18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marihuana

ASAKKU • 2013-10-07, 19:04
Mają poczucie humoru trzeba przyznać... :lodowka:



Źródło: weedtime.pl

modoc

2013-10-08, 09:37
h*jowy towar teraz to tylko pretensje do dilera, że mu takie gówno wcisnął. Nawet POlicja nie uznała tego za narkotyk. :)



voidinfinity

2013-10-08, 09:52
Podsumowanie:

-Od prawie roku obowiązują przepisy pozwalające odstąpić od karania
-W Lublinie dotychczas umorzono 10 postępowań
-Od stycznia do lipca br. złapano 1442 osób, a rok temu w analogicznym okresie 1407
-Więcej gówniarstwa jara
-Rok prowadzi się postępowanie prokuratorsko-sądowe w sprawie nieopalonej fify :homer: .

Prohibicja działa - jak zawsze tak samo skutecznie :-P

Teraz ci co produkują i handlują hurtowo będą prali pieniążki, rozpie**alając
lokalną gospodarkę - ale ch*j tam - ważne że jaranie nielegalne i prawactwo może spać spokojnie.

koras1897

2013-10-08, 10:44
Z tym przepisem pozwalającym odstąpić od karania to pic na wodę. Jak cię złapią na posiadaniu to masz dwa wyjścia:
1) Sprzedać typa, od którego kupowałeś i wtedy szmaciarze skorzystają z tego przepisu.
2) Zawiasy a przy drugim przypale więzienie.
Nasz rząd uważa że jest większym posiadaczem naszego ciała niż my sami. Sk***ysyny.

chetek

2013-10-08, 10:57
Ale w ogóle jaka paranoja. W sprawie jakiegoś nastolatka z JEDNĄ, NABITĄ LUFKĄ działali kolejno:
- policjanci w ilości przynajmniej dwóch,
- prokurator,
- biegły - pracownik laboratorium,
- biegły - lekarz patomorfolog.

Do tego pewnie jacyś cywilni pracownicy prokuratury zajmujący się aktami etc.

Za działalność tych wszystkich podmiotów zapłacono z podatków, a koszt łączny tego działania to pewnie z kilka tysięcy złotych. Kilka tysięcy złotych, kupa zaangażowanych ludzi, jeden nastolatek z nabitą lufką. Paranoja.

voidinfinity

2013-10-08, 11:31
chetek napisał/a:

jeden nastolatek z nabitą lufką.



Na moje oko, to nie nabita lufa, a nieopalana lufa.

Technik, który miał to badać pewnie parsknął śmiechem i napisał, że nie może stwierdzić co to dla świętego spokoju (swojego i barona narkotykowego, któremu do skonfiskowano).

koras1897 napisał/a:

Z tym przepisem pozwalającym odstąpić od karania to pic na wodę.



Tak jak ze wszystkimi innymi, kiedy to obywatel ma jakieś prawa względem państwa ;-)

Dezeus

2013-10-08, 13:07
prosty wniosek: miał słaby towar jak nawet prokurator stwierdził że nie można nazwać tego marihuaną :D

Tamtaramtam

2013-10-08, 13:28
@ Tabernak. Piłeś kiedyś piwo? ch*j Ci w dupe alkoholiku

chetek

2013-10-08, 13:30
voidinfinity napisał/a:


Na moje oko, to nie nabita lufa, a nieopalana lufa.



Wątpię, żeby to była akurat TA lufka. To raczej zdjęcie poglądowe.

c1chy

2013-10-08, 13:48
Dał się wyj***ć i majeranek kupił, to tez mu oddadzą niech się cieszy.

gregor87

2013-10-08, 13:58
Książe Majeran :mrgreen:

voidinfinity

2013-10-08, 15:22
chetek napisał/a:


Wątpię, żeby to była akurat TA lufka. To raczej zdjęcie poglądowe.



Wiem, chodziło mi o to - że szansa że skonfiskowano nabitą lufę jest bardzo mała.

MateuszMmz

2013-10-08, 15:41
voidinfinity Jakie prawactwo? Chyba ci się coś światopoglądy pomyliły. A takie zakazy to typowe lewactwo - "zabrońmy, bo człowiek jest głupi i może sobie zrobić kuku"

pakozi

2013-10-08, 16:12
żułw napisał/a:

uwaga z tej rurki sie pali narkotyki bo raz u kumpla byłem jak nie poszlim do szkoły i on to wziol i podpalał zapalniczko i sie narkotyzował



Apeluję do administracji sadistic.pl o wprowadzenie ograniczenia wiekowego od lat 18, albo i 20, i dodatkowo testy na inteligencję przy rejestracji. A najlepiej świadectwo maturalne ze średnią nie mniejszą niż 3,5.

solight

2013-10-08, 16:29
Ciekawe ile tysiecy zlotych poszlo lacznie na kwestie zatrzymania chlopaka (akcja policji), zabezpieczenie "dowodow", przenocowanie go (bo zapewne na dolku swoje godziny odsiedzial), sporzadzenie dokumentacji, wytoczenie sprawy, testy laboratoryjne, opinie "ekspertow". W ciemno strzelam ze nie mniej niz 5 tysiecy... o gowniany temat wart niecale 3zl a moze i mniej...

Nie zapominajmy tez o stresie zwiazanym z zatrzymaniem, oskarzeniem, zmarnowanym czasie na stawienie sie w sadzie itd.

Oczywiscie intelektualne stulejki dalej beda twierdzily ze po zielsku czlowiek zaczyna zabijac bo widzi zielone stworki :)

voidinfinity

2013-10-08, 18:54
MateuszMmz napisał/a:

voidinfinity Jakie prawactwo? Chyba ci się coś światopoglądy pomyliły. A takie zakazy to typowe lewactwo - "zabrońmy, bo człowiek jest głupi i może sobie zrobić kuku"



Nie ma jednej osi podziału poglądów.

Można być socjalistą i do "narkotyków" podchodzić "wolnościowo", ale można też być liberałem i do "narkotyków" podchodzić konserwatywnie.

Wystarczy porównać dwóch liberałów (przynajmniej jeżeli chodzi o kwestie gospodarcze): JKM i WC ;-)

W polskich realiach osoby o poglądach prawicowych, przeważnie są za prohibicją.

Zresztą widać to nawet w komentarzach na sadolu pod tego typu tematami. Tacy wszyscy liberalni - ale jak przychodzi do jarania krzaka to z 9/10 wychodzi prawactwo.