18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mariusz Trynkiewicz wziął ślub w ośrodku w Gostyninie

draxiem2 • 2016-06-20, 11:20


Tak słucham i słucham i powiem wam, że nie wierze w to co słyszę.
Polecam przesłuchać wszystko od początku do końca.

CorT7

2016-06-20, 11:29
Celebryta czy co? Miło by było uslyszeć, że spadł ze schodów(kilka razy pod rząd) ale kogo obchodzi co ten zwyrol robi prywatnie?

grubystefan

2016-06-20, 11:30
pie**olnięta baba, co tu więcej gadać! Jeszcze córkę ma. No jebnięta!

maderfakermen

2016-06-20, 11:31
w normalnym świecie na tej planecie taka k***a już by dawno zgniła w ziemi. niech mu lewactwo jeszcze ch*ja obciągnie biedaczynie.

draxiem2

2016-06-20, 11:32
@CorT7 warto usłyszeć, że kobieta, która za niego wyszła to atrakcyjna trzydziestolatka z wysokim wykształceniem, która chce mieć z nim dzieci. To dopiero się nazywa niedoj***nie mózgowe.
I w dodatku twierdzi, że to wina ofiar, które zgwałcił i zamordował Trynkiewicz.

ro...........24

2016-06-20, 12:08
Mieszkam na parterze i mam plac zabaw za balkonem .
Chyba wynajmę mu pokój i będę miał spokój

wodzwioski

2016-06-20, 12:21
Ludziom się w głowach pie**oli a my to oglądamy :(

mrlewy

2016-06-20, 12:21
Hmm... Z tego co czytałem, u Trynkiewicza stwierdzono ponadprzeciętne IQ. Teraz wystarczy się zastanowić czy taki pojeb, do tego inteligentny, kolejne zbrodnie po wyjściu z ośrodka popełniłby "na pałę"? Czy też może wszystko sobie ułożył w większy plan? ;) Plan, który na przykład zakładałby wybranie spośród swoich wielbicielek jakiejś głupiej dupy (najlepiej z dzieckiem), którą będzie można urobić pokazując swoją wrażliwą, zresocjalizowaną stronę (co przy okazji pomoże ugłaskać ludzi mających głos odnośnie chociażby jego uwolnienia), a następnie po wyjściu z ośrodka i uśpieniu czujności wszystkich, puszczeniu wodzy zwyrolskiej fantazji chociażby robiąc jakąś pedofilską jatkę na córce oraz jej koleżankach?

Nieee, no przecież psychopata nigdy by na coś takiego nie wpadł :amused:

Nie jestem jasnowidzem, ale oczyma wyobraźni już widzę nagłówki pojawiające się w przeciągu dwóch lat mówiące o tragedii pewnej biednej atrakcyjnej, wykształconej i pracującej w korporacji trzydziestoletniej kobiety ;)

janlew

2016-06-20, 12:24
Nie rozumiem jak można takich sk***isynów nie oprawiać na rynku, ku ucieszy gawiedzi i sprawiedliwości jaka rodzinie się należy.

paka2000

2016-06-20, 13:11
Ta k***a dostała normalną celę z kolegami po fachu (czyt. pedofilami), zamiast celi z ludźmi mającymi dożywocia, do tego utrzymywali te ścierwo z naszych podatków, a teraz na sam koniec jeszcze jakaś tępa p*zda się z nim żeni. No ch*j mnie pany strzela jak słyszę o takich sytuacjach. Nie wiem kto jest bardziej niedoj***ny... Ta kobita, Tryniu czy lewica -.-

NastyRascal

2016-06-20, 13:47
mowcie co chcecie, kazdy ma prawo do szczescia po odbyciu kary...

...zartowalem.

takie osoby jak on powinny byc napietnowane cale swoje zycie a ich wizerunek po wyjsciu z paki powinien byc udostepniany wszystkim.
nie siedzial on za niewinnosc czy za jakies przestepstwo popelnione nieswiadomie...
zwykle bydle.

Nindon

2016-06-20, 14:38
Trynek vs Rodzina 500+

Murgen

2016-06-20, 14:56
baba bez bolca dostaje pie**olca.

Miroo

2016-06-20, 15:28
pie**oli się w głowach tym kobietom. Normalny człowiek nie potrafi zrozumieć tak poj***nego zachowania.

W............R.

2016-06-20, 16:21
Hmm... ciekaw jestem zdania jurystów na temat współudziału, jeśli wziąć pod uwagę, że wiadomo kto zacz i jaki czyn, a Skarb Państwa będzie płacił 500+ na dzieci...