18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Goli - wywiad

Szuia • 2016-06-19, 12:12
Owy pan już wielokrotnie się na sadolu pojawiał, tym razem coś więcej poza zajebistym graniem. :D

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-06-19, 12:59
Arytystą to każden jeden chce być, a robić to nie ma komu

Swoją drogą nic dziwnego że dobrze gra skoro przedtem grał na elektrycznej gdzie gryf jest dużo węższy i struny potrzebują dużo więcej siły żeby je docisnąć

nerusss

2016-06-19, 13:52

Tak mi się skojarzyło. :roll:

Dzemorek

2016-06-19, 14:29
Moje pytanie dlaczego "Busker" a nie może być po prostu Bard, Artysta, Grajek, Improwizator, Muzyk, Kompozytor itp itd tylko znowu zapożyczone słowo z języka angielskiego. "Polacy nie gęsi, iż swój język mają", k***a mać.
PS zimny browarek dla Pana Mariusza

ska

2016-06-19, 15:30
Płytkę chętnie bym nabył

hienamas

2016-06-19, 15:53
śpiewanie to pedalstwo a tańczenie i granie na instrumentach to ciota i ch*j

nynek345

2016-06-19, 15:59
Jak nie pokaże cycków w telewizji, nie potnie sobie twarzy jak największy debil, nie nakręci sekstaśmy z jakimś pedałem, nie będzie mówił że homo jest super, media się nim nie zainteresują i nadal na ulicy będzie pogrywał. A szkoda, że nie zdobędzie sławy, bo koleś robi to co lubi, a robi to zajebiście! :)

Zgon14

2016-06-19, 16:29
Dzemorek napisał/a:

Moje pytanie dlaczego "Busker" a nie może być po prostu Bard, Artysta, Grajek, Improwizator, Muzyk, Kompozytor itp itd tylko znowu zapożyczone słowo z języka angielskiego. "Polacy nie gęsi, iż swój język mają", k***a mać.


A może dla tego że są napisy po angielsku i jest to film dla anglojęzycznych?

czerwonywozek

2016-06-19, 17:30
nie jestem aktywnym sadolem(nie wrzucam i nie komentuje) ale jak zobaczyłem tu Mariusza to muszę to powiedzieć, że jestem dumny z kolegi, bo jestem jego kolegą. Chodziliśmy razem do szkoły(im.M. Konopnickiej w Iwinie), ja jeszcze do 6 podstawówki on do 7 klasy, potem weszlo gimnazjum. Zapamietałem jego bo przezywali go KOZA, ale to nie istotne, cieszę sie że do czegoś w życiu doszedł. Mariusz super muza!!

pisage

2016-06-19, 18:54
Cappo_di_Tutti_Ferdi napisał/a:

Arytystą to każden jeden chce być, a robić to nie ma komu

Swoją drogą nic dziwnego że dobrze gra skoro przedtem grał na elektrycznej gdzie gryf jest dużo węższy i struny potrzebują dużo więcej siły żeby je docisnąć



Akurat w elektryku struny potrzebują mniejszego docisku, to raz.
Dwa, że każda gitara ma inny profil gryfu i zdarzają się modele z naprawdę szerokim.

Gra bardzo fajnie i niech robi to dalej!

dmnkzl

2016-06-19, 19:19
Niedługo będzie wyglądał jak Chewbacca.

miskolargol

2016-06-19, 19:49
fajna muza na pol godziny.Sam gram na gitarze i jestem pewny ze zadnego utworu nie zagra 1:1 tak samo.Bardzo fajne improwizowanie,robi fajny efekt i wrazenie.Za malolata gralem w zespole i wlasnie kumpel gral podobnie.Jego problem byl wlasnie taki ze nigdy nie gral tego samego.
Mimo to szacun.
Pozdro dla wszystkich szarpidrutow.

MDMA13

2016-06-19, 20:57
pisage napisał/a:



Akurat w elektryku struny potrzebują mniejszego docisku, to raz.



:facepalm: chcesz powiedzieć że nylon jest twardszy i mniej elastyczny od stali ? , miałeś kiedyś taką gitare w ręku ? Jak byś na takiej stalowe struny naciągnął to by odrazu gryf z płyty wyrwało przy tym samym stroju albo by główka pękła znafco