18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariano Italiano nakurwiał węgorza swoją piękną Alfą Romeo

siwybis • 2017-04-27, 17:59
Więcej tego nie zrobi...


mooop12

2017-04-28, 13:24
@Didseedat co ty pie**olisz. Czy my widzieliśmy ten sam filmik? Z tego samochodu nic nie zostało, facet musiał zapie**alać grubo ponad 140, ergo jest potencjalnym mordercą. Dobrze że jebnął w drzewo a nie w kogoś z naprzeciwka.

BrianGriffin

2017-04-28, 14:37
Didseedat napisał/a:

BrianGriffin, trochę to inaczej wygląda z punktu widzenia osoby która go znała. Nie był potencjalnym mordercą, uwierz mi. Jest wiele powodów, wiele zmiennych które mogły doprowadzić do tego czy każdego innego wypadku. To po prostu ludzki błąd, może nawet ludzkie nieszczęście. Dla mnie są dwa wytłumaczenia tej tragedii. Albo zasnął (co jest po prostu ludzkim błędem, każdy je popełnia - był człowiekiem który dla swojej rodziny [żona, dziecko] uchyliłby nieba więc pracował jak najwięcej żeby rodzinie żyło się jak najlepiej - firmę która widnieje na szybach auta, otworzył stosunkowo nie dawno), albo chciał to zrobić z powodów i stanu jego psychiki których już nikt się nie dowie. Plotki głoszą, że mógł być na tyle w dołku swojego życia, że nie chciał go kontynuować. Odpowiedz sobie sam skoro znasz zarys człowieka od mojej osoby.



Wcześniej już pisali, ale powtórzę, bo odniosłeś się do mojego wpisu.
Trochę wypadków w życiu widziałem, ale nawet oglądając crash testy na YT można łatwo wywnioskować, że nie jechał nawet blisko przepisowej prędkości, w deszczu. I to właściwie powinno zakończyć dalsze rozważania, bo to czy zasnął ma drugorzędne znaczenie. Tak samo jak z pijanym. Pijanemu ktoś może wymusić pierwszeństwo, a i tak jest winny.

Debosy

2017-04-28, 16:29
@Didseedat

Dzis dostrzegles jaki sadol jest popie**olony.

Aha czyli fajnie sobie wejsc posmiac sie z przejechanego murzyna czy innego wypadku drogowego ale jak juz ze znajomego to juz problem.

Wiec albo jestes zwyczajnym hipokryta albo ci sie strony pomylily bo niewiem czego oczekujesz po spolecznosci sadola, wspolczucia , pocieszenia czy czego.

Chlopie to strona gdzie ludzie ogladaja innych ludzi tyle ze zdekompletowanych w wypadkach czy morderstwach, srajace na siebie laski.

Cos ci sie musialo wyraznie pomylic bo ja tu czegos serio nie rozumiem.
Ja wiem i rozumiem ze nie kazdy po to tu przychodzi ale chyba czytales tu wczesniej komenty i wiesz z czym masz do czynienia.

Golberg

2017-04-28, 16:33
Dlaczego zakładacie że był to facet. Samochód wygląda na firmowy, a właścicielem firmy jest kobieta więc to może ona posprzątała po sobie ?

Dobra, jednak to był on. Więc szefowa mimo wszystko powinna posprzątać ten burdel.

kosioraldo

2017-04-28, 19:00
Niektórzy tutaj widać że dodają sobie do wieku po 10 lat.. Tylko po co hahahhaa... j***ć to czy znajomy czy nie.. a ch*j go wie czemu to się stało, nikt z Was nie ma prawa cieszyć się z tego ze chłop zginął. Ciekawe ilu z Was będzie tak szczęsliwi jak teraz, gdy przyjdzie kolej na kogoś z waszej strony, ja tam nikogo nie bronie jechał to jechał ile jechał tyle jechał, może widział że nikogo nie ma naprzeciwko bądź co innego to dał sobie więcej gazu, albo zasnął i się stało, mi tam szkoda faceta choć nie znałem.

adrianeeeo

2017-04-28, 19:12
Powinni powycinać te drzewa na ch*j to przy drodze stoi ?
Lepiej wyj***ć w pole niż zatrzymać sie na drzewie

BrianGriffin

2017-04-28, 22:02
kosioraldo napisał/a:

Ciekawe ilu z Was będzie tak szczęsliwi jak teraz, gdy przyjdzie kolej na kogoś z waszej strony



Zakładasz, że w każdej rodzinie przychodzi kolej na idiotę, który robi z publicznych dróg tor wyścigowy? ;-)

BartekN

2017-04-29, 03:30
No, stulejarze jeżdżące autobusami, dawajcie te śmieszne żarty o alfie ;)