18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Przeciwko szkalowaniu papieża w internecie

sezamkowyRozpierdol • 2017-02-11, 16:09
Wyznawcy papieża Jana Pawła II po odmowie wszczęcia postępowania przez prokuraturę ws. obrażania papieża w internetach wk***ili się i chcą wyjść na ulicę :amused:

"Będzie marsz „Przeciwko szkalowaniu Jana Pawła II w internecie”. Znamy detale

19 lutego w Warszawie odbędzie się „Marsz przeciwko szkalowaniu papieża Jana Pawła II”. To odpowiedź na przeróbki z udziałem papieża, które wyśmiewają jego postać.

Tak zwane „Cenzopapy” to przeróbki wizerunku Jana Pawła II, na których papież przedstawiany jest jako zbrodniarz wojenny, pedofil, kulturysta, rzezimieszek, pirat oraz rekin giełdowy. Internetowi dowcipnisie rozrzucają przeróbki po całej sieci, a szczególnie w miejscach, w których udzielają się zagorzali katolicy.

Część internautów postanowiła zorganizować marsz, który ma być sprzeciwem wobec „szkalowaniu papieża Jana Pawła II w internecie”. Demonstranci chcą zebrać się 19 lutego o godzinie 16:00 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Niektórzy apelują o zabranie różańców argumentując to tym, iż „zły demon opętał część narodu polskiego”.

Wydarzenie już jest zasypywane licznymi „Cenzopapami”.
"

http://pikio.pl/bedzie-marsz-przeciwko-szkalowaniu-jana-pawla-ii-w-internecie-znamy-detale/

El_Macias

2017-02-11, 19:38
Doleję oliwy do ognia:


Logiczny

2017-02-11, 21:42
Bałwochwalstwo - "nie miej cudzych bogów przede mną"

PoliteP

2017-02-11, 21:52
Tylko polacy potrafią swoją historię, obyczaje, tradycję, bohaterów i sławnych rodaków zmieszać z gównem. Tylko polskie śmiecie.

PC_Majster_GNU

2017-02-12, 20:51
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Niektórzy apelują o zabranie różańców argumentując to tym, iż „zły demon opętał część narodu polskiego”.


Powinni pójść do serwerowni :trollencjusz:


sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



:rofl: :rofl:


Ten schizol mnie rozwala :idzwch*j:
Mam tu coś o takich :ok: