18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz TRYTYTKIEWICZ

ChomikAdrian • 2014-02-11, 08:02
Mariusz TRYTYTKIEWICZ
"Trytytka" w przeciwieństwie do naszego wymiaru sprawiedliwości, jak złapie to trzyma. :wisielec:



bania88

2014-02-11, 20:27
To tylko afera zastepcza ;/

black88

2014-02-11, 20:32
@up

dokladnie.

Nagonka na pediofila, zeby odwieść od istotnych spraw.

Mało to juz zabojcow gwalcicieli wchodzilo? w takich przypadkach jestem za karą smierci... no ale... uniiia nie pozwoli :)

Taka ta nasza j***na suwerennosc

klakier1111

2014-02-11, 20:34
ch*j się nie zmieni... prędzej czy później wychodząc z mieszkania dostanie kose w plery:D ( O ile dożyje jedną nockę poza celą :D )

raper900

2014-02-11, 20:45
Ciekawe czy miał w więzieniu dostęp do sadola i ile już materiałów tutaj wrzucił.

Muzz

2014-02-11, 20:45
Czy powinien wyjść czy nie - zostawmy to na boku. Ważna sprawa to sposób w jaki chcą go zatrzymać w więzieniu - sk***ysyński sposób. Tyle lat siedział, a oni pod sam koniec znaleźli w jego celi jakiś zakazany stuff? No k***a mać! Za debili mają ludzi czy co? Podrzucili mu jakieś zdjęcia i niby mają jakiś powód żeby go zatrzymać. ch*j z tym, że każdy normalnie myślący człowiek widzi w tym przekręt. To się samo rzuca w oczy! Inna sprawa, wystarczy wejść na jakieś szmaciarskie portale czy posłuchać tv - gadka szmatka o pedofilach, że jak wyjdą to będzie masakra, że znowu będą robić to samo itp. Media pompują ludziom do głów gówno i większość ludzi ma podejście do tego typu spraw na zasadzie "a to niech już lepiej siedzi". Brawo. A władza się cieszy, bo pokazała, że może UDUPIĆ KAŻDEGO, media im w tym POMOGĄ, a wszystko to za ZEZWOLENIEM OPINII PUBLICZNEJ, która jest głupsza od martwego kota i nie potrafi myśleć sama.
Mój kraj, taki ch*jowy.

JH...........DS

2014-02-11, 20:51
To teraz zobaczymy go w tańcu z gwiazdami, zrobią z nim reality show, bo teraz celebryta :D

xts

2014-02-11, 20:55
im więcej o nim pie**olenia w mediach i na sadolu tym szybciej doczekamy się programu "trynkiewicz u wojewódzkiego"

Pan_Generał

2014-02-11, 20:59
Żaden lincz się nie odbędzie. Jeżeli cokolwiek mu się stanie, to pewnie przejedzie go samochód. I tyle. Ale, po co mówimy o linczu? Jeżeli ludzie nawet nie chcą na ulicę wyjść aby pogonić słońce peru to, kto ma k***a zabić Trynkiewicza?!

pawelow

2014-02-11, 21:06
boję się, że jak otworzę lodówkę to w środku będzie trynkiewicz. mama madzi z sosnowca musi zazdrościć fejmu nakręconego przez szmatławe media. a jakoś np. o ustawie w sprawie lasów państwowych nikt nie mówi. PRZYPADEG? NIE SONDZE. kolejny temat zastępczy. well done mr tusk.

SharpSe

2014-02-11, 21:09
Mario wg. prawa spłacił swój dług wobec społeczeństwa. Jest wolnym człowiekiem jak wielu innych bandziorów, których mijamy na ulicy nie mając tego w świadomości. Myślę, że 25 lat w izolacji zmieniła tego człowieka. Czy do końca wyleczyła? Tego nie wiemy i dlatego powinien resztę życia spędzić w placówce półotwartej. Nie sądzę, że teraz na wolności coś mu zagraża. Wypociny typu "ktoś mu wsadzi kose w plecy, zlinczują go, rozszarpią żywcem" możecie sobie wsadzić między bajki. Nie ma takiej możliwości.

fylypsky

2014-02-11, 21:09
Mnie osobiście krew zalewa jak słyszę w TV z ust polityków, przedstawicieli policji padają słowa "PAN Mariusz Trynkiewicz". Jaki to k***a Pan ja się pytam ? Czym sobie zasłużył żeby do niego z szacunkiem mówić ? Skazany Trynkiewicz a nie k***a Pan bando j***nych matołów !

Brzydkii

2014-02-11, 21:22
@2up myślisz że 25 lat zmieniło go? Chyba nie czytałeś opinii specjalistów w tym pani psycholog która go badała. Ten człowiek się nie zmienił, nadal jest tak samo popie**olony i kwestią czasu jest kiedy popełni kolejne zbrodnie. Że niby nie ma możliwości zabicia tego cwe*a? Myślisz się grubo kochasiu.

SharpSe

2014-02-11, 21:26
Brzydkii napisał/a:

@2up myślisz że 25 lat zmieniło go? Chyba nie czytałeś opinii specjalistów w tym pani psycholog która go badała. Ten człowiek się nie zmienił, nadal jest tak samo popie**olony i kwestią czasu jest kiedy popełni kolejne zbrodnie. Że niby nie ma możliwości zabicia tego cwe*a? Myślisz się grubo kochasiu.



Z Piotrkowa T. jesteś to może nam pokażesz co się robi z takimi cwe*ami kochasiu? Ciekawe który z sadoli będzie ci nosił paczki do więzienia.

ellsworth

2014-02-11, 21:32
TRQPL napisał/a:

Mariuszek wreszcie będzie miał szanse zaistnieć na hardzie.


Zaistniał na hardzie 25 lat temu i to z poczwónym rozmachem, ale wtedy harda nie było.

einsatzkommando

2014-02-11, 21:33
black88 napisał/a:

@up

dokladnie.

Nagonka na pediofila, zeby odwieść od istotnych spraw.

Mało to juz zabojcow gwalcicieli wchodzilo? w takich przypadkach jestem za karą smierci... no ale... uniiia nie pozwoli :)

Taka ta nasza j***na suwerennosc


Racja. W najbliższym czasie ma wyjść z więzienia wampir, będzie kolejny temat dla telek***iszonów.