18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Przeciwko szkalowaniu papieża w internecie

sezamkowyRozpierdol • 2017-02-11, 16:09
Wyznawcy papieża Jana Pawła II po odmowie wszczęcia postępowania przez prokuraturę ws. obrażania papieża w internetach wk***ili się i chcą wyjść na ulicę :amused:

"Będzie marsz „Przeciwko szkalowaniu Jana Pawła II w internecie”. Znamy detale

19 lutego w Warszawie odbędzie się „Marsz przeciwko szkalowaniu papieża Jana Pawła II”. To odpowiedź na przeróbki z udziałem papieża, które wyśmiewają jego postać.

Tak zwane „Cenzopapy” to przeróbki wizerunku Jana Pawła II, na których papież przedstawiany jest jako zbrodniarz wojenny, pedofil, kulturysta, rzezimieszek, pirat oraz rekin giełdowy. Internetowi dowcipnisie rozrzucają przeróbki po całej sieci, a szczególnie w miejscach, w których udzielają się zagorzali katolicy.

Część internautów postanowiła zorganizować marsz, który ma być sprzeciwem wobec „szkalowaniu papieża Jana Pawła II w internecie”. Demonstranci chcą zebrać się 19 lutego o godzinie 16:00 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Niektórzy apelują o zabranie różańców argumentując to tym, iż „zły demon opętał część narodu polskiego”.

Wydarzenie już jest zasypywane licznymi „Cenzopapami”.
"

http://pikio.pl/bedzie-marsz-przeciwko-szkalowaniu-jana-pawla-ii-w-internecie-znamy-detale/

TB303

2017-02-11, 16:21
Jak trzeba być popie**olonym, by z tak błahego powodu, organizować jakiś marsz? Weź traktuj katolików poważnie, skoro ich zachowanie jest tak infantylne.
No i klasycznie:

A po tym jakże skutecznym marszu:

Gruby Brzuch

2017-02-11, 16:22
Necro z Kierrem już sikają ze strachu, hehehe... :amused:

elfis

2017-02-11, 16:34
fake, jebie tak samo klaksonem po uszach jak i pederasto-ciotom po odbytach

szczupak123

2017-02-11, 16:45
to by było śmieszniejsze niż te memy

el...........wy

2017-02-11, 16:53
Nie zdziwiłbym się nawet jakby to wydarzenie zorganizował miłośnik cenzo, tylko po to, żeby zebrać tam rzeszę Grażyn i innych dzbanów i zasypać ich śmiesznymi obrazkami. Zresztą, w ogóle cenzopapy w 2017 roku to lekkie nieporozumienie :amused:

Robass1994

2017-02-11, 18:14
Ponoć mają wyjść z transparentami "Jan Paweł II nie gwałcił małych dzieci".

sezamkowyRozpierdol

2017-02-11, 18:55
DrWhisky napisał/a:

no tak, teraz można to ubrać w słowa po pewnym przemyśleniu, by ludzie myśleli że to prawda, gadaj zdrów



Napisz mi GDZIE się mylę :amused:

DrWhisky napisał/a:

ale widziałem wiele razy co robi, i co zrobił a zrobił wiele



No ale co k***a zrobił :krejzi:

domat1

2017-02-11, 18:57
DrWhisky napisał/a:

Moim zdaniem wiele z tych memów są śmieszne, ale nie ma co szkalować polaka który był dobry i do czegoś doszedł. Wstyd ludzie, co wy robicie. Jan Paweł jest jedną z tych osób która udowoniła jak to jest być polakiem, konserwatywnym ale wciąż polakiem. A wy się z niego śmiejecie, też potrafię, ale k***a, to jeden z niewielu :polaków: który miały wpływy na los tego świata. I tak dla ogólnej gawiedzi która to czyta, w ch*ju mam waszą opinię choć jestem agnostykiem i nie wierzę w wiele "rzeczy" w które wy wierzycie. Ale nasz papież był z jedną z osób do naśladowania i brania przykładu. Był osobą honoru i szedł własną drogą(wierzeniami itp..)W porównani do mnie, lub was sadoli, my jesteśmy nikim....wsio

"Olaboga, papieża obrażają", co to k***a ma być się pytam? Nie masz swojego intelektu by zracjonalizować sobie jaka jest sytuacja?? A nie...czekaj, ty chcesz wirtualnych piwek za swoją wypowiedź, sp***alaj ścierwo....


1. Był Polakiem, w przeciwieństwie do Ciebie (Polak pisze się z dużej litery mały ANALfabeto), a "wsio" to wyrażenie rosyjskie ty opcjo ukryta. Zostając papieżem został obywatelem i suwerenem Watykanu.
2. Udowodnił, że jest Polakiem - a co to znaczy? Nosił skarpetki do sandałów? Najgłośniej śpiewał hymn? Czy bił się z "wrogami ludu" i jedynej słusznej opcji? Ja myślę, że był dobrym człowiekiem, ale tez nie pozbawionym wad.
3. "nasz papież był z jedną z osób do naśladowania i brania przykładu" - czyli weźmiesz z niego przykład w jakiej sytuacji? Jak ciebie mianują papieżem?
4. "Był osobą honoru i szedł własną drogą(wierzeniami itp..)" - pustosłowie jak w rozprawce z polskiego. Wierzeniami, czy przekonaniami? Tu właśnie widzę jego odwagę, choć, gdy zasiadł na tronie piotrowym zaprzepaścił szansę na zreformowania Kościoła. https://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_papie%C5%BCa_Jana_Paw%C5%82a_II
5. "Nie masz swojego intelektu by zracjonalizować sobie jaka jest sytuacja?? " - może właśnie tego u Ciebie zabrakło? Szukaj, czytaj, sprawdzaj fakty. Nie bądź biernym odbiorcą papki medialnej!

Nie kwestionuję wszystkich zasług naszego papieża, ale trzeźwe spojrzenie (rzadkie w naszych czasach) nie zaszkodzi.

el...........wy

2017-02-11, 19:05
Ehhh k***a tyle lat po śmierci Karol Wojtylicz dalej dzieli Polaków na sadistiku :(

DrWhisky

2017-02-11, 19:13
domat1 napisał/a:


1. Był Polakiem, w przeciwieństwie do Ciebie (Polak pisze się z dużej litery mały ANALfabeto), a "wsio" to wyrażenie rosyjskie ty opcjo ukryta. Zostając papieżem został obywatelem i suwerenem Watykanu.
2. Udowodnił, że jest Polakiem - a co to znaczy? Nosił skarpetki do sandałów? Najgłośniej śpiewał hymn? Czy bił się z "wrogami ludu" i jedynej słusznej opcji? Ja myślę, że był dobrym człowiekiem, ale tez nie pozbawionym wad.
3. "nasz papież był z jedną z osób do naśladowania i brania przykładu" - czyli weźmiesz z niego przykład w jakiej sytuacji? Jak ciebie mianują papieżem?
4. "Był osobą honoru i szedł własną drogą(wierzeniami itp..)" - pustosłowie jak w rozprawce z polskiego. Wierzeniami, czy przekonaniami? Tu właśnie widzę jego odwagę, choć, gdy zasiadł na tronie piotrowym zaprzepaścił szansę na zreformowania Kościoła. https://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_papie%C5%BCa_Jana_Paw%C5%82a_II
5. "Nie masz swojego intelektu by zracjonalizować sobie jaka jest sytuacja?? " - może właśnie tego u Ciebie zabrakło? Szukaj, czytaj, sprawdzaj fakty. Nie bądź biernym odbiorcą papki medialnej!

Nie kwestionuję wszystkich zasług naszego papieża, ale trzeźwe spojrzenie (rzadkie w naszych czasach) nie zaszkodzi.



1. Przepraszam że nie wysławiam się jak typowy polak, mieszkam na obczyźnie od wielu lat, i cały czas uczę się języka, ale to nie moja wina.
2. "Udowodnił że jest polakiem" hmm... spójrz na siebie, ja mieszkam na obczyźnie od 10 lat, znam parę języków ale za mój naród oddał bym życie, nie chodzi tu o śpiewanie hymnów haha k***a, to nie podstawówka
3. "jak mnie mnianują papieżem"? człowieku, mi chodzi o profil zdrowego człowieka który próbuje stworzyć rodzinę na znak katolickiej wiary
4. to że zaprzepaścił szansę to jego sprawa, też jest człowiekiem który popełnia błędy, jak my wszyscy
5. szukam, czytam, sprawzam fakty, ale wiesz, dalej jestem tego samego zdania, może ty mi podasz te swoje wyimaginowane fakty

Najważniejszą treścią do jakiej my wszyscy (ciapacy, murzyni, chrześcijanie, muzłumanie, indyiczyce itp....) jest odpowiedź na to co jest po śmierci. Boicie się suczki że to może być zwykła nicość lub niebyt? haha, jeśli tak myślicie to żyjcie dobrze, zobaczymy się wszescy wkrótce, każdy trafi do swojego allaha, boga lub vallhali, można prowadzić na ten temat dyskusje, ale najpiękniejsze jest to że każdy przeżyje śmierć, i będzie wiedzieć jaka jest mu pisana, bo chyba nie znalał się człowiek kótry opowiedział o "przygodach" z zaświatów, także umierajmy sk***ysyny, jak i ja, tak i wy, spokojnj nocy
p.s.
ważne.,,,rodzimy i umieram samotnie, bójcie się "odwarzni sadole"

~KIERR3

2017-02-11, 19:15
Warol Kojtyłak, największy zbrodniarz wojenny.

neced

2017-02-11, 19:35
Kochane polskie średniowiecze k***a