18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marcin Różalski - Bez Cenzury

melemele89 • 2013-07-30, 19:01
pie**oli głupoty czy dobrze gada?


czekam na specjalistów

filipnight

2013-07-31, 12:22
za Różala zawsze piwko :D

Nikczemny_Płód

2013-07-31, 12:26
Zarammoth napisał/a:

To co powiedział o poganach i chrześcijaństwie mi się szczególnie spodobało ;)



Szkoda, że nie jest to zgodne z prawdą ;)

HaSz23

2013-07-31, 12:32
Kto w tych czasach opie**ala uszy Pittowi?A taki k***a kochas zwierzat ja pie**ole :/ Ale za walki propsy

tranzystor

2013-07-31, 12:34
To jest jakiś współczesny autorytet, bo nie słyszałem o nim wcześniej? Wygląda jak chodząca patologia, czasem powie coś zrozumiałego, ale czego wymagać od kogoś, kto słucha Pejowca?

hogg

2013-07-31, 12:55

grubazzz

2013-07-31, 13:40
Jego tatuaże mają tatuaże.

be...........ur

2013-07-31, 14:10
biedy chory człowiek z mocno zaburzoną osobowością

f355

2013-07-31, 15:17
Ja sie tam nie interesuje ksw ani tymi klimatami, wiec nie weim czy gosciu sie dobrze nak***ia. Jak tu jest to pewnie jes dobry, fajnie ,niech sie realizuje ,ale jazesz pie**ole. Tak jak juz ktos tam wyzej wspomnial , te madrosci za piec zlotych... Filozofem to on nie bedzie, nie poradzisz. a w ogole to wk***ia mnie pie**olenie takiego typa, ktory cale zycie sie nak***ia, jest to jego zawod , pasja i tak dalej, ze jak ktos ma jakis problem do mnie, cos mu sie we mnie nie podoba nich przyjdzie i mi to powie w ryj to potem zobaczy. No k***a mac, sztuka by bylo jakby ktos do niego podszedl ,przypyszczyl a ten by go odpowiedzia przygasil, ale co to za sztuka wysprzeglic w ryj na jego miejscu? to tak jakbym powiedzial ,stary chodz mam tu karabin, 3 bodyk***aguardow, czolg i dwa samoloty, chodz i badz kozak, a jak mnie wk***isz enough to cie najwyzej rozstrzelam. lame.

MacGregor

2013-07-31, 16:00
Nie wierz w Boga, ale przypisuje szatanowi pewne cechy człowieka i potwierdzaj jego istnienie - no to mnie rozpie**ala w osobach niewierzących... Sam zatraciłem wiarę w Boga przez pewne zdarzenia w życiu, ale nawet jak wierzyłem to w sumie nie traktowałem nigdy tej złej strony poważnie.... Co to za wiara, skoro w sumie się jej wyparłem, tia ^^

ma...........ok

2013-07-31, 16:18
@siwens84

Ty tak twierdzisz czy komuś odpowiadasz? ;D

Był u nas w mieście, trenował młodych i jego skila widać było miał takiego, że
by Ci fus-ro-dah samym spojrzeniem zrobił ;D
A Ty boksować pewnie potrafisz jedynie własnego penisa :krejzi:

sorra18

2013-07-31, 16:26
@up

Jak na niewiezacych strasznie duzo pie**olicie o Bogu

Persekutor

2013-07-31, 18:11
MacGregor napisał/a:

Nie wierz w Boga, ale przypisuje szatanowi pewne cechy człowieka i potwierdzaj jego istnienie - no to mnie rozpie**ala w osobach niewierzących... Sam zatraciłem wiarę w Boga przez pewne zdarzenia w życiu, ale nawet jak wierzyłem to w sumie nie traktowałem nigdy tej złej strony poważnie.... Co to za wiara, skoro w sumie się jej wyparłem, tia ^^



Trzeba traktować Szatana jako symbol wolnej woli i alternatywy dla wiary w jakiekolwiek bóstwo. Wiara w Szatana nie polega na potwierdzaniu istnienia bóstwa sprzeciwiającego się Bogu, tylko na kierowaniu się własnym rozsądkiem i podążaniem swoją drogą.

Wazzi

2013-07-31, 22:01
Spotkałem Różalskiego na obozie sportowym 2 lata temu na Mazurach i powiem wam że to bardzo miły facet ;)