18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2013

Suka_Blyat • 2013-07-14, 21:13
Film promujący Marsz Niepodległości 2013

vassili

2013-07-14, 22:57
@2UP: I gdzie ten obrazek? Jest pusty jak Twoje słowa?

@UP: A ten drugi to pewnie Twój dziadek?

No...........ec

2013-07-14, 22:58
Hmm. Mam 500km do W-wy. A co tam. Jak nie będzie mnie stać na bilet to przejdę się na piechotę.

Polacy, czas pokazać klasę tak jak zrobili to parędziesiąt lat temu nasi mężni wojacy.
Nie będzie turas pluł nam w twarz!

tranzystor

2013-07-14, 22:58
MIhau_ napisał/a:

Tylko nie rozpie**alajcie znowu polowy miasta, nawet jak was bedzie cala komenda glowna policji prowokowac.



W tym roku rzekomo strażacy mają prowokować.

hajtkol

2013-07-14, 23:04
Na pewno ktoś ich będzie prowokował, a Ci kibole którzy będą rozrabiać to na pewno będą podstawieni z policji! O TAK! 100% :D

sentyy

2013-07-14, 23:14
Ci ludzie nie idą ze względu na rocznicę!! Ci ludzie idą bo chcą Polski Niepodległej!!
Skoro 1918 Polsce się udało to trzeba wierzyć w przyszłych latach też się uda! Może za rok może za dwa....
Liczę, że w końcu nastanie ten dzień, że obywatele zrobią przewrót taki jak w np w Grecji i obali ten j***ny rząd. Zrobią przewrót w tym kraju!
Dzisiaj jesteśmy wrzucani do jednego worka z kibolami,faszystami i innymi subkulturami tylko dlatego, że nie chcemy takiej polski jaką chce nam zrobić nasz rząd i unia!
Jesteśmy Polakami z krwi i kości, starsze pokolenie zostało omamione przez zasrane sprzedajne telewizje publiczne stąd od kilu lat na stołu siedzi po i pis...
Każdy kto chce to zmienić od razu jest piętnowany i tak będzie i na tym marszu!
Prowokacja, zadyma i od razu na cały kraj/świat pójdzie jak to Polacy nie umieją uszanować takie ważnego święta... oto Polska właśnie ....

mare30ks

2013-07-14, 23:15
taaaaaaak bol dupy lewakow bo powszechnie wiadomo ze lewaki chca zniszczyc swiat czemu przeciwstawiaja sie dumne prawaki- obroncy wiary i ojczyzny

Barabar

2013-07-14, 23:24
W zeszłym roku zdaje się najwięcej z kosztów napraw poszło na trawnik, który rozorał radiowóz policyjny...

Hrodgar

2013-07-14, 23:25
k***a mać, ja pie**olę, żeby trzeba było promować marsz niepodległościowy. Ja pie**olę, k***a, brak słów :( .

sentyy

2013-07-14, 23:31
Hrodgar napisał/a:

k***a mać, ja pie**olę, żeby trzeba było promować marsz niepodległościowy. Ja pie**olę, k***a, brak słów :( .



Trzeba! Żeby jak najwięcej ludzi na niego poszło! Im wcześniej tym lepiej!

wglowiesieniemiesci

2013-07-14, 23:53
w tym dniu niech komuniści zginą a i Marciny niech za duzo nie chleją

contowsky

2013-07-15, 00:00
każdy powinien przyjść, wyjść w swoim mieście na ulice

Imper3838

2013-07-15, 00:03
I dobrze, każdy na własny sposób świętuje.

I już hejterzy się odzywają. Źle jak marudzimy i siedzimy przed komputerami. A jak wychodzimy na takie marsze to też źle.
Chędożcie się hejterzy. Już na was strzygi i cwe*e czekają na lewicowych marszach.


Chwała Polsce Niepodległej.

Hrodgar

2013-07-15, 00:21
sentyy napisał/a:



Trzeba! Żeby jak najwięcej ludzi na niego poszło! Im wcześniej tym lepiej!



Ale tego nie powinno się promować, nie powinno być k***a żadnej potrzeby, ludzie sami powinni brać w tym udział z własnej woli.

kondziomegaa

2013-07-15, 00:32
@Loaloa
Troll, czy tylko pewien stopień upośledzenia ? Sorki, ale być może ,,ten śmieszny to bólu pan" oddał całe życie tylko po to, żeby twoje tłuste dupsko mogło wypisywać takie idiotyzmy.