18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marketing spożywczy

ASAKKU • 2014-06-27, 10:19
Niby nic odkrywczego, jednak nie wszyscy chyba mają świadomość tych prostych zabiegów,
stosowanych przez wielkie koncerny, aby tylko wepchnąć nam swoje super wymuskane produkty... 8-)


Źródło

Smutas

2014-06-27, 10:36
Ja pie**ole, podniecają cię takie materiały? Co następne? Relacja z obrad sejmu?

xts

2014-06-27, 11:11
na mnie reklamy nie działają

biglog

2014-06-27, 11:14
Takie wnioski można wyciągnąć po obejrzeniu reklam danych produktów i porównaniu ich ze stanem rzeczywistym kupionej rzeczy. Nie trzeba w dupę uprzejmej pani udającej, że się zajmuje marketingiem i akurat w przypływie dobrej woli zechciała pouczać idiotów. Marketingowiec by tak nie zrobił tylko by doił dalej naiwniaków. T wbrew jego interesowi uświadamiać ludzi jak bardzo są dymani, i że tego nawet nie czują.

rojo

2014-06-27, 11:18
Wow amerykę odkryła... To tylko dowodzi jak tępym narodem są Anglicy i reszta z zachodu, wielki szok i zdziwienie... Powszechnie wiadomo że marketing dźwignią handlu. A amerykanie pewnie myślą że farma drobiu wygląda jak ze starej piosenki o farmerze McDonaldzie

NieWiemZeWiem

2014-06-27, 14:31
nie ma czegoś takiego jak "reklama na mnie nie działa" też tak mówiłem, w sumie robiłęm w marketingu i prace pisałem na ten temat no i nawet analize rynku robiłem pod dany produkt. Ostatnio się dziwiłem dlaczego wziąłem rodzynki w czekoladzie pewnej firmy a nie firmy własnej tesco...a były o 1 zł tańsze...no i zauważyłem jak wychodziłem wielką reklamę, w której było fajny slang słowny. Pewnie podświadomie mój mózg to zauważył i jak miałem ochote tak czy siak na rodzynki w czekoladzie to wziąłem tej fimry anie innej a było z 6 różnych obok siebie. Jak obejrzycie reklame i nawet was nie zainteresuje ale bedzie miała pozytywny wydźwięk to możecie być nawet nie świadomi ze wybieracie produkt tej firmy dzieki reklamie obejrzanej 2 dni temu lub co najlepsze produkt wam smakuje lepiej właśnie dzieki dobrej reklamie(endorfiny i inne typu neurotyczno-genetyczne sprawy) .
Na was mogą nie działać reklamy typu w biedronce "tak tylko - parówka za 2 zł" tak tylko w biedronce to narzędzie marketingowe do zwrócenia uwagi na ten produkt a tak na prawdę nie jest to żadna promocja ceny itp. Kiedyś też zastanawiałem się między PKO a WBK i co wziąłem WBK bo reklama chuck norrisa mnie przekonała :P chociaż on kredyt promował to bardziej image firmy m się spodobał...ale tak czy siak wziąłem też od uwagę oferty obydwóch instytucji...a ile osób tego nie zrobiło.

wojniz2

2014-06-27, 15:57
Spójrzcie na widownie, jacy Ci ludzie wszyscy przejęci losem biednych kurek. No k***a, chce się jeść kurczaka, ale zabijać się już nie chce. Hipokryci. Obrońcy biednych uciśnionych zwierzątek - toż to tylko zwierze. Można lubić, można się przywiązać, ale to tylko zwierze.

qwachu

2014-06-27, 16:19
Teraz jest jeszcze 4 tajna broń: Pisanie "EKO", "Ekologiczny", "Light", "Diet", etc. na opakowaniach :)

Meril

2014-06-27, 21:56
No ja piernicze... tyle oglądania by okazało się ze to jakaś wegetariańska propagagnda :/ super :/

Devorious

2014-06-27, 22:35
Baba pie**oli bez sensu sama pewnie zapie**ala po te rzeczy o których opowiada. Reklama dźwignią handlu... Zawsze będzie więcej głupich od mądrych więc niech mądrzy to wykorzystują :)

mare30ks

2014-06-27, 22:40
ot zwykla pogon za zyskiem, byle opchnac frajerowi syf. nic nowego

Echis

2014-06-27, 22:43
Taka żona...

etinos

2014-06-27, 22:58
No tak dziala marketing, aby oglupic i przekonac do zakupu, jak ta krowa Milka ktora rozprzestrzenia szczescie czy jak to bylo? Jedna rzecz to nie lykac tego swiadomie, sam dzialam w marketingu i swiadomie wiekszosci nie lykam, ale podswiadomosci juz nie kontroluje, dlatego lepiej wogole reklam nie ogladac.

A co do zwierzat, to pokazala jak jest, typowe mieso z supermarkjetu to jedno wielkie gowno, powinien byc napis: tyle tu syfu naladowalismy, ze masz przej***ne. Dodajac do tego, ze nawet "czyste" mieso jest watpliwe i szkodliwe: http://nutritionfacts.org lepiej ograniczyc takie jedzenie, jak i oczywiscie cale przetwozone "jedzenie".

____

2014-06-27, 22:58
Tylko jedna osoba dostrzegła że to była wegetariańska propaganda, łyknęliście ją jako film o marketingu bez zastanowienia...Korwin miał rację z demokracją :(