18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marzyłeś, żeby walczyć ze złem?

SheryZa4 • 2012-11-25, 15:17
Rekrutacja trwa :amused:

mr_9mm

2012-11-26, 09:26
I tak widzę sadolowych hejterów każdej religii ;-)

Ba...........rk

2012-11-26, 09:45
zło złem zwyciężaj?

Ra...........it

2012-11-26, 10:09
j***ć kler (i) pedałów









żartowałem - lepiej ich nienawidzieć i nie dawać na tacę

A propos kleru - byłem na weselu w Wiśniczu, piękny kościółek, klecha za wesele skasował 1000 (słownie tysiąc zł) plus ok 600 dla chołoty przydupasów... naturalnym dla mnie jest ze skłądki nie powinno być ale!..... cyt: "drodzy goście w naszej parafii jest taka tradycja że zbieramy w wesela dla potrzebujących rodzin, składjkę zbierze drużba (gdzie był śmieć kościelny co skasował 100 za obsługę!) . btw świetna socjotechnika - jak kuzyn z taca wstyd nie dać. taca się uginała (tzw cicha składka - same papierki) po 2 tygodniach zapytałem mailowo kancelarię które rodziny wspomogli i w jakiej kwocie, do tego pytałem jak mozna kogoś zgłosić do tego to programu (tak się składa ze znam biedne rodziny z okolicy) odzewu zero.... natomiast mail wysłany kilka dni później w którym informowałem ze konto nieaktualne i $ nie dochodzą spotkał się z odzewem - zapewniono ze konto ok.

kucma19

2012-11-26, 10:46
tak. Nasi mezczyźni w sukienkach zyja w matriksie . Iam juz od tej wódy laserow i dziwiek w dupach sie poprzewracalo

Uechtacz

2012-11-26, 11:05
@ksztodrwysz: chyba chciałeś napisać: "gdyby nie poparcie CIA popierającej Kościół popierający Solidarność".
I Kościół, i szeroko pojęty "Zachód" mieli swój interes w tym poparciu, nikt nikomu za darmo nie pomaga. Oczywiście zyskaliśmy na tym, ale warto pamiętać, że "nie każdy, kto cię z gówna wyciągnie jest twoim przyjacielem".

@kurczasty: Święte słowa.
Przy okazji jednej z tych afer przypomniało mi się, jak w "Żywocie Briana" strażnicy śmieją się z imienia "ku*as Wielgus". Normalnie prorocy...

@Jeżż: problem w tym, że nie ma bezpośredniego przymusu (już nie) aby łożyć na plebana. Sam bym brał, jakby dawali :-)
Wiadomo, tradycja, presja społeczności, groźba "czarnego PR-u" w całej gminie... ale w jakimś stopniu ludzie sami sobie są winni.

Moby_Dick

2012-11-26, 11:24
Tank załaduj program walki..... 5 min później.
- Znam cały pacierz :)

A i tak wszystkich w tej szkole uwagę odwróciła zakonnica w czerwieni :D

Ailurus_fulgens

2012-11-26, 12:08
Jeżż napisał/a:


A propos kleru - byłem na weselu w Wiśniczu, piękny kościółek, klecha za wesele skasował 1000 (słownie tysiąc zł) plus ok 600 dla chołoty przydupasów...



Ale parę tysięcy na wódkę wydać to nikomu nie szkoda. Sprawdź ile kosztuje utrzymanie budynku kościoła. Ślub kościelny nie jest obowiązkowy. Można było też sobie znaleźć inny kościół. Znajdziesz i taki, gdzie proboszcz weźmie 300 zł.

rusofil

2012-11-26, 14:16
Jak zło ma walczyć ze złem, nie czaję? To ze złem walczy się, bzykając dzieci, kradnąc i kłamiąc?

BongMan

2012-11-26, 14:32
@up
Słuszna uwaga... Może oni walczą ze złem poprzez robienie mu konkurencji?

rusofil

2012-11-26, 17:45
BongMan napisał/a:

@up
Słuszna uwaga... Może oni walczą ze złem poprzez robienie mu konkurencji?



Nie wiem, ale mam głupawe wrażenie, że chcą nas zmusić do wyboru mniejszego zła. Tylko że jeszcze nie odkryłam co stanowi to mniejsze zło.