18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Trynkiewicz wziął ślub w ośrodku w Gostyninie

draxiem2 • 2016-06-20, 11:20


Tak słucham i słucham i powiem wam, że nie wierze w to co słyszę.
Polecam przesłuchać wszystko od początku do końca.

bollol_stern

2016-06-21, 09:42
Mariusz, Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia!!!

Jedno mnie dziwi, wyszedłeś z paki i znowu łapy w kajdany pakujesz?

parolpl

2016-06-21, 10:03
A może to był jego sposób na życie. Zgwałcił dla sławy, a potem się ustatkuje i będzie dorabiał jako ekspert w sprawie pedofili i pisał książki. (już takie przypadki bywały :) ).

Sz...........jk

2016-06-21, 10:46
Sadole, albo robią nas w ch*ja i babka opowiada o wyimaginowanej bohaterce książki, albo kogoś tu ostro poj***ło!

czarnykun

2016-06-21, 10:59
Błagam... niech ktoś powie, że to jest jakiś j***ny żart...

maniakDVD

2016-06-21, 12:01
Tak mi się przypomniało. Charlie Manson też znalazł sobie żonę, później okazało się, że zrobiła to, żeby zrobić z jego ciała atrakcję turystyczną.

Merkel

2016-06-21, 12:13
Chyba jednak proste rozwiązania są najlepsze...


MadDave

2016-06-21, 12:33
@up mam nadzieje że tak samo będzie w tym przypadku.
Skoro jest inteligentną w dodatku matką posiadającą córkę którą to z naturalnych przyczyn powinna chronić przed wszelkimi zwyrodnialcami, wiedząc za co siedzi jej wybranek serca to aż dziw bierze na to do czego ona chce doprowadzić. Wydaje mi się że tak zdemoralizowana jednostka jaką je trynkiewicz nie nadaje się jako życiowy partner tym bardziej jako ojciec, szczególnie że zabił i zgwałcił czworo chłopców! Ogarniacie typ pozbawił najświętszej wartości jaką jest życie czworo no co jak co ale dzieci, w dodatku jeszcze wykorzystując ich seksualnie. Gdyby to był pojedynczy przypadek to jeszcze byłby to pedofilski zwykły przypadek ale czwórka? ewidentnie jego to jarało i myślę że nadal takie rzeczy chodzą mu po głowie np jakby tutaj dobrać się do córeczki albo jej koleżanek. k***a! mając dziecko czułbym się w ch*j nieswojo gdyby spotykało się z koleżanką której ojczymem jest trynkiewiczem! ba ja nawet nie chciałbym żeby stał obok mojego dziecka.
Nie wierzę w moc resocjalizacyjną polskich zakładów karnych. Jest to przeważnie inkubator wszelkich odchyłów zaczynając od skrywanych żądz którym nie można dać upustu za kratami, kończąc na byciu cwe*em (myślę że mariusz był w tej roli nie raz) przez co chęć to odegrania się na świecie rośnie. Nie zapominajmy że trynki zapowiedział że po wyjściu z aresztu będzie nadal zabijał ponieważ taka jego natura. Myślę że jak nie za rok to za kilka/ kilkanaście lat odpie**oli coś takiego że będzie afera na cały kraj będzie i szukanie winnych- system? może psycholog? albo złe orzeczenie? Dlaczego nikt nie reagował na seryjnego mordercę pedofila na wolności.
Dzikie bestie powinno oglądać się za kratami, albo w ich naturalnym środowisku- czyli na Syberii.

Zielonek92

2016-06-21, 12:42
A ja myślałem że go powiesili w więzieniu... ;/

angelolog

2016-06-21, 13:18
@up@up a ja myślę, że to dla niego będzie tylko przykrywka... No bo złodziej nie kradnie na własnym podwórku, a to, że co jakiś czas sobie zniknie jakiś młody chłopczyk w obrębie miejsca zamieszkania to już nie będzie jego wina... No bo co? Ma alibi...

mamurra

2016-06-21, 13:52
mrlewy napisał/a:

Plan, który na przykład zakładałby wybranie spośród swoich wielbicielek jakiejś głupiej dupy (najlepiej z dzieckiem), którą będzie można urobić pokazując swoją wrażliwą, zresocjalizowaną stronę (co przy okazji pomoże ugłaskać ludzi mających głos odnośnie chociażby jego uwolnienia), a następnie po wyjściu z ośrodka i uśpieniu czujności wszystkich, puszczeniu wodzy zwyrolskiej fantazji chociażby robiąc jakąś pedofilską jatkę na córce oraz jej koleżankach?



Na to nie trzeba nawet wpadać samodzielnie, wystarczy przeczytać "Lolitę" Nabokowa (albo obejrzeć film).

shin69

2016-06-21, 14:45
Chyba wiadomym jest, że to ścierwo pedofilskie utrzymało się przy życiu tylko dzięki politykom, którzy celowo wstrzymywali wykonanie wyroków śmierci? I co najlepsze bez jakiejkolwiek ustawy, specustawy.. :roll:

Horn88

2016-06-21, 15:09
Ale zapłon ma autor. JA już pisałam o tym na Sadisticu parę dni temu. :evil:

Ale niech będzie, w końcu są ludzie i są "ludzie" - a Trynkiewicz raczej się do tej drugiej kategorii zalicza.

Co mnie jednak najbardziej rozwala, to to, iż jego nowa małżonka ma nastoletnią córkę, tak?

Idealny ojczym jak dla mnie :mrgreen:

Don_Luca

2016-06-21, 15:13
Niby wiedziałem, że baby są po*ebane, ale po tym co tu usłyszałem, to normalnie ręce opadają.
Tracę reszki wiary w kobiety.

filipczax_ck

2016-06-21, 15:54
mrlewy napisał/a:

Hmm... Z tego co czytałem, u Trynkiewicza stwierdzono ponadprzeciętne IQ. Teraz wystarczy się zastanowić czy taki pojeb, do tego inteligentny, kolejne zbrodnie po wyjściu z ośrodka popełniłby "na pałę"? Czy też może wszystko sobie ułożył w większy plan? ;) Plan, który na przykład zakładałby wybranie spośród swoich wielbicielek jakiejś głupiej dupy (najlepiej z dzieckiem), którą będzie można urobić pokazując swoją wrażliwą, zresocjalizowaną stronę (co przy okazji pomoże ugłaskać ludzi mających głos odnośnie chociażby jego uwolnienia), a następnie po wyjściu z ośrodka i uśpieniu czujności wszystkich, puszczeniu wodzy zwyrolskiej fantazji chociażby robiąc jakąś pedofilską jatkę na córce oraz jej koleżankach?

Nieee, no przecież psychopata nigdy by na coś takiego nie wpadł :amused:

Nie jestem jasnowidzem, ale oczyma wyobraźni już widzę nagłówki pojawiające się w przeciągu dwóch lat mówiące o tragedii pewnej biednej atrakcyjnej, wykształconej i pracującej w korporacji trzydziestoletniej kobiety ;)



tak na prawdę ta ''pisarka'' jest schizofreniczką i zmyśliła sobie tą całą historyjkę.. liczy na to, że skosi niezłe siano na fejmie trynkiewicza

Corey_09

2016-06-21, 17:19
A może ona ma plan, jak wyjdzie ten pedryl, to weźmie i go odjebie jak będzie sobie spał i powie, że musiała go odj***ć, bo dobierał się do jej córki :krejzi: