18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martwe zwierzęta na polu

Muminek69 • 2021-06-01, 17:57
Akcją z 20 mają tego roku. Barcice woj. Małopolskie

Przypadkowy przechodzień natknął się w lesie na górę złożoną z padłych zwierząt, a także odciętych głów, kopyt i wnętrzności.
Na miejscu znalazło się blisko 2 tony wnętrzności po uboju koni, baranów, kóz czy krów. Do tego leżały tam całe padnięte zwierzęta










Muminek69

2021-06-01, 18:15
01Fx10 napisał/a:

Muminek69 -- Jak już musisz coś wstawić to rób to rzetelnie po pierwsze nie 20 maja, a 7 maja i nie tego roku bo mamy rok 2021 a poprzedniego 2020



Mialobyc dobrze. Słownik mi zmienił w telefonie. Mój błąd, że nie sprawdziłem.

Hollow_Man

2021-06-01, 18:27
pewnie jak by mógł to by oddał do jakiegoś ZOO za darmo, lwy i aligatory by oj***ły ale jak mamy w Polsce poj***ne prawo że za darmo się nie da to ludzie wola wywalić do lasu lub żywność do śmietnika zamiast oddawać potrzebującym. a w zoo pewnie aligatory tylko jedzą mięso karmione paszą bezglutenową to chłop wolał wyj***ć do lasu i po sprawie.

luxpiotr

2021-06-01, 18:54
Ależ to musiało j***ć

Budrys2000

2021-06-01, 19:41
Trochę takie Tarantino po polsku ;-)

Asuritta

2021-06-01, 20:39
bardzo dobrze wyj***ć takie coś w lasach aby zwierzyna nie łaziła do miast nie zjadała psów i nie atakowała ludzi bo ktoś idzie śmieci wywalić a tam zwierzyna szuka odpadków !

Zawsze tak było nadwyżki szły do lasów dla zwierzyny i nie było dzików itp a teraz od zaj***nia tego ... Wilków

robsonx79

2021-06-01, 20:55
Asuritta napisał/a:

bardzo dobrze wyj***ć takie coś w lasach aby zwierzyna nie łaziła do miast nie zjadała psów i nie atakowała ludzi bo ktoś idzie śmieci wywalić a tam zwierzyna szuka odpadków !

Zawsze tak było nadwyżki szły do lasów dla zwierzyny i nie było dzików itp a teraz od zaj***nia tego ... Wilków



Wiesz, jaka jest wielkość przemysłowej produkcji mięsa w Polsce? Gdyby na to zezwolić, to lasy zmieniłyby się w jedną wielką trupiarnię. Sraj sobie na trawie przed domem, to też przecież takie naturalne i nawozi trawkę od razu.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-01, 21:03
Muminek69 napisał/a:

Mialobyc dobrze. Słownik mi zmienił w telefonie. Mój błąd, że nie sprawdziłem.



Słownik daty pozmieniał??
I pisałeś "maja" a h*j j***ny słownik zmienił na "mają"????????? k***a kogo chcesz w ciula zrobić?

Bonifacy69

2021-06-01, 21:48
Wykiprował na środku drogi inteligent... Ja bym to wj***l do jakiegoś zsypu daleko od drogi i by sobie gniło. Inne zwierzęta załatwiły by sprawę

ungubungu

2021-06-01, 21:57
Asuritta napisał/a:

bardzo dobrze wyj***ć takie coś w lasach aby zwierzyna nie łaziła do miast nie zjadała psów i nie atakowała ludzi bo ktoś idzie śmieci wywalić a tam zwierzyna szuka odpadków !

Zawsze tak było nadwyżki szły do lasów dla zwierzyny i nie było dzików itp a teraz od zaj***nia tego ... Wilków



Ty jesteś jakiś pie**olnięty?

Samo zło w wywalaniu ścierwa do lasu. Większe zło, że rzuca to człowiek. Zwierzeta są mądrzejsze od Twojej matki. Ścierwo odrzuci, ale zgłosi się po to co je wyj***ł.

Thomas12

2021-06-01, 22:22
Hym może miały jakąś chorobę ktora dysfalikowala z dalszej produkcji ale jestem przekonany że rasowy pracodawca nie przegapil zarobku. Może to głupie ale co jeśli to ma jakieś mroczne dno. Zgraje ciot które doznają bólu od innych ludzi i pastwia się nad bydłem które zniewolone też krwawi ale nie odda. Bardzo ciewkawi mnie finał tej sprawy.

dejwid092

2021-06-01, 22:25
Gorzej jak by ktoś jechał w nocy ta droga i wdupil w to.. Już widzę ten telefon:stary przejechałem zwierzę! - jakie zwierzę? - 10 koni, 4 sarny, 3 świnie, 5 krów, 2 kozy...

drukarka666

2021-06-01, 22:31
Pod spodem w workach ukryli krew nieochrzczonych z katolickiego miotu dzieci, do wyrobu macy. Stary zydowski prank starszych braci w wierze na braciach z Kjelzy.

Liton

2021-06-01, 22:51
No dobra. Przyznać się, który robił porządek w spiżarce?