18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz TRYTYTKIEWICZ

ChomikAdrian • 2014-02-11, 08:02
Mariusz TRYTYTKIEWICZ
"Trytytka" w przeciwieństwie do naszego wymiaru sprawiedliwości, jak złapie to trzyma. :wisielec:



busek

2014-02-11, 21:42
Co roku z więzień wychodzą mordercy i gwałciciele, a teraz nagle wielki boom w mediach bo Trynkiewicz skończył odbywac karę? Dlaczego nagle przestały pojawiać się informacje o Ukrainie i o tym co tam sie dzieje? Rząd boi się, że weźmiemy z ich przykład i też wyjdziemy na ulicę, więc Trynkiewicz jest tylko mydleniem oczu i kolejnym odwracaniem uwagi jak było z dopalaczami, Brunonie K i matką Madzi.

fannadil

2014-02-11, 21:59
ja tylko chce zobaczyc wszystkich kozakow, napinaczy z internetu ktorzy mowia tutaj o kosie w plecy itp. - powiem wam tyle gowno byscie zrobili, a jezeli tak to rodzina bedzie zachwycona mogac wam dostarczac paczki do wiezienia ;)
Trynkiewicz odsiedzal swoje, a smuci mnie ze sadol dolaczyl do tego szumu medialnego

uh4

2014-02-11, 22:11
Temat zastępczy - Sorry, taki mamy klimat i T. - a Lasy Państwowe sprzedane.

prawiebezglowy

2014-02-11, 22:28
niedługo będzie k***a tańczyć na lodzie, kręcą wokół ch*ja taką szopke a nie dość że miał sk***iel farta i uciekł ponuremu te 25 lat temu to te komuchy dały mu jeszcze po oddychać jak posiedzi 25 lat, a mogli mu zabrać słońce na zawsze chociażby. Zobaczycie że jak już zrobi się z niego czerstwy temat to sk***iel wyczeka chwile, znów <spluwam> zaatakuje to wtedy będzie zgrzytanie zębami,płacz i co gorsza cyrk od nowa, a wtedy znów debilne debaty, kłótnie, prokuratura i co najgorsze żal ludzi pokrzywdzonych pokazywany oczywiście w naszych niosących własną prawde mediach, jestem 100% zdania i moge przekazać nawet jakąkolwiek sume z mojego bądź co bądź skromnego budżetu na odj***nie ch*ja zaraz bo całej medialnej szopce, a może i nawet szybciej - to już nie moja brocha

ofiara_bigosu

2014-02-11, 22:38
moim skromnym zdaniem źle sie stało 25 lat temu jak zginęły te ofiary to raz. Dwa ze za takie coś powinien dawno zawisnąć albo siedzieć na krześle i dziś byłby spokój. Patrząc z innej strony juz nie mówię o tym mariuszu typ idzie do więzienia odsiaduje swoje i nim wychodzi zostaje okrzyknięty wrogiem publicznym nr 1 i to w imie czego?? tematu zastępczego zeby kilku polityków miało kolejna przykrywkę a przecież ilu takich a nawet gorszych siedzi a jeszcze więcej jest na wolności ?

Izura

2014-02-11, 23:46
@busek- z banderowcow weźmiemy przykład? Pod czarno-czerwoną flagą pójdziemy? Ukraina to nie nasz problem.
Mariusz T. się przydał, ciekawą ustawę przepchneli jak leciał w tv.

Lopez

2014-02-12, 00:29
Czekam na sesje konną dla faktu - Trynkiewicza z mamą madzi.

busek

2014-02-12, 00:37
Izura, źle zrozumiałaś, chodziło mi o to, że Ukraina jest swego rodzaju symbolem i przykładem walki o swoje.

2m...........ad

2014-02-12, 00:51
może założy konto na sadolu, pewnie z miejsca dostałby moda :hitler:

DuckDodgers

2014-02-12, 07:46
Kolejna sprawa mamy Madzi. Oj Donek to potrafi społeczeństwo omamić tematami zastępczymi, byle nie o OFE albo służbie zdrowia.

TRQPL

2014-02-13, 10:29
fannadil napisał/a:

ja tylko chce zobaczyc wszystkich kozakow, napinaczy z internetu ktorzy mowia tutaj o kosie w plecy itp. - powiem wam tyle gowno byscie zrobili, a jezeli tak to rodzina bedzie zachwycona mogac wam dostarczac paczki do wiezienia ;)
Trynkiewicz odsiedzal swoje, a smuci mnie ze sadol dolaczyl do tego szumu medialnego


Ta k***a niczego nie odsiedziała bo ona dostała wyrok śmierci a zamienili mu na 25 lat przez k***y z okrągłego stołu i nieudolność wymiaru sprawiedliwości.
W Piotrkowie jest już gościu który przyjmie na siebie winę (tajemnica poliszynela) tylko kwestia odj***nia k***y.
Mam nadzieje ze twoje dzieci będą mówiły mu dzień dobry. Poj***ły ci się do końca lejce tefałenowski pomiocie.