18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maseczki na eksport

phrontch • 2020-04-19, 22:42
Mam nadzieję, że tę partię wyślą do USA

AbelardG

2020-04-19, 22:47
Ja bym w te maseczki ubrał cały zasrany PIS, a Kaczyńskiemu wsadziłbym ze 30 do dupy.

silwerbalk

2020-04-19, 23:53
Przeciesz chinole gardzą białymi nazywają nas łysymi małpami.... :-| tak więc co was k***a dziwi przeciesz to syfiarze są niemiłosierni i cwaniaki jeszcze lepsze.... :lol: ch*j w dupe żółtym z nad żółtej rzeki

rafus73

2020-04-20, 00:11
Tak jest walić żółtków .Romper Stomper

Dot

2020-04-20, 00:39
pewnie to te co przyleciały ostatnio AN-225 za 12kk

mesjans

2020-04-20, 00:48
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz chinole gardzą białymi nazywają nas łysymi małpami.... tak więc co was k***a dziwi przeciesz to syfiarze są niemiłosierni i cwaniaki jeszcze lepsze.... ch*j w dupe żółtym z nad żółtej rzeki



Możesz dać jakiegoś linka, bo pierwszy raz słyszę. Nigdy o tym nie słyszałem. Z tego co oglądałem to stylizują się na białasów i chcą się do nich upodobnić. Więc nie wiem z jakiego źródła to bierzesz.

Don_Beck

2020-04-20, 01:05
Gotowe maseczki są sterylizowane bezpośrednio przed pakowaniem. A ten kit kat powinien wylecieć z roboty.

silwerbalk

2020-04-20, 01:11
mesjans napisał/a:

Możesz dać jakiegoś linka, bo pierwszy raz słyszę. Nigdy o tym nie słyszałem. Z tego co oglądałem to stylizują się na białasów i chcą się do nich upodobnić. Więc nie wiem z jakiego źródła to bierzesz.



Kumpel chciał tam wyjechać i uczyć angielskiego..... Wrócił po tygodniu.... W ch*ja go zrobili na szaro bez wazeliny bo miał być pokój a nie j***ne baraki i karimatka na kasie go uj***li i jeszcze że jeszcze jest roszczeniowy i coś tam jeszcze tak my frendy nas za frajerów do golenia i tylko tyle i to że widzisz tzw. Świarze mięsko to ch*ja znaczy zwykła moda u nich jak u nas na ich czy tam jaraniem się japonią czy tam innym syfem tak na prawdę to fałszywe k***y są i krętacze

mesjans

2020-04-20, 01:57
silwerbalk napisał/a:

Kumpel chciał tam wyjechać i uczyć angielskiego..... Wrócił po tygodniu.... W ch*ja go zrobili na szaro bez wazeliny bo miał być pokój a nie j***ne baraki i karimatka na kasie go uj***li i jeszcze że jeszcze jest roszczeniowy i coś tam jeszcze tak my frendy nas za frajerów do golenia i tylko tyle i to że widzisz tzw. Świarze mięsko to ch*ja znaczy zwykła moda u nich jak u nas na ich czy tam jaraniem się japonią czy tam innym syfem tak na prawdę to fałszywe k***y są i krętacze



To że zrobili go w ch*ja świadczy o tym że byli od niego cwańszy niż on ale raczej chodziło o standardy, u nich są inne niż u nas więc twój kolega mógł czuć się oszukany.

Ca...........on

2020-04-20, 02:39
@up i 2up

Scenariusz zwykle wygląda tak, że Polak przyjeżdża, wszystko na gębę, umawia się na "uczciwą zapłatę", bo nie wie, ile krzyknąć, a potem jest zdziwienie, że dostał najniższą. Oburza się, nie pobiera pensji, a że umowa jest jaka jest, to nie chcą mu podnieść. Po 2 tygodniach czy miesiącu mają obowiązek mu wypłacić mimo odmowy przyjęcia, więc dostaje kasę, wydaje ją na bilet powrotny i potem rozpowiada wszystkim, że go wyr*chali na kasę i do tego 2 tyg./miesiąc później wypłacili.

sars_80

2020-04-20, 05:16
AbelardG napisał/a:

Ja bym w te maseczki ubrał cały zasrany PIS, a Kaczyńskiemu wsadziłbym ze 30 do dupy.



Cały PiS ma Cię w dupie A Ty naciągasz się jak byś miał kołek w dupie hahahahahaha

Whitecat

2020-04-20, 08:23
AbelardG napisał/a:

Ja bym w te maseczki ubrał cały zasrany PIS, a Kaczyńskiemu wsadziłbym ze 30 do dupy.



Co masz do Kaszuchy, ja walczę na frońcie zabijamy a ty siedzisz na tłustej dupie smieciu

:lol:

mlekozklasa

2020-04-20, 09:29
AbelardG napisał/a:

Ja bym w te maseczki ubrał cały zasrany PIS, a Kaczyńskiemu wsadziłbym ze 30 do dupy.



Nie pisz tak, bo Cię tutaj zaraz beneficjenci 500+ zaatakują :D

or...........ok

2020-04-20, 11:42
silwerbalk napisał/a:

Kumpel chciał tam wyjechać i uczyć angielskiego..... Wrócił po tygodniu.... W ch*ja go zrobili na szaro bez wazeliny bo miał być pokój a nie j***ne baraki i karimatka na kasie go uj***li i jeszcze że jeszcze jest roszczeniowy i coś tam jeszcze tak my frendy nas za frajerów do golenia i tylko tyle i to że widzisz tzw. Świarze mięsko to ch*ja znaczy zwykła moda u nich jak u nas na ich czy tam jaraniem się japonią czy tam innym syfem tak na prawdę to fałszywe k***y są i krętacze



k***a, jaki bełkot myślowy :D