18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martin Lechowicz i kwejk

drakkarrudy • 2012-05-08, 20:19
Martin Lechowicz o kwejku.

,,Sporo prawdy jest w tym.''
Yoda

Jackyll

2012-05-09, 00:15
Nagadał się pacjent o tym co każdy wie i gimbaza zadowolona. pie**olenie o tym o czym się wie, bądź o tym co jest nierealne jest nagradzane w tym kraju wystarczy spojrzeć na rząd lub celebrytów wszelakiej maści. Jean Cocteau kiedyś powiedział słowa aktualne bardzo też dziś: Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia. No i mamy idiotów u władzy, idiotów w służbie zdrowia, nawet w sklepie, nawet w sąsiedztwie, a w internecie to już jakaś plaga, nie, niestety do tej grupy się nie zaliczam jakby ktoś mógł się doj***ć ;) . Tak więc nie nagrywam filmiku, gdzie wyskoczę i powiem jaka to kapa na joe monster, kwejku czy innym ch*jku, że tam takie czy inne komentarze, bo nic nowego bym nie odkrył, bo wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę i poczytać komentarze, żeby zauważyć jaka masa jest idiotów, a część jajcarzy, którzy nie mają co z czasem zrobić to komuś pojadą ot tak lub zwyczajnie gówniarstwa masa, którzy gówno wiedzą o życiu a mają czelność zabierać głos czasem w poważnym temacie nie mając zupełnie o tym pojęcia. Gadanie o tym, że tyle idiotów, jak piszą na necie itp. to tak jakbym napisał, że ziemia jest okrągła i jest dzień i noc, a doba ma 24h, no idiotów by to zainteresowało, podobnie jak ten filmik, a śmieszny jest ten typ podobnie jak Drozda-pewnie śmieszy kogoś Drozda więc i pewnie on.

A poza tym to sadistic to się zrobił już k***a kwejk, joe monster i demotywatory w jednym-ot tak na marginesie. wrzucanie słitaśnych zwierzątek, dzieciaczków ooo jakie to sweet jeszcze słitaśne fotki w lustrze sobie powrzucajcie co niektórzy w profile, a tło sadistica zmieni się na róż niebawem :lodowka:

matiosno

2012-05-09, 00:17
ej ja nie chce wam nic mowic ale twórca kwejka jest wspolwlaścicielem sadistica :(

JÃ...........a.

2012-05-09, 00:19
Osoby które pragną zobaczyć przyszłość naszej cywilizacji, polecam obejrzeć film pt. "Idiokracja" (Idiocracy 2006). Świętnie ukazuje dalsze konsekwencje, wynikające z obecnej rozrywki i stylu życia.

taziu

2012-05-09, 00:22
matiosno napisał/a:

ej ja nie chce wam nic mowic ale twórca kwejka jest wspolwlaścicielem sadistica :(



Między kwejka i jest zabrakło Ci słowa "niestety"

Jackyll

2012-05-09, 00:26
Józef Ka. napisał/a:

Osoby które pragną zobaczyć przyszłość naszej cywilizacji, polecam obejrzeć film pt. "Idiokracja" (Idiocracy 2006). Świętnie ukazuje dalsze konsekwencje, wynikające z obecnej rozrywki i stylu życia.



Oglądałem ;-) . No faktycznie tak się zaczyna dziać, coraz płytsza rozrywka i coraz to większym gównem człowiek się zadowala. Pasie się ludzi gównem i łykają to jak ciepłe buły. Coraz mniej się myśli, społeczeństwo konsumentów, łykają wszystko co się nawinie, bezmyślny owczy pęd. Już u nas jest coś takiego jak amerykanizacja społeczeństwa, półgłówki żrące hamburgery, tylko żyją żeby żreć...

Ce...........us

2012-05-09, 01:11
To sobie znajdźcie poważne strony. Wk***iają mnie osoby co chcą innym narzucać własne zdanie. To takie dorosłe wychlać 10 piw i obrzygać się, ale obrazek z napisem "ch*j" to już bezmózgowie i kretyństwo. Ciekawe ile razy on wypisywał bluzgi czy rysował ku*asy. Od zawsze tak było, kwejk to nie jedyna strona tego typu. I nie należy mówić na jej podstawie że to tylko jara młodzież, od czasu do czasu trzeba wyłączyć mózg. Zachowujecie się jak stare dziady.

http://www.sadistic.pl/poniosl-go-melanz-vt115674.htm to jest kretyństwo właśnie tzn. że zamiast pomóc koledze to głupio się śmieją i wrzucają to do internetu.

rossiNH

2012-05-09, 01:25
demokracja? jaka demokracja?

LUKLUKGDY

2012-05-09, 03:24
Najciekawsze jest to, że dorosły facet zajmuje się takimi pierdołami a innych wyzywa od debili. Jakie on musi mieć nudne życie....

Shatter

2012-05-09, 05:56
Lechowicz?Aaaa...To ten koleś który zbłaźnił się filmikiem "Martin mutuje chomika" :mrgreen:

taziu

2012-05-09, 09:41
@cerberus - sadistic był taką "poważną" stroną dopóki nie zniszczyły go neo kiddies, trololo wrzucę film z youtube'a i ps3>xbox ppl. Może my zachowujemy się jak stare dziady ale nazwa portalu zobowiązuje. Kiedyś działało to na takiej zasadzie - na harda świetne, naprawdę hard filmy. Czarne filmiki służyły do stłuczek, wymuszeń drogowych, bolesnych faili, bab za kierownicą itp. Teraz czarne filmiki można by nazwać "krejzi samosia".

PS: Teraz jak wrzucisz na harda martwego kolesia to Twój materiał będzie usuwany, tak to wszystko się zmienia...

FunkyKoval

2012-05-09, 10:11
babycow napisał/a:

Jeszcze do nie dawana, na sadolu byla reklama kwejka....




sw...........zy

2012-05-09, 13:05
tak już jest w tych czasach, że gówno najbardziej się sprzedaje.

Roszp

2012-05-09, 13:08
k***a, pierwszy vlog zrobiony o kwejku który nie reprezentuje intelektualnego poziomu tegoż portalu. Szacun dla autora. Mądrze mówi, co w internecie nie jest częstym zachowaniem.

YoogiGoogi

2012-05-09, 14:25
prawda... byłem w tatrze po angielsku to jak głupi siedziałem, kiedy wszyscy się śmieli ze słów "FUCK" i "BITCH", kiedy ja nie ;(

defcon1

2012-05-09, 14:54
Czy ludzie już nie potrafią k***a powiedzieć więcej niż jednego zdania bez tych pie**olonych cięć? Matko...