18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martin Lechowicz i kwejk

drakkarrudy • 2012-05-08, 20:19
Martin Lechowicz o kwejku.

,,Sporo prawdy jest w tym.''
Yoda

kirek4

2012-05-08, 20:22
Oby to nigdy się nie stało z naszym sadisticem !

Jackyll

2012-05-08, 21:31
następny internetowy celebryta, najpierw mu nie pasował cały rząd jak każemu z nas, potem mu zaj***li skuter, a teraz prokop 8 powiązany z dakanem skundlony z niekrytym krytykiem.

babycow

2012-05-08, 22:48
Jeszcze do nie dawana, na sadolu byla reklama kwejka....

Bootzevau

2012-05-08, 22:49
a tam pierodlicie. dobrze gada

Esz

2012-05-08, 22:49
Jakby nie patrzeć w sejmie jest procentowo więcej debili niż na kwejku

suchy945

2012-05-08, 22:56
kirek4 napisał/a:

Oby to nigdy się nie stało z naszym sadisticem !



To już się dzieje

Zjuq

2012-05-08, 22:57
Jackyll napisał/a:

następny internetowy celebryta, najpierw mu nie pasował cały rząd jak każemu z nas, potem mu zaj***li skuter, a teraz prokop 8 powiązany z dakanem skundlony z niekrytym krytykiem.


Ale ten "internetowy celebryta" w większości ma racje, ja rozumiem wszystko że Ciebie śmieszy wieczny obrazek typu:
Zaliczę dziś egzamin!
bla blabla bla
Taki ch*j!
Tyle że kolego istnieją jeszcze ludzie którzy już dawno wyrośli umysłowo z poziomu gimnazjum, ewentualnie dawnej 7-8 podstawówki. To że Ty tego nie potrafisz przyjąć, to już nie nasza sprawa.

Vexille

2012-05-08, 22:58
Że tak zacytuję znanego, polskiego poetę: "A kogo to, k***a, obchodzi?"
Facet Ameryki nie odkrył, tym że internet aż przelewa się od debili, ale bez nich nie byłoby połowy filmików z wypadkami, lub rożnych zdjęć obrazujących śmierć i zniszczenie. Poza tym jak się nie podoba jakaś strona w internecie, to się na nią nie wchodzi, i sprawa załatwiona, a nie kręci jakiś "raport", w którym wyśpiewuje się swoim spedalonym głosikiem, żale jaki to internet jest zły. :amused:

Pa...........an

2012-05-08, 23:00
Trafne spostrzeżenia i dobrze gada, ale i tak ktoś się musi dopierdzielić (że internetowy celebryta, że fryzura ch*jowa albo animacja z tyłu zj***na...). :roll:

Stashqo

2012-05-08, 23:03
@Esz
To nie debile a cwaniaki, bo żeby do sejmu się dostać to trzeba się nieźle na listach wyborczych ustawić i tak wygląda u nas "demokracja", że koledzy kolegów się dostają bo głosuje się na partię a nie na osobę.

Co do kwejka to strona ta ewidentnie przeznaczona i tworzona jest przez młodzież w przedziale wiekowym 10-18, która to co jakiś czas musi dosłodzić się obrazkami cukierków, potem słodycz tą przelać na wyznania typu "moja klasa jest słit fajna" aby na koniec opisać te "epickie melanże", które zazwyczaj polegają na tym, że tata w niedzielę da im dopić resztkę piwa. Aaa i zapomniałbym o posiadaczach skuterów, którzy wstawiają jakieś ścigacze, na które stać ich będzie może za 10lat a których w życiu by nie opanowali. Czyli ogólnie rzecz biorąc cały zasada działania portalu polega na tym, że albo sobie słodzimy (dziewczynki), albo przedłużamy penisa (chłopaczki).

grot

2012-05-08, 23:04
kirek4 napisał/a:

Oby to nigdy się nie stało z naszym sadisticem !



Nie stanie się bo to chyba jeden z ostatnich bastionów polskiego Internetu, gdzie jest dużo bystrych, wrednych, sk***ysyńskich umysłów, chętnych dosrać każdemu kto do tej grupy się nie zalicza.

Myślę, że większość tępaków po napisaniu tutaj paru komentarzy i zmiażdżeniu przez tą rozpędzoną lokomotywę ironii, sarkazmu i zwyczajnej złośliwości stwierdzi w swoim małomózgowym mniemaniu: "h*jowe to forum" (celowo przez "h") i tym samym ocali nas przed swoją dalszą bytnością.

A teraz coś dla tych o których tutaj mowa, żeby było bardziej przyswajalne: "tak kończą frajerzy"

:gilotyna:

Dante69

2012-05-08, 23:05
Czy gdy słyszyszycie tego typu tyrady o wszechobecnych debilach, nie pojawia się jakaś mała iskierka zrozumienia że to właśnie o mnie może chodzić.