18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mapping 3D dworca w sosnowcu

Halman • 2014-09-20, 22:10

Nie wiem co jest z tym miastem nie tak, ale tam nawet najnowsze technologie grają w ch*ja czyli blamażowy problem z zasilaniem a potem z windowsem podczas prezentacji mappingowej na dworcu kolejowym :)

marcin7772

2014-09-22, 07:50
Tassadar napisał/a:

Kuźwa byłem ostatnio w Sosnowcu i jakoś te wasze argumenty okazały się niewłaściwe. To co wy tam opowiadacie to ściema. Tam jest trzy razy gorzej. W centrum miasta z okna widzisz sobie komin jakiegoś czegoś który sobie zacnie bucha na towarzyszy, idziesz ulicą, chodnik chce Cię zabić swoją strukturą, wchodzisz do pierwszego sklepu pod ręką okazuje się to był jakiś spoem a w środku komuna na całego, albo przynajmniej early 90'. Baby w jakichś fartuchach, i nie bez przesady baby. Ceny kosmiczne jak w Warszawie i długo by wymieniać. Miasto absurdów. Nawet tory tramwajowe są koślawe i tramwaje idą bokiem.



Chyba Ci się popie**oliło z Bytomiem albo Mysłowicami:)))

eMJay8086

2014-09-22, 08:43
@tds1974

I skończyło się na product placement ;-)

przemas1234

2014-09-22, 08:52
coś nie tak to było z twoją starą gdy cie spłodziła z twoim bratem pie**olony kazirodczy bękarcie

mari00sh

2014-09-22, 09:42
Kolego widzę że się bardzo mocno starasz o piwka ale jak dla mnie to Ci nie wyszło, nagrałeś etap przygotowania, zanim zaczął się pokaz. Komputer trzeba uruchomić żeby działał, może to dla Ciebie nowość ale uwierz mi - tak jest.

Niema piwa, jak chcesz pociskać to daj coś lepszego.

Halman

2014-09-22, 10:03
mari00sh napisał/a:

Kolego widzę że się bardzo mocno starasz o piwka ale jak dla mnie to Ci nie wyszło, nagrałeś etap przygotowania, zanim zaczął się pokaz. Komputer trzeba uruchomić żeby działał, może to dla Ciebie nowość ale uwierz mi - tak jest.

Niema piwa, jak chcesz pociskać to daj coś lepszego.



Kolego, BYŁEM przy tym i wiem co mówię, pokaz miał się zacząć o 20:00 - zobacz na zegar dworcowy która jest godzina... opóźnienie było spowodowane problemami z zasilaniem (wypieprzało bezpieczniki czy coś w tym stylu) a ktoś przez 5 minut rozplątywał beznadziejnie poplątane kable elektryczne :) . "Etap przygotowań" to ponowne odpalenie Windowsa, pliku AV na WMP który... się powiesił co widać na filmie. Dopiero drugie podejście z uruchomieniem pliku dało sukces.

namron

2014-09-22, 10:03
W Kaliszu było lepsze bo z pokazem laserowym i jakimś przesłaniem.

Sosnowiec_jest_be

2014-09-22, 12:44
Mam do was pytanie.
Jeśli mielibyście wybierać między mieszkaniem w ciepłym domku w Sosnowcu, a szczaniem pod siebie gdzieś na przystanku w Gdańsku. To który przystanek byście wybrali?

Insaner

2014-09-22, 12:57
Tutaj w trochę lepszym wydaniu :D


misiek08

2014-09-22, 12:58
Serio ktoś ma odtworzyć tylko film i używa do tego Windowsa 7? Proponuję do tego celu zbudować klaster Tier-1 i podpiąć go pod takim dworcem. Może wtedy 0.5MW da radę pociągnąć prezentację.

Zamiast z rPi, czy jakiegoś laptopka na linux'ie odpalić ffmpeg'iem film i wszystko zadziałałoby po 15 sekundach od naciśnięcia przycisku Power na wyłączonym urządzeniu....

massq

2014-09-22, 14:24
@Insaner, bitch please...



Chcecie dobre wydanie mappingu i gry świateł?
Proszę bardzo - http://www.bellaskyway.pl/pl/
Co roku w Toruniu kilkudniowe święto światła ;)

Więcej na YT pod hasłem: Skyway Toruń.

janlew

2014-09-22, 16:31
rzadkimajonez napisał/a:

sosnowiec... czym to miasto sobie zasłużyło na swoją opinię, jakie pierwotne złe siły drzemią pod tym miastem robiąc z niego pierwszy krąg piekielny na zdrowej tkance polskości...


Niczym, prócz tego że leży na granicy czegoś, co węglokopy nazywają sobie szumnie Śląskiem. Nie mając pojęcia, że Ślężanie, przodkowie prawdziwych Ślązaków to plemię które zamieszkiwało okolice góry Ślęża (pod Wrocławiem), po drodze żyło sobie jeszcze polskie plemię Opolan, gdzie później władała piastowska dynastia Bolków. A oto "katowiczanie", nienawidzą się z "sosnowiczanami", bo ci drudzy po śląsku nie mówią, więc wymyślili sobie że między tymi miastami jest, jak sobie to nazwali "granica". Już pomijam to że ten "śląski akcent" każde miasto ma inny, więc na język to i tak się nie nadaje. A te ich całe Katowice, powstały pod okupacją Prus może ze 150lat temu, żeby kopać węgiel, i gówno ze Śląskiem mają wspólnego, a jeszcze mniej z jego sercem. A jeszcze coś idioci plotą o "narodowości ślunskiej", co jak normalny człowiek z Wrocławia, czy Opola słyszy to puka się w głowę. Jakby chcieli ogłosić "narodowość węglową" miało by to już więcej sensu.