18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maseczki na eksport

phrontch • 2020-04-19, 22:42
Mam nadzieję, że tę partię wyślą do USA

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-04-20, 13:19
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz chinole gardzą białymi nazywają nas łysymi małpami.... tak więc co was k***a dziwi przeciesz to syfiarze są niemiłosierni i cwaniaki jeszcze lepsze.... ch*j w dupe żółtym z nad żółtej rzeki



To całkiem jak ja, też gardzę śmieciem który nie zna podstaw własnego języka.

MadDave

2020-04-20, 13:25
mesjans napisał/a:

Możesz dać jakiegoś linka, bo pierwszy raz słyszę. Nigdy o tym nie słyszałem. Z tego co oglądałem to stylizują się na białasów i chcą się do nich upodobnić. Więc nie wiem z jakiego źródła to bierzesz.



Kilka Lat temu byłem 2 tygodnie w chinach i to co pisze @silwerbalk to prawda. Nie lubią nas, gardzą białymi. Zdarza się że na ulicy potrafią ci splunąć pod nogi . W dodatku mają wybiórczą znajomość angielskiego - kiedy im coś trzeba gadają bez problemu a kiedy to ty chcesz coś od nich (nawet od tego samego typa z którym gadasz) nagle zapomina i nie wie o co chodzi. Oczywiście zdarzają się ci mili i pomocni ale znaczna większość najchętniej by cię deportowała do kraju tego samego dnia.
Jeśli zdarzy ci się coś przeskrobać i trafić na ichszą policję to masz raczej przesrane. Jeśli nie masz pod ręką ogarniętego konsula to masz na prawdę przej***ne. Interesy z chińczykami to k***a droga przez mękę. Trzeba ich pilnować żeby nie robili wszystkiego na odwal się i byle jak. Nie wspominając że są to j***ne oblechy które w dupie mają to że np siedzicie sobie w konferansjerce a ten kaszle, chrząka i spluwa na podłogę jakieś chorowite plwociny.
Co z tego że lansują się raczej na styl amerykański a nie ueropejski (wspomnialem że mają nas za nierobów? ) skoro chinki są w przeważającej mierze brzydkie z krzywymi zębami. W przeciągu mojego pobytu widziałem może dwie które byly zaledwie ok.
Jest to również naród który nie szanuje swojej historii co akurat dla mnie jest w ch*j przykre bo historię mają zajebistą.
Jeśli ktoś ma inne wspomnienia z tego kraju to zazdroszczę.

MindBodyLightSound

2020-04-20, 13:33
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz chinole gardzą białymi nazywają nas łysymi małpami.... tak więc co was k***a dziwi przeciesz to syfiarze są niemiłosierni i cwaniaki jeszcze lepsze.... ch*j w dupe żółtym z nad żółtej rzeki



Chinole zapewne nie robią byków w słowie 'znad'

Umiem_modować

2020-04-20, 14:52
Clickbait dla januszy.

W fabryce jeżeli coś ma być higienicznie czyste to po kontakcie tego z podłogą towar idzie do kosza.

Więc bezmyślnie łykające wszystko pelikany, on mógł sobie te maseczki nawet wsadzić w dupę, bo one były do wyj***nia.

fieryangel

2020-04-20, 17:14
AbelardG napisał/a:

Ja bym w te maseczki ubrał cały zasrany PIS, a Kaczyńskiemu wsadziłbym ze 30 do dupy.



I cyk. Kaska wpadła na konto za antypisowy komentarzyk.

St...........on

2020-04-20, 17:33
silwerbalk napisał/a:

Kumpel chciał tam wyjechać i uczyć angielskiego..... Wrócił po tygodniu.... W ch*ja go zrobili na szaro bez wazeliny bo miał być pokój a nie j***ne baraki i karimatka na kasie go uj***li i jeszcze że jeszcze jest roszczeniowy i coś tam jeszcze tak my frendy nas za frajerów do golenia i tylko tyle i to że widzisz tzw. Świarze mięsko to ch*ja znaczy zwykła moda u nich jak u nas na ich czy tam jaraniem się japonią czy tam innym syfem tak na prawdę to fałszywe k***y są i krętacze



Jesteś imbecylem wiesz? Kolega pojechał ,zrobili go w bambuko i na tej podstawie oceniasz cały naród? To powiem tyle mnie Polak na kasie w ch*ja zrobił , j***ne zwierzęta znad Wisły ? Nie! j***nym sk***ielem jest ten co mi walka sprzedał, a do reszty nie mam nic ,bo ich nawet nie znam. I historie takich cepow jak ty są powielane, i wcale się nie dziwię ,że Chińczyk w ciula poleciał. A twój kolega p*zduś zamiast złapać na miejscu robotę ,jakoś stanac na nogach to uciekł z podkulonymi ogonem. Tak na marginesie, handluję z Chińczykami ponad 10 lat i ani razu nie dałem się w ch*ja zrobić. Zawsze rozmowa konkret, uszkodzone produkty, odsylka, w zamian przysyłają nowe produkty z nadwyżka w ramach przeprosin. Puenta: Jeżeli twój kumpel, tak traktuje Chińczyków, jak ty ich tutaj opisujesz to wy obaj jesteście przegrywy.

Edit: I lepiej dla mnie, bo dzięki temu mam mniejsza konkurencję na polskim rynku. "Z maj frendami nie handluję" i chwała ci za to! :amused:

Gargulec27

2020-04-20, 18:41
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz chinole gardzą białymi nazywają nas łysymi małpami.... tak więc co was k***a dziwi przeciesz to syfiarze są niemiłosierni i cwaniaki jeszcze lepsze.... ch*j w dupe żółtym z nad żółtej rzeki



A nie białymi małpami ?

se...........ed

2020-04-20, 19:53
silwerbalk napisał/a:

Kumpel chciał tam wyjechać i uczyć angielskiego..... Wrócił po tygodniu.... W ch*ja go zrobili na szaro bez wazeliny bo miał być pokój a nie j***ne baraki i karimatka na kasie go uj***li i jeszcze że jeszcze jest roszczeniowy i coś tam jeszcze tak my frendy nas za frajerów do golenia i tylko tyle i to że widzisz tzw. Świarze mięsko to ch*ja znaczy zwykła moda u nich jak u nas na ich czy tam jaraniem się japonią czy tam innym syfem tak na prawdę to fałszywe k***y są i krętacze



k***a , co to za brednie ? weź to napisz jeszcze raz jak człowiek . do szkoły na garaże chodziłeś , czy jaki ch*j ?

Budrys2000

2020-04-20, 22:13
MadDave napisał/a:

Kilka Lat temu byłem 2 tygodnie w chinach i to co pisze @silwerbalk to prawda. Nie lubią nas, gardzą białymi.



Żółci nie lubią białych.
Biali nie lubią żółtych.
Żółci nie lubią czarnych.
Czarni nie lubią żółtych.
Biali nie lubią czarnych.
Czarni nie lubią białych.
Jedyny wyjątek to że białe lubią czarnych.

StefanRyba

2020-04-20, 22:33
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz chinole gardzą białymi nazywają nas łysymi małpami.... tak więc co was k***a dziwi przeciesz to syfiarze są niemiłosierni i cwaniaki jeszcze lepsze.... ch*j w dupe żółtym z nad żółtej rzeki



Nie tyle gardzą co zazdroszczą. Chinki podobnie jak masowo się wybielają i poprawiają oczy na europejskie. TAK TO ZAZDROŚĆ

cruzennnn

2020-04-21, 01:22
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz chinole gardzą białymi nazywają nas łysymi małpami.... tak więc co was k***a dziwi przeciesz to syfiarze są niemiłosierni i cwaniaki jeszcze lepsze.... ch*j w dupe żółtym z nad żółtej rzeki



Co Ty w ogole pie**olisz za glupoty ,toz w cihnach bialych traktuja jak bogow , bylem na wymianie studenckiej to wiem ja ksie do klubow chgodzilo to k***a chinole by Ci jajca najchetniej zrobily ,a Ty takie rzeczy pie**olisz ,bo CI ciocia marysia z klatki obok powiedziala

dominik.lisek

2020-04-21, 18:53
AbelardG napisał/a:

Ja bym w te maseczki ubrał cały zasrany PIS, a Kaczyńskiemu wsadziłbym ze 30 do dupy.



i po co te polityczne aluzje jak nie potrafisz mówić o niczym innym to lepiej zamilcz