18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martwe zwierzęta na polu

Muminek69 • 2021-06-01, 17:57
Akcją z 20 mają tego roku. Barcice woj. Małopolskie

Przypadkowy przechodzień natknął się w lesie na górę złożoną z padłych zwierząt, a także odciętych głów, kopyt i wnętrzności.
Na miejscu znalazło się blisko 2 tony wnętrzności po uboju koni, baranów, kóz czy krów. Do tego leżały tam całe padnięte zwierzęta










Hyena83

2021-06-01, 22:56
dejwid092 napisał/a:

Gorzej jak by ktoś jechał w nocy ta droga i wdupil w to.. Już widzę ten telefon:stary przejechałem zwierzę! - jakie zwierzę? - 10 koni, 4 sarny, 3 świnie, 5 krów, 2 kozy...



No tak. Miałoby to sens. Jakbyś zapie**alał swoją furmanką wzniecając tumany kurzu

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-01, 23:00
Czasy pandemii.
Restauracje nie pracują, więc odpadki nie są zjadane w knajpach, tylko lądują w lesie...

idejakprzecinak

2021-06-02, 00:19
Towar kat. III - nie do spożycia przez ludzi. Jakiś zakład chciał po taniości się pozbyć odpadów produkcyjnych i tyle

Tuco

2021-06-02, 00:51
luxpiotr napisał/a:

Ależ to musiało j***ć


Choć raz miał ktoś prawdziwy powód, żeby nosić maskę.

Stalovy

2021-06-02, 06:42
idejakprzecinak napisał/a:

Towar kat. III - nie do spożycia przez ludzi. Jakiś zakład chciał po taniości się pozbyć odpadów produkcyjnych i tyle



Raczej przewoźnik opróżnił ładownię. Może dowiedział się, że dziś tego nie rozładuje, więc żeby nie mieć przestoju wysypał wszystko w las... ale legalny przewoźnik = kolczyki identyfikacyjne w uszach padłych sztuk. Nie, to faktycznie raczej jakaś lewa akcja była.



Muminek69 napisał/a:

Mialobyc dobrze. Słownik mi zmienił w telefonie. Mój błąd, że nie sprawdziłem.



Wpisałeś "2020" a słownik w telefonie zmienił to na "tego roku"? Wywal ten telefon.

picolo

2021-06-02, 08:03
Za takie numery powinna być doj***na taka kara żeby siedem pokoleń to splacalo. I to dla wszystkich uwiklanych w ten proceder a nie tylko dla kierowcy.

Karboksylator

2021-06-02, 08:17
dobrze, że jakiś turek tego nie znalazł, bo by kebaba z tego zrobił

Fx12

2021-06-02, 08:49
Tak funkcjonuje cała ta zasrana ekologia w tej zasranej łunji: pieniądze dostają za pokwitowanie odbioru a nie za dokumenty co z tym zrobili.
Potem mamy hektary nielegalnych składowisk odpadów bo ktoś tam wyszarpał parę milionów dotacji na utylizację ale żadna biurwa już nie wpadła na pomysł żeby zweryfikować obiecanki-cacanki z dokumentacji ze stanem faktycznym zanim zleciła przelew środków. Miliony poszły, śmierdząca hałda odpadów została a "inwestor" wyparował. Po 5 latach przepychanek lokalnych mieszkańców z władzami ... lokalni ze swoich podatków zapłacą za utylizację znaczy kolejne miliony weźmie kolejna firma-słup która tu sprzątnie a gdzie indziej podrzuci i znowu wyparuje.
Od wejścia do UE tak wygląda recykling i ekologia w całej łunjii

Serdello24

2021-06-02, 16:34
Ładnie to musi k***a jebac pewnie smród to przeprowadził A nie przypadkiem wlazł :-D

Wiewór

2021-06-02, 17:08
W cebulandii dalej bez zmian. Szaro buro, komunizm wraca. Psy przywiązane do bud. Księża dupca dzieci. Śmieci do lasu a teraz jeszcze to. Ja pie**ole jaki ten kraj to syf :lol:

qwerq221

2021-06-02, 20:45
spalic to w p*zdu i tyle

Karboksylator

2021-06-03, 21:02
Wiewór napisał/a:

W cebulandii dalej bez zmian. Szaro buro, komunizm wraca. Psy przywiązane do bud. Księża dupca dzieci. Śmieci do lasu a teraz jeszcze to. Ja pie**ole jaki ten kraj to syf



oj chyba ksiądz cię r*chał, że tak narzekasz

Strielok1

2021-06-05, 16:14
Karboksylator napisał/a:

oj chyba ksiądz cię r*chał, że tak narzekasz



Nieee, narzeka dlatego że zrobił się za stary i ksiądz przestał a nikt inny go nie chce

:mrgreen:

PoIleTeJagody

2021-06-09, 13:55
luxpiotr napisał/a:

Ależ to musiało j***ć



Pov : powiedzial kazdy kto to zobaczyl