18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maratończyk z francji

CzerstWybut • 2021-08-08, 17:52
Postanowil pokazać swoją ciapajską taktyke na kolegów.


iam_not_a_robot

2021-08-08, 17:56
Mnie tak zawsze Polacy pomagali w biznesie na obczyźnie :)

joeblacktwo

2021-08-08, 18:06
Wiadra szukał z butelki nie umie

dżonyłojlker

2021-08-08, 18:11
joeblacktwo napisał/a:

Wiadra szukał



Chyba białej flagi.

Quassar

2021-08-08, 18:13
Masakra co za zryty gościu naprawdę jest tak ułomny że musiał tyle butelek wywalić aby złapać tą jedną a bym się śmiał jak by mu ta ostatnia też wypadła..
No po prostu debil...

Folur

2021-08-08, 18:40
W PissPOlsce to samo wystarczy zatrudnić się u Janusza "byznesu"...

mygyry

2021-08-08, 18:43
Folur napisał/a:

W PissPOlsce to samo wystarczy zatrudnić się u Janusza "byznesu"...



Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ci wiecznie pokrzywdzeni nie otwierają biznesów i nie stwarzają warunków dla pracowników niczym google

Juzwa

2021-08-08, 18:43
Powinien wypić cały ten zapas wody. Gdyby nie dał rady, lejek do mordy albo szlauch. Woda by mu wszystkimi dziurami wyprysnęła.

CoJaTamKurwaWiem

2021-08-08, 19:15
iam_not_a_robot napisał/a:

Mnie tak zawsze Polacy pomagali w biznesie na obczyźnie



Nie to co dobre niemce-i drogę na zmywak pokazali, i po pleckach poklepali po 12 godzinnej zmianie, i 1/5 normalnej stawki dali, i pozwolili spać w 12 na kwaterze, i napić wody ze szlaucha dali. ch*j tam, że dopiero 7 lat po wejściu do EU. Dobre te niemce pany, nie to co te poloki....

Quassar

2021-08-08, 19:32
mygyry napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ci wiecznie pokrzywdzeni nie otwierają biznesów i nie stwarzają warunków dla pracowników niczym google



Bo z pustego i salomon nie naleje.....

Żyje w patoli gdzie rodzice nie mają pracy bo kto patusa przyjmie więc kasy nie mają a jak mają to synowi nie dadzą syn sam też ledwo co na siebie zarobi bo nie wyedukowany to i fachu nie ma czyli tak samo jak rodzice , więc jego marzeniem jest robienie za minimalną i szukanie taniego mieszkania na "Wynajem" ale o tym jeszcze nie myśli bo skoro rodzice żyją to on nic nie musi nic robić bo "wszystko ma".
Potem poznaje loche nie mając pracy locha zaciąży rodzice już swoje mają emeryturę dostają jaką dostają a za jakiś czas na 2 świat bo nikt wiecznie nie żyje i potem on staje sie takim samym rodzicem co nie ma kasy na siebie a jeszcze musi dziecko utrzymać i tak się koło zapętla...

mirasta

2021-08-08, 19:39
iam_not_a_robot napisał/a:

Mnie tak zawsze Polacy pomagali w biznesie na obczyźnie



Jak to się mówi „ Polak Polakowi Polakiem”

Folur

2021-08-08, 20:02
mygyry napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ci wiecznie pokrzywdzeni nie otwierają biznesów i nie stwarzają warunków dla pracowników niczym google



Zawsze mnie zastanawia, dlaczego wiecznie pokrzywdzeni "przedsiębiorcy" nie zamkną swoich "byznesów" lub nie stworzą normalnych warunków dla pracowników niczym google.

cz...........ek

2021-08-08, 20:26
mygyry napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ci wiecznie pokrzywdzeni nie otwierają biznesów i nie stwarzają warunków dla pracowników niczym google


Bo nadają się tylko do pracy jako mięsień

Czyli jako fizyczni

Folur napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego wiecznie pokrzywdzeni "przedsiębiorcy" nie zamkną swoich "byznesów" lub nie stworzą normalnych warunków dla pracowników niczym google.


Bo w Polsce sam ZUS wynosi więcej, niż dochodowy, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w takich Czechach razem wzięte.

A co do tematu to ch*j w dupe "Francuzowi z Maroka"

wir00z

2021-08-08, 20:33
Z niego jest taki Francuz jak z mysiej p*zdy worek na mąkę. j***ne ciapaki,ha tfu.