18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz dosyć marudzenia?

banerr • 2017-12-28, 20:01
Taką ciekawą ofertę trafiłem na jednym z gdańskich portali.


krasnal_hałabała

2017-12-28, 20:13
Zapłacić stówkę za dymanie lalki? ręka mniej bierze ale mimo wszystko dobry biznes, popieram, dz**ki będą miały konkurencje i stanieją a te chamskie żaden alfons nie zatrudni już nie mówiąc o tym jak będą musiały zmienić się normalne kobiety, teraz już nie tylko mężczyzna będzie musiał walczyć o kobietę ale kobieta o mężczyznę, nie wystarczy że będzie ładna, będzie musiała teraz być miła, przyjazna, dobra, już pal licho czy inteligentna ale obyta i też będzie musiała się starać a nie tylko wyglądać, często jest tak że kobieta jest nie tylko głupia i chamska ale i brzydka jednocześnie a i tak ma chłopa bo wynajdzie sobie prawiczka. Popieram biznes. No i nie będzie że boli głowa, szczypie c**a czy śmierdzi dupa, nie dasz? a mam iść na lalki?

saves

2017-12-28, 20:19
krasnal_hałabała napisał/a:

Zapłacić stówkę za dymanie lalki? ręka mniej bierze ale mimo wszystko dobry biznes, popieram, dz**ki będą miały konkurencje i stanieją a te chamskie żaden alfons nie zatrudni już nie mówiąc o tym jak będą musiały zmienić się normalne kobiety, teraz już nie tylko mężczyzna będzie musiał walczyć o kobietę ale kobieta o mężczyznę, nie wystarczy że będzie ładna, będzie musiała teraz być miła, przyjazna, dobra, już pal licho czy inteligentna ale obyta i też będzie musiała się starać a nie tylko wyglądać, często jest tak że kobieta jest nie tylko głupia i chamska ale i brzydka jednocześnie a i tak ma chłopa bo wynajdzie sobie prawiczka. Popieram biznes. No i nie będzie że boli głowa, szczypie c**a czy śmierdzi dupa, nie dasz? a mam iść na lalki?



A ty wreszcie będziesz mógł zapuścić kałdun, śmierdzieć piwskiem i wczorajszymi petami, przyjść na spotkanie w obrzyganej koszulce, obsranych gaciach i dziurawych skarpetkach. Zejdź na ziemię, człowieku. Nic się nie zmieni, a już z pewnością nie tak, jak sobie wyobrażasz.

~DMT

2017-12-28, 20:24
Cytat:

Masz już dość marudzenia, wybrzydzania i nieprofesjonalnego podejścia Pań z branży?



Zakup nasz nowy, rewelacyjny Pumpkin Spice CHLOROFORM, aby raz na zawsze zapomnieć o tym problemie!



Działa natychmiastowo, nie pozostawiając śladów, idealny dla młodszych, jak i starszych!

Ale to nie wszystko!!!

Zamawiając w ciągu 10 minut, otrzymasz mikrofibrową ściereczkę, ułatwiającą dokładną aplikację naszego produktu!

CAŁKOWICIE ZA DARMO!

:amused:

krasnal_hałabała

2017-12-28, 20:38
saves napisał/a:



A ty wreszcie będziesz mógł zapuścić kałdun, śmierdzieć piwskiem i wczorajszymi petami, przyjść na spotkanie w obrzyganej koszulce, obsranych gaciach i dziurawych skarpetkach. Zejdź na ziemię, człowieku. Nic się nie zmieni, a już z pewnością nie tak, jak sobie wyobrażasz.




Jak kobieta przyjdzie w obsranych gaciach i w zarzyganej koszulce to jest dobrze ale mi nie wolno, tak?! A jak ser z c**y jej wyciągam bo się nie umyła dokładnie albo śmierdzi jej z ryja dwuletnim gównem to jest dobrze bo to mężczyzna ma się starać. Z takim podejściem każda będzie tobą pomiatać, kobieta też ma się starać.

Arathnmor

2017-12-28, 21:09
Proste, piękne, genialne. Pod jakie PKD to podciągnąć?

sh...........ns

2017-12-28, 21:23
ch*jowatość polek nie zna granic polaczki wola juz lalki r*chać niż te "najpiękniejszekobiety" męczennice mearyjne

tralala101

2017-12-28, 22:03
100zł za puknięcie Fleshlight'a z oczami.

remi1982

2017-12-28, 22:17
shokobons napisał/a:

ch*jowatość polek nie zna granic polaczki wola juz lalki r*chać niż te "najpiękniejszekobiety" męczennice mearyjne



Tak sobie zrobiłem przegląd komentarzy zamieszczonych przez Ciebie i dochodze do wniosku, że jesteś strasznym frustratem któremu nie wychodzi z kobietami. Tak wiec może te lalki to jedyna opcja dla Ciebie.



Wiesz, Twój mikro penis to tylko i wyłącznie Twój problem. Kobiety nie są temu winne.

gabriel0

2017-12-28, 22:26
@Up. Tamten szoko dobrze gada, równouprawnienie jest przecież.

100Burned

2017-12-29, 12:10
Ciekawe co może być podniecającego w r*chaniu silikonu. Brak zapachu kobiety, śluzu z c*pki. Nic. Bez sensu.

level1989

2017-12-29, 13:21
jak ja wychodzę z burdelu to żywe laski też dostają nowe elementy wymienne