18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You Chatroulette

M4rkOPL • 2013-12-22, 09:56
Stężenie świątecznego pedalstwa :shock:

Autor

2013-12-22, 13:58
Przypomina mi tego rumuna w żółtym swetrze z tego ch*jowego kabaretu

cl...........er

2013-12-22, 14:10
Ostatnia szmula zajebista z ryja :wali:

Imm420

2013-12-22, 14:22
Sam się dziwię, że mi to nastrój poprawiło

szyderrca

2013-12-22, 14:27
Bambi@
Jak miło zobaczyć czasem merytoryczny i racjonalny komentarz na sadolu.



Żartowałem! Goń się pedale!

Fu...........66

2013-12-22, 14:32
Co to za ch@t? Fajne c*pki się tam kręcą.

Wiercik102

2013-12-22, 15:14
Piwko gościu jest zejbisty :P A widzieliście parodie z "Maili Sairus? "

M4rkOPL

2013-12-22, 15:46
Bambi~ napisał/a:



Punkt widzenia zależy on punktu siedzenia. Nikt Ci tego nie każe tego oglądać. To raz.

Dwa to chyba masz problem ze sobą, skoro widzisz w tym pedalstwo. Podchodzi to raczej jak już pod transwestytyzm co jest zupełnie innym pojęciem.

Idąc Twoim tokiem prawego myślenia powinniśmy zamknąć dział hard, pozamykać teatry współczesne, wypie**olić połowę programów telewizyjnych, zamknać youtuba. Bo przecież jest tyle materiałów, spektakli, zachowań, miejsc i wydarzeń, które można skojarzyć z pedałami.

Może czas zająć się czymś pożytecznym, a nie szukac wszędzie afer, spisków, ukrytego przekazu pedałów i lewactwa?



Co ty w ogóle mi chcesz wmówić? Homoseksualizm jest chorobą i tego się trzymam. Wyraźnie napisałem że nie chce nikomu nic zabraniać, a ty mi piszesz że wg moich przekonań ma nie być niczego :D PS. zależy a jakim transwestycie mówimy, inni przebierają się dla przyjemności, a inni dla zaspokojenia seksualnego ;)

pstPL

2013-12-22, 15:50
"...Trzeba być albo głupim, albo zgorzkniałym do szpiku frajerem, albo fanatycznie podążać za trendami i poglądami panującymi wśród koleżków, żeby nie rozróżniać satyry i aktorstwa od pedalstwa..."

albo kryptogejem śniącym o ssaniu pałek

EvulMastah

2013-12-22, 16:14
Ja zawsze twierdziłem, że jak ktoś wszędzie widzi pedalstwo to jest kryptogejem.

Normalni ludzie to olewają.

No chyba, że chcą się lansować na prawicowych zbawicieli społeczeństwa, ale wtedy tym bardziej mi udowadniają, że są krypotgejami :D

MaczoJuh

2013-12-22, 16:18
nie smieszne ;D

ArcziManYea

2013-12-22, 16:52
Za niego zawsze piwko :D mega pozytywny typ :)

Gadriela

2013-12-22, 17:26
Koleś jest mega pozytywny! Ma dystans do siebie i do cąłego tego syfu. Wy to serio jesteście smutnymi ch*jkami, co czekają tylko, aby kogoś od pedałów powyzywać. Podejrzewam, że 90% hejterów nie miałaby jaj, żeby zrobić z siebie pajaca i jeszcze wystawić to w necie. Duże piwo dla tego Pana (dla autora posta murzyńska pała między pośladki).

Wesołych!

da...........55

2013-12-22, 18:07
Nie ma piwa za ch*jowy opis nad filmikiem.

ellsworth

2013-12-22, 18:27
M4rkOPL napisał/a:


Jak słusznie zauważyłeś jest to satyra, ale widziałeś inne jego "dzieła"? Gościu biega po mieście przebrany w bikini i tańczy, jest pewna granica między dobrym żartem, a niesmacznym gównem. Właśnie przez podobne akcje ludzie nie znoszą pedalstwa. Ja mam szczerze wyj***ne gdzie kto sobie co wsadza, tylko niech nie truje tym mózgu innym, a przede wszystkim dzieciom.


Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest pedałem? Bo nosi w nagraniach bikini?? Jeśli już to transwestytą, ale i to jest absurdalna teoria. Czy noszenie czapki z daszkiem czyni mnie baseballistą?

takija

2013-12-22, 18:57
ellsworth napisał/a:


Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest pedałem? Bo nosi w nagraniach bikini?? Jeśli już to transwestytą, ale i to jest absurdalna teoria. Czy noszenie czapki z daszkiem czyni mnie baseballistą?



Tak i ch*j! nie znasz się, inni wiedzą lepiej, i tak nie masz racji!!!

...niestety takie jest myślenie większości sadoli ;)