chamska ale i brzydka jednocześnie a i tak ma chłopa bo wynajdzie sobie prawiczka. Popieram biznes. No i nie będzie że boli głowa, szczypie c**a czy śmierdzi dupa, nie dasz? a mam iść na lalki?


No i jest, opinia eksperta. Czego więcej chcieć? 8-)

ti...........ax

2017-12-30, 02:13
A jak by to tak do chaupy podrzucili i odebrali po godzinie to było by całkiem fajno

DużyKutas

2017-12-30, 10:17
Już wiem dlaczego mój kuzyn tak rozważa podróż do Trójmiasta na sylwestra. Najwidoczniej chce skończyć rok z flakiem w plastikowym balonie.

józekdeluxe

2017-12-30, 12:03
krasnal_hałabała napisał/a:




Jak kobieta przyjdzie w obsranych gaciach i w zarzyganej koszulce to jest dobrze ale mi nie wolno, tak?! A jak ser z c**y jej wyciągam bo się nie umyła dokładnie albo śmierdzi jej z ryja dwuletnim gównem to jest dobrze bo to mężczyzna ma się starać. Z takim podejściem każda będzie tobą pomiatać, kobieta też ma się starać.



Stary, gdzie ty na podryw chodzisz? Do monaru czy prosto z dworca bierzesz? :lol:

ordinarymortar

2017-12-30, 12:37
100 zł? za tyle to chyba jakaś bez zębów i w porwanych rajstopach

nafink

2018-01-09, 03:41
No to beda mialy konkurencje