18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You Chatroulette

M4rkOPL • 2013-12-22, 09:56
Stężenie świątecznego pedalstwa :shock:

Ammrass

2013-12-22, 10:01
pozytywnie pie**olnięty gość, piwko leci :mrgreen:

Mr.Drwalu

2013-12-22, 10:03
Nie, e, jednak nie ujdzie ten filmik... ale k***a jak słyszę ową sk***iałą piosenkę, to szlag mnie trafia. :homer:


Ba...........og

2013-12-22, 10:23

~Bambi~

2013-12-22, 11:56
Jak zwykle ten pozytywny człowiek rozbawił pare obcych osób, stworzył kolejne zabawne widowisko, kolejna fajna karykatura piosenki/teledysku.

Niektórzy nasi użytkownicy chyba myślą cały czas o pedałąch, skoro wszędzie widzą pedalstwo :szydera: Trzeba być albo głupim, albo zgorzkniałym do szpiku frajerem, albo fanatycznie podążać za trendami i poglądami panującymi wśród koleżków, żeby nie rozróżniać satyry i aktorstwa od pedalstwa.

lu...........5z

2013-12-22, 12:03
widać, że pederaste rajcuje przebieranie się w damskie ciuszki.

Ma...........ge

2013-12-22, 12:07
Kurde. Tyle razy wchodzę na ChatRoulette i jeszcze go nie spotkałam. :<

castagir

2013-12-22, 12:19
W 2:01 jest Mikołaj. I kto mi teraz powie, ze on nie istnieje, ha?!?!

takija

2013-12-22, 12:38
Połowa sadoli nie potrafi się śmiać z fajnych żartów. Gość jest mega zabawny ale co tam...na sadistic trzeba udawac twardego pedałojebce! żałosne to troche...bardzo!

Piwko za fajną wstawkę i za piosenkę która fajnie wprowadza w świąteczny klimat :) ) Tak samo jak Wham śpiewa Last christmas....ale przecież połowa z Was wyłącza wtedy radio bo to pedał.

Masterof

2013-12-22, 12:45
Gościu z 1:23-1:25 też rozj***ł pozytywnie system.

M4rkOPL

2013-12-22, 12:53
Bambi~ napisał/a:

Jak zwykle ten pozytywny człowiek rozbawił pare obcych osób, stworzył kolejne zabawne widowisko, kolejna fajna karykatura piosenki/teledysku.

Niektórzy nasi użytkownicy chyba myślą cały czas o pedałąch, skoro wszędzie widzą pedalstwo :szydera: Trzeba być albo głupim, albo zgorzkniałym do szpiku frajerem, albo fanatycznie podążać za trendami i poglądami panującymi wśród koleżków, żeby nie rozróżniać satyry i aktorstwa od pedalstwa.


Jak słusznie zauważyłeś jest to satyra, ale widziałeś inne jego "dzieła"? Gościu biega po mieście przebrany w bikini i tańczy, jest pewna granica między dobrym żartem, a niesmacznym gównem. Właśnie przez podobne akcje ludzie nie znoszą pedalstwa. Ja mam szczerze wyj***ne gdzie kto sobie co wsadza, tylko niech nie truje tym mózgu innym, a przede wszystkim dzieciom.

~Bambi~

2013-12-22, 13:11
M4rkOPL napisał/a:


Jak słusznie zauważyłeś jest to satyra, ale widziałeś inne jego "dzieła"? Gościu biega po mieście przebrany w bikini i tańczy, jest pewna granica między dobrym żartem, a niesmacznym gównem. Właśnie przez podobne akcje ludzie nie znoszą pedalstwa. Ja mam szczerze wyj***ne gdzie kto sobie co wsadza, tylko niech nie truje tym mózgu innym, a przede wszystkim dzieciom.



Punkt widzenia zależy on punktu siedzenia. Nikt Ci tego nie każe tego oglądać. To raz.

Dwa to chyba masz problem ze sobą, skoro widzisz w tym pedalstwo. Podchodzi to raczej jak już pod transwestytyzm co jest zupełnie innym pojęciem.

Idąc Twoim tokiem prawego myślenia powinniśmy zamknąć dział hard, pozamykać teatry współczesne, wypie**olić połowę programów telewizyjnych, zamknać youtuba. Bo przecież jest tyle materiałów, spektakli, zachowań, miejsc i wydarzeń, które można skojarzyć z pedałami.

Może czas zająć się czymś pożytecznym, a nie szukac wszędzie afer, spisków, ukrytego przekazu pedałów i lewactwa?

JH...........DS

2013-12-22, 13:20
gościu mnie rozpie**ala, mega pozytywny debil :D