18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2013

Suka_Blyat • 2013-07-14, 21:13
Film promujący Marsz Niepodległości 2013

zejfi

2013-07-15, 00:34
I znowu grupy debili nie potrafiących uszanować święta przyjdą tylko po to, by zrobić zadymę. A potem powiedzą, że to wina "policyjnych prowokatorów", Tuska i Antify.

vassili

2013-07-15, 01:05
To jak wytłumaczysz fakt, że tam gdzie nie ma POlicji nie ma zadymy? Na marszu POlicja była tylko w niektórych miejscach i tylko tam dochodziło do incydentów.

hajtkol

2013-07-15, 01:15
vassili, Ja może wytłumaczę.
Kibole się plują że się ich wszystkich wrzuca do jednego worka.
He he he.
Tymczasem co robią?

ACAB- All Cops Are Bastards [ Wszyscy gliniarze to sk***ysyny ]
Hmm.
Nie to żeby to było wrzucanie do jednego worka. Takimi hasłami i podejściem do policji raczej przyjaciół wśród nich nie znajdziecie. To zdjęcie to nie jest jedyny przykład. To jeden z setek jeśli nie tysięcy, więc nie próbuj mi wmówić że to jest zawsze wina prowokatorskich policyjnych bojówek.

qtacz

2013-07-15, 01:37
TV(n) i inne scierwa typu gw skutecznie zniechecaja do udziału w takich marszach bo zamiast pokazac spokojnie idacy tlum wola pokazac zadyme i mowic ze kazdy tam tak rozrabia ze nad głowa świstaja kamienie i race zeby tylko zniechecic bo niebezpiecznie jest podczas gdy tak naprawde jest to bezpieczne

sentyy

2013-07-15, 02:41
Hrodgar napisał/a:



Ale tego nie powinno się promować, nie powinno być k***a żadnej potrzeby, ludzie sami powinni brać w tym udział z własnej woli.



Jeśli będzie się ludzi uświadamiało po co i dlaczego trzeba ruszyć dupę na takie marsze to ty więcej ludzi pójdzie.

Idąc twoim tokiem rozumowania po co wywieszają afisze o koncertach, filmach, meczach a także reklamy produktów lub spoty wyborcze?
Każdy z własnej woli przecież idzie, kupuje i głosuje!

SPOŁECZEŃSTWO TRZEBA UŚWIADAMIAĆ!

Ver0

2013-07-15, 09:41
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych zamieszek i nie przedstawią patriotów jako bandy. Nie mogę przyjechać ale życzę powodzenia! Nie dajcie się sprowokować !

ChomikAdrian

2013-07-15, 10:39
Za Maxa zawsze piwko, chfała bohaterom, cześć i szzcęść borze.

morderuk

2013-07-15, 12:40
Marsz niepodległości, sami patrioci, znowu pójdą i rozpie**olą połowe stolicy. W imie patriotyzmu. Brak słów na degeneratów.

zejfi

2013-07-15, 13:00
Cytat:

To jak wytłumaczysz fakt, że tam gdzie nie ma POlicji nie ma zadymy? Na marszu POlicja była tylko w niektórych miejscach i tylko tam dochodziło do incydentów.

Oglądałeś może relację któregokolwiek z nie-mainstreamowych mediów z zeszłego roku? Bo ja tak. Wyglądało to mniej więcej tak: tylne rzędy spokój, mimo że policjanci pojawiają się w kadrze (było może parę niewybrednych komentarzy - głownie młodzieży); przejście na czoło pochodu - w kadrze pojawiają się zamaskowani ludzie (ale tylko na ułamek sekundy, bo operatora zainteresowała tekstura chodnika); nagle zaczyna się zadyma - ni z gruchy, ni z pietruchy. Można iść i nie robić zadym z policją? Można. Ale trzeba mieć w głowie MÓZG zamiast destruktywnych skłonności.

vassili

2013-07-15, 16:26
Wiem, że tak jest. W moim poście chodziło właśnie o prowokacje POlicji, która na Marszu Niepodległości zdecydowanie nie jest tam po to aby ochraniać ludzi.

Esteban

2013-07-15, 16:54
morderuk napisał/a:

Marsz niepodległości, sami patrioci, znowu pójdą i rozpie**olą połowe stolicy. W imie patriotyzmu. Brak słów na degeneratów.



Degeneratów to lepiej szukaj po drugiej stronie (czyli w tzw. Antifie) - brudasów, pedałów i fanatyków tanich trunków, ot co.

zejfi

2013-07-15, 17:02
vassili, jeżeli stojąca w miejscu policja wystarcza by kogoś sprowokować, to ta osoba ma poważne problemy psychiczne. Albo coś na sumieniu.

oc...........an

2013-07-15, 17:31
O widzę, że ruchy narodowościowe kwitną coraz bardziej... tylko niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego całe te marsze zaczęły się w 2010/2011, a np w 2007 ich nie było? A no właśnie dlatego, że w 2007 był dobrobyt i większość miała pracę. Teraz jesteśmy w spirali stagnacji i bezrobocia i przez to znów ruchy narodowe są w sile, bo hołota woli doszukiwać się winy w "lewakach" zamiast w tym, że nie skończyli zawodówki.

A teksty typu: "wypie**olimy komuchów z wiejskiej" to po prostu instant classic - i czym k***a ich zastąpicie? Narodowcami, którzy nie mają pojęcia o rządzeniu, a ich głównym punktem programu jest "obalenie republiki okrągłego stołu"? Zastąpicie liberałów ultra prawicowcami, którzy nie mają pojęcia o rządzeniu i nawet nie mają programu jak nakłonić 2 000 000 młodych do powrotu do PL.

A z tym tekstem "Chwała Bohaterom" to mnie też śmieszycie - jakoś 10 lat temu mało kto o nich pamiętał, a teraz nagle wszyscy są takimi oh ah patriotami, mimo że 90% hołoty wrzeszczącej "chwała bohaterom" nie będzie w stanie wymienić nazwiska dwóch żołnierzy wyklętych :roll:


A koronny argument u większości z was to "ch*j ci w dupę lewaku" :facepalm:
Samo to, że większość z was pisze o "POlicji" lub o tym, że wszystkiemu winne "lewaki", mimo, że sami na nich głosowaliście przez ostatnie 10 lat, żyjecie w "lewackim" kraju, na "lewackim" kontynencie", w świecie, w którym karty rozdają "lewackie" państwa dużo mówi o poziomie co poniektórych.

Sitwa8

2013-07-15, 17:42
DUST DEVIL napisał/a:

O widzę, że ruchy narodowościowe kwitną coraz bardziej... tylko niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego całe te marsze zaczęły się w 2010/2011, a np w 2007 ich nie było? A no właśnie dlatego, że w 2007 był dobrobyt i większość miała pracę. Teraz jesteśmy w spirali stagnacji i bezrobocia i przez to znów ruchy narodowe są w sile, bo hołota woli doszukiwać się winy w "lewakach" zamiast w tym, że nie skończyli zawodówki.

A teksty typu: "wypie**olimy komuchów z wiejskiej" to po prostu instant classic - i czym k***a ich zastąpicie? Narodowcami, którzy nie mają pojęcia o rządzeniu, a ich głównym punktem programu jest "obalenie republiki okrągłego stołu"? Zastąpicie liberałów ultra prawicowcami, którzy nie mają pojęcia o rządzeniu i nawet nie mają programu jak nakłonić 2 000 000 młodych do powrotu do PL.

A z tym tekstem "Chwała Bohaterom" to mnie też śmieszycie - jakoś 10 lat temu mało kto o nich pamiętał, a teraz nagle wszyscy są takimi oh ah patriotami, mimo że 90% hołoty wrzeszczącej "chwała bohaterom" nie będzie w stanie wymienić nazwiska dwóch żołnierzy wyklętych :roll:


A koronny argument u większości z was to "ch*j ci w dupę lewaku" :facepalm:
Samo to, że większość z was pisze o "POlicji" lub o tym, że wszystkiemu winne "lewaki", mimo, że sami na nich głosowaliście przez ostatnie 10 lat, żyjecie w "lewackim" kraju, na "lewackim" kontynencie", w świecie, w którym karty rozdają "lewackie" państwa dużo mówi o poziomie co poniektórych.



ch*j ci w dupę lewaku.

vassili

2013-07-15, 17:47
Zobacz sobie jak wyglądały uroczystości państwowe na 11 listopada za Kaczyńskiego. Defilada wojskowa, grupy rekonstrukcyjne itp. Nawet za Kwacha coś było. 11.11.2010 to posucha w uroczystościach państwowych. Komoruski olał święto niepodległości.