18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Goli - wywiad

Szuia • 2016-06-19, 12:12
Owy pan już wielokrotnie się na sadolu pojawiał, tym razem coś więcej poza zajebistym graniem. :D

ziu

2016-06-19, 21:09
Pierwsze słyszę o tym Panu pewnie przez to, że teraz tyle gówna na tym portalu się przewija, że coś zacnego znaleźć to coraz cięższa sprawa... Już przesłuch*ję na YT.
Wielkie dzięki i łap piwko

Ja ostatnio się lubuje w tego typu muzyce:
https://www.youtube.com/watch?v=rZQe5nVhTb0

vexevir

2016-06-19, 22:10
Cappo_di_Tutti_Ferdi napisał/a:

Arytystą to każden jeden chce być, a robić to nie ma komu

Swoją drogą nic dziwnego że dobrze gra skoro przedtem grał na elektrycznej gdzie gryf jest dużo węższy i struny potrzebują dużo więcej siły żeby je docisnąć



Miałeś kiedyś w rękach gitarę elektryczną i akustyczną? Skoro jesteś taki pewny że grając na elektrycznej palce będą mniej boleć po graniu to powodzenia.

ryniu

2016-06-19, 22:14
^up up up up
Znawcy, muzycy, kompozytorzy...
Jakąś waszą płytę można gdzieś dostać? No chyba, że się nakład wyprzedał to poczekam na reedycję.

pisage

2016-06-19, 23:06
MDMA13 napisał/a:



:facepalm: chcesz powiedzieć że nylon jest twardszy i mniej elastyczny od stali ? , miałeś kiedyś taką gitare w ręku ? Jak byś na takiej stalowe struny naciągnął to by odrazu gryf z płyty wyrwało przy tym samym stroju albo by główka pękła znafco



Co ma piernik do wiatraka? Ty mówisz o pręcie napinającym gryf, a ja o docisku struny do podstrunnicy. W elektryku potrzeba mniejszego docisku by wydobyć czysty dźwięk. Choć z drugiej strony opuszki bolą od jeżdżenia po stalowych strunach.
I dla twojej wiadomości gram na gitarze, więc wiem o czym mówię.

saikomiki

2016-06-19, 23:11
Mnie urzekło co innego:

"[Płytę] będzie można ją kupić, będzie można ją sobie ściągnąć za darmo. Tak jak z moim graniem na ulicy - ten, kto chce - wrzuca."

I powiem wam, że ja tą płytkę kupię, bo właśnie dla takich ludzi warto wydać te parę zł.

W czasie świata ogarniętego wszelkiej maści chłamem, gównem i innymi biberami, tak... uważam, że taki grajek to 'oaza'.

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-06-19, 23:12
vexevir napisał/a:



Miałeś kiedyś w rękach gitarę elektryczną i akustyczną? Skoro jesteś taki pewny że grając na elektrycznej palce będą mniej boleć po graniu to powodzenia.



Palce nie bolą przy graniu,chyba że przez 1 miesiąc nauki a potem robi się zajebiście gruba skóra na opuszkach

ke...........rx

2016-06-20, 00:14
mógłby coś zagrać do Wieśka 4

werther

2016-06-20, 08:18
Szuia napisał/a:

Owy pan już wielokrotnie się na sadolu pojawiał,



Taka ch*jowa pisownia też się wielokrotnie pojawiała na sadolu.
Ów, k***a!

paczkowoz

2016-06-20, 19:12
Przecież się nie goli...